Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Prezent na roczek

    Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
    Najlepiej spytać sie rodziców co by im najbardziej pasowało. Czesto jest tak, że rodzice podpatrzą coś u innego dziecka i wiedzą, ze ich pociecha byłaby z takiego prezentu zadowolona. Synek na roczek dostał rowerek i bardzo dużo go używaliśmy i jak tylko przyjdzie lato to wyciągamy z garażu i w drogę.
    Dokładnie też tak uważam. Lepiej zapytać, niż kupowac niepotrzebne prezenty.
    Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Prezent na roczek

      I u nas jest już kilka zabawek, którymi synek zdecydowanie rzadziej się bawi. Jako rodzice wiemy już jakie zabawki synek preferuje, wiec zawsze chętnie podpowiadamy co synek by dostał. Oczywiście sami nigdy nie proponujemy.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Prezent na roczek

        Mebelki na roczek? W sumie część osób właśnie po roczku "przeprowadza" maluchy do pokoju dziecięcego. Może jakiś fajny, kolorowy dywan?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Prezent na roczek

          Z tymi mebelkami to też fajny pomysł. Czasami rodzice kupują wszystkie nowe meble, czasami dokupują coś. U nas sprawdziło sie małe drewniane krzesełeczko. Synek bardzo je lubi i wszędzie ze soba go targa.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Prezent na roczek

            Moja Milenka nie dostała na pierwsze urodziny nie wiadomo jakich prezentów. Sporo ubranek dostała, drobnych zabawek, które nie specjalnie ją interesują i super atrakcję czyli misia na biegunach. Uwielbia się na nim bujać i przytulać go

            Skomentuj


              #66
              Odp: Prezent na roczek

              Synek na biegunach dostał konika. Też go uwielbia i ciagle chce żeby go na niego wsadzać, bo jest to model ten wiekszy, ale to dobrze, bo będzie na dłużej. Na roczek można kupić zestaw do piaskownicy. Synek teraz taki dostał na drugie urodziny i świetnie się nim bawi w piaskownicy. Polecam taczkę.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Prezent na roczek

                Ostatnio moja siostra poprosiła, żebym kupiła dla jej malucha wodę termalną, poszperałam i znalazłam to http://zdrowik.pl/dziecko/woda-terma...ezpieczne.html To może być ciekawy i pożyteczny prezent.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Prezent na roczek

                  Na pierwsze urodziny świetnie sprawdzi się rowerek, konik na biegunach, czy własnie tego typu zabawki. A najlepiej właśnie podpytać rodziców, bo często na roczek robi się drogie prezenty, a nie zawsze trafione.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Prezent na roczek

                    Rowerek na pierwsze urodziny to jednak moim zdaniem za wcześnie i tutaj lepiej wybrać akcesoria dla dziecka,ja np fotelik czy łóżeczko turystyczne,oczywiście to zależy od tego jaki budżet chcemy przeznaczyć na ten cel.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Prezent na roczek

                      Napisane przez Smykolandia Pokaż wiadomość
                      Rowerek na pierwsze urodziny to jednak moim zdaniem za wcześnie i tutaj lepiej wybrać akcesoria dla dziecka,ja np fotelik czy łóżeczko turystyczne,oczywiście to zależy od tego jaki budżet chcemy przeznaczyć na ten cel.
                      Prezent fajny, ale najlepiej skonsultować go z rodzicami. Ja np. nie chciałabym aby mi ktoś wybierał fotelik. A znowu łóżeczko turystyczne nie wszystkim się przydaje. Roczne dziecko jest już dość duże i chyba lepiej mieć prezent dla niego, tak żeby mógł się faktycznie nim cieszyć.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X