Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Biedron

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    pradip Zosia mnie informuje - ale oczywiscie sie zapomina w kwestii siku, w kwestii kupki - zawsze pokazuje ze chce zrobic i jak juz bedzie lato chca ja calkowicie odpieluchowac mam nadzieje ze jakos na to sprawnie pojdzie
    A jak ją uczyłaś?
    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Nasze córki są w podobnym wieku i ja na wakacje mam ten sam cel moja też jeszcze nie woła albo zawoła jak juz zrobi w majtochy podobno w żłobku zdarza jej się zawołac i zrobić na kibelek, uczy się od innych dzieci.
    Ale macie zdolne dziewczyny brawo Wierzę, że już niedługo obie panny będą latać bez pieluchy.

    A poradźcie mi kiedy najlepiej zacząć sadzać na nocnik?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

      pradip u nas zaczelimy Młodą sadzac juz cos kolo roczku - wiem wiem ponoc za wczesnie, wiadomo wowczas wogole nie kontrolowala co i jak, ale powiem Ci z czasem zalapala troszku o co w tym chodzi, teraz jak chce cos zrobic to mowi baaa:P i pokazuje na spodenki z tylu - czyli na dupinke - sama jakos to tego doszla - z czasem i powoli, poczatkowo bala sie usciasc nawet na nocnik - zostawialam nocnik w pokoju aby sie oswoila i z czasem siadala - to nic ze w ubranku, jak juz nie bylo problemu z siedzeniem - to ją rozebralam z pampera i siup na nocnik od czasu do czasu - ja wybralam taka metode wiem ze ponoc to zle ale ja czesto nie postepuje tak jak w mądrych ksiazkach

      Skomentuj


        Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        pradip u nas zaczelimy Młodą sadzac juz cos kolo roczku - wiem wiem ponoc za wczesnie, wiadomo wowczas wogole nie kontrolowala co i jak, ale powiem Ci z czasem zalapala troszku o co w tym chodzi, teraz jak chce cos zrobic to mowi baaa:P i pokazuje na spodenki z tylu - czyli na dupinke - sama jakos to tego doszla - z czasem i powoli, poczatkowo bala sie usciasc nawet na nocnik - zostawialam nocnik w pokoju aby sie oswoila i z czasem siadala - to nic ze w ubranku, jak juz nie bylo problemu z siedzeniem - to ją rozebralam z pampera i siup na nocnik od czasu do czasu - ja wybralam taka metode wiem ze ponoc to zle ale ja czesto nie postepuje tak jak w mądrych ksiazkach
        A czemu Twoja metoda jest zła? Wczoraj na warsztatach pediatra mówiła na ten temat i podobno dziewczynki uczą się tak całkiem kontrolować potrzeby w wieku 4 lat a chłopcy rok później a na nocnik najlepiej zacząć sadzać w 9-10 miesiącu bo dziecko stabilnie siedzi ale nie chodzi wiec nie ucieka a mój nie siada a ucieka wiec kiedy mam go sadzać ?

        Skomentuj


          Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

          wszyscy mi mowili ze nauke odpieluchowania trzeba zaczac kiedy dziecko wie co i jak choc troszku, ze trzeba to zrobic szybko a nie rozwlekac w czasie - ja tych rad oczywiscie nie slucham jak to ja :P, Zosia sama zalapala - oczywiscie jeszcze nie napuje do konca nad tym ale pokazuje - wiec cos w tej glówce zostało z tej nauki - lato przyjdzie to bedziemy uczyc sie juz ostatecznie - A Twoj Maluch nie posiedzi tak? u nas jakiś ucieczek z nocniczka nie było - a masz zwykły nocnik czy taki z bajerami? ja mam zwykły i jak kłade Młodziaka to daje jej ksiazeczki, gezety - hehe ona akurat tym sie zajmuje bo to kocha od zawsze i nie zwiewa mi

          Skomentuj


            Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            wszyscy mi mowili ze nauke odpieluchowania trzeba zaczac kiedy dziecko wie co i jak choc troszku, ze trzeba to zrobic szybko a nie rozwlekac w czasie - ja tych rad oczywiscie nie slucham jak to ja :P, Zosia sama zalapala - oczywiscie jeszcze nie napuje do konca nad tym ale pokazuje - wiec cos w tej glówce zostało z tej nauki - lato przyjdzie to bedziemy uczyc sie juz ostatecznie - A Twoj Maluch nie posiedzi tak? u nas jakiś ucieczek z nocniczka nie było - a masz zwykły nocnik czy taki z bajerami? ja mam zwykły i jak kłade Młodziaka to daje jej ksiazeczki, gezety - hehe ona akurat tym sie zajmuje bo to kocha od zawsze i nie zwiewa mi
            Mam i zwykły i z bajerami ale jeszcze na żadnym nie sadzałam mojego wiercipięty. On generalnie nie posiedzi. Przyłapałam go 3 razy więc wiem że umie ale sama nigdy nie widziałam żeby siadał a posadzony od razu rwie się na cztery

            Skomentuj


              Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

              W Rossmannie jest promocja na słoiczki dla dzieci 2+1 gratis- takie zestawienie chyba najbardziej opłaca się cenowo

              Skomentuj


                Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

                Teraz w Lidlu fajna promocja na obuwie lub odzież i do biegania i inne Trwa do 12.04 Link mi nie wchodzi ale zobaczyć warto może kogoś zainteresuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

                  w Biedronce od 13.04 fajna oferta książeczek dla dzieciaków link do strony http://www.biedronka.pl/pl/bibliotec...zieci-od-13-04

                  Skomentuj


                    Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

                    Właśnie zaczęła się super promocja w H&M w sklepie internetowym do 50% zniżki, w tym na ubrania ciążowe.
                    Sama siedzę i wybieram

                    Skomentuj


                      Odp: fajne promocje w polo markecie

                      jak tak czytam o tym polo markecie, to widzę, że to musi być super sklep, skoro tam ciągle są jakieś promocje, niestety u mnie nie ma takiego , wybudujcie mi polo market

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: fajne promocje w polo markecie

                        Ja polecam zapisać się do SuperPharm , cyklicznie mają fajne promocje. Ostatnio na Nivea baby była zniżka 40%.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X