Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki laktator wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jaki laktator wybrać?

    Też używam Lovi prolactis i przyznam że jestem bardzo zadowolona. Nie boli wcale tym bardziej że można wyregulować siłę ssania a najpierw włącza się opcja stymulacji brodawki, dopiero poźniej aktywne ssanie. W wersji ręcznej jest to samo tak więc polecam obydwa pytanie tylko który bardziej sie przyda.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jaki laktator wybrać?

      Tak, LOVI Prolactis wg. mnie jest najlepszy. A przynajmniej u mnie sprawdzał się najlepiej.
      Bardzo szeroka gama funkcji, które ustawiamy pod swoje potrzeby. Dwie fazy ssania - wstępne i głębokie. Ogólnie piatka z + albo 6 Bo całość prezentuje się super. Służył mi długo a jest jak nówka.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jaki laktator wybrać?

        Kupiłam ręczny bo był dużo tańszy ale nie jestem zadowolona, nie wiem czy po prostu miałam mało mleka czy to coś nie tak było z laktatorem. Ściągał mi bardzo małe ilości mleka

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jaki laktator wybrać?

          ja recznym laktatorem sciagałam mleko prze pół roku potem elektrycznym i tu i tu ilosci były u mnie porównywalne - wiec nie wazne czy elektryczny czy reczny - wazna jest systematyka i psychika mamy karmiace według mnie

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jaki laktator wybrać?

            Też jako świeża w temacie miałam ogromny kłopot w wyborze, a musiałam kupić szybko z powodu nadmiaru pokarmu i u mnie wybór padł na Lansinoh ręczny. Kupiłam go za ok. 80 zł na allegro, więc nie tak drogo, a przy sporadycznym użyciu świetnie się sprawdził. Nie miałam żadnych problemów z jego użyciem.
            ps. przy wyborze po prostu sprawdzilam kilka stron z porównaniem "najlepszych"/najpopularniejszych laktatorów.
            Wytypowałam kilka i kupiłam najtańszy z nich

            Do codziennego użycia przez dłuższy czas nie wyobrażam sobie jednak laktatora manualnego - tu na pewno sprawdzi się elektryczny.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaki laktator wybrać?

              Jest to sprzęt który nie każdemu jest potrzebny, jednak jeśli okaże się ze nam jest potrzebny to warto mieć dobry który szybko ściągnie nadmiar mleka bądź potrzebną porcję kiedy nas nie będzie.
              Nie kupiliśmy laktatora podczas wyprawki i uważam to za błąd, mąż kupuwał na biegu po nocy w aptece, zapłacił nie mało za laktator lakta który bardziej przypomina próbówkę niż laktator, co prawda pomógł nam w przystawieniu malucha ale do ściągania na zapas to nie polecam.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaki laktator wybrać?

                Najlepiej sobie pożyczyć na pierwsze dni po porodzie, jak już będziemy wiedziały czego nam potrzeba i jak to u nas z pokarmem jest to na spokojnie można kupić. Ja właśnie przy kompletowaniu wyprawki kupiłam laktator ręczny, właśnie po to aby w razie czego mieć i żałowałam że nie dołożyłam kasiorki na elektryczny. Byłam optymistycznie nastawiona i nie przypuszczałam, że będę miała problemy z laktacją

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jaki laktator wybrać?

                  Ja polecam rozejrzenie się za dobrym laktatorem i spisanie adresu gdzie najbliżej nas go mają, w razie potrzeby żeby było można go szybko mieć w posiadaniu, ja korzystałam z laktatora już w szpitalu, kiedy mała była w inkubatorze, potem karmiłam piersią, ale kiedy wróciłam do domu, miałam problem z przystawieniem, wówczas włansie sprawdził się laktator, polecam ni doświadczonym mamom, lub tym które sie obawiają karmienia piersią.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jaki laktator wybrać?

                    W szpitalu, w którym ja rodziłam nie mieli na miejscu laktatorów tylko współpracowali z firmą która w razie potrzeby laktator odpłatnie pożyczała. Dziwne bo myślałam, że już na każdej porodówce laktator to standard. Tak więc z własnego doświadczenia polecam dowiedzieć się wcześniej czy w szpitalu do którego się wybieracie jest laktator

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jaki laktator wybrać?

                      Hehe... ja się dowiadywałam co potrzeba dla rodzacej i maleństwa w efekcie pojechaliśmy do zupełnie innego szpitala niz w którym mieliśmy rodzić, ale trafiłam myślę że lepiej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jaki laktator wybrać?

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        Hehe... ja się dowiadywałam co potrzeba dla rodzacej i maleństwa w efekcie pojechaliśmy do zupełnie innego szpitala niz w którym mieliśmy rodzić, ale trafiłam myślę że lepiej
                        Różnie może być w ostatniej chwili ale zazwyczaj z góry wiemy do którego szpitala chcemy się udać.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jaki laktator wybrać?

                          przyznam ze w większości jest podobnie, chociaż czytałam o własnych kubkach czy sztućcach ;/ u mnie tylko wymagali własnych leków gdy złapałam przeziębienie,

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jaki laktator wybrać?

                            Ja niestety musiałam mieć właśnie własny kubek i sztućce, Dobrze że chociaż talerze dawali

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jaki laktator wybrać?

                              hehe to smieszne zeby jeszcze zastawę ze sobą zabierać

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jaki laktator wybrać?

                                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                                hehe to smieszne zeby jeszcze zastawę ze sobą zabierać
                                Moim zdaniem ogólnie warunki jeszcze w większości szpitali są śmieszne... ;/ Szczerze mówią przez mi przeszło nawet czy swojej pościeli nie przywieźć, choć chyba raczej nie można, bo na nieszczęście trafiła mi się mega podziurawiona poszewka ;p

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X