Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2012 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Sierpień 2012

    Nasz synek urodził się pod koniec sierpnia.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Moja córcia - niejadek

      Moja córcia je bardzo mało, ale nie wygląda na głodną. Bardziej denerwuje się, gdy próbuję ją przystawić do piersi bez jej "zgody". Lekarz pediatra natomiast mówi, że muszę to robić lub dokarmiać modyfikowanym, bo Mała jest w dolnych granicach na siatce centylowej. Nie mam zamiaru wmuszać w dziecko jedzenia. Co zrobiłybyście na moim miejscu?

      Skomentuj


        #33
        Nie raczkuje!!

        Czesc dziewczyny Moja Jessica za niedlugo skonczy 10 miesiecy i jeszcze nie raczkuje!!! I wydaje mi sie ze ona nawet o tym nie ma zamiaru myslec. Klade ja na brzuszek a ona tylko sobie lezy nawet nie podpiera sie na prostych rekach! Wszyscy wokolo mi mowili ze kazde dziecko jest inne itp (bo mja starsza corka Lena jak miala 10mies to zaczela chodzic) ale teraz to juz powaznie zaczynam sie martwic o Jessice! Czy u was tez tak bylo? albo ktos kogo znacie tez mial taki problem...?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Nie raczkuje!!

          Napisane przez sasza90 Pokaż wiadomość
          Czesc dziewczyny Moja Jessica za niedlugo skonczy 10 miesiecy i jeszcze nie raczkuje!!! I wydaje mi sie ze ona nawet o tym nie ma zamiaru myslec. Klade ja na brzuszek a ona tylko sobie lezy nawet nie podpiera sie na prostych rekach! Wszyscy wokolo mi mowili ze kazde dziecko jest inne itp (bo mja starsza corka Lena jak miala 10mies to zaczela chodzic) ale teraz to juz powaznie zaczynam sie martwic o Jessice! Czy u was tez tak bylo? albo ktos kogo znacie tez mial taki problem...?
          Nie wszystkie dzieci raczkują. Ja i mój brat w ogóle nie raczkowaliśmy i zaczęliśmy chodzić po skończeniu roku. Jak masz obawy to zawsze możesz pójść na wizytę kontrolną do neurologa.



          Skomentuj


            #35
            Odp: Nie raczkuje!!

            Przejdź się do lekarza, umów się do przychodni zdrowych dzieci, tam gdzie się szczepi (jeśli masz oczywiście rozsądnego lekarza). Lekarz Ci powie czy to jest ok. Jeśli dziecko robi "postępy" ruchowe cały czas coś nowego i tylko o raczkowanie chodzi to może jeszcze się wyrobi, albo pominie ten okres i rzeczywiście zacznie później chodzić... ale warto się poradzić, nigdy nie zaszkodzi.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Nie raczkuje!!

              Moja córeczka Victoria, też nie raczkowała w wieku 10 miesiecy, też mnie martwiło dlatego poszłam do neurologa, a ta skierowała nas na rehabilitacje, i po miesiącu ćwiczeń Wiki zaczeła raczkować, ale myśle że nie potrzebnie ją męczyłam, bo przecież nie każde dziecko raczkuje a ona bardzo trudno znosiła ćwiczenia. A kilka dni po skończeniu roczku, zaczeła stawiać pierwsze kroczki.

              Dlatego jeśli Cię to martwi to idz z malutką do neurologa, wtedy się dowiesz, czy wszystko wporządku, a napewno tak jest, bo nie każde dziecko musi przechodzić ten etap raczkowania. Pozdrawiam Cie





              Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

              Skomentuj


                #37
                Odp: Październik 2012

                Mój syn urodził się 5 października 2012 roku




                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

                  Witam, ja też urodziłam moją drugą córcię w styczniu 2012, stwierdzam, ze chyba powinna być chłopakiem, bo Rojber z niej straszny

                  Skomentuj


                    #39
                    Masaż Shantala w Poradni Ani Dobosz

                    Drogie Mamy,
                    Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą poradni. Dodatkowo we wrześniu będziemy organizować darmowe dni otwarte. Zapraszamy wszystkich.
                    Sprawdź w poniższym komunikacie co mamy Wam do zaoferowania, co będzie się działo na Warsztatach.
                    Masaż Shantala będzie świetną aktywnością, same się przekonacie ile może dać Wam i Waszemu dziecku!

                    W Poradni Psychologiczno Pedagogicznej Ani Dobosz wiele się dzieje.
                    Zapoznaj się z nową ofertą, w której znajdziesz profesjonalny kurs masażu Shantala dla rodziców
                    z niemowlętami!. To najlepszy sposób, aby prawidłowo zadbać o siebie i swoje dziecko!

                    http://www.aniadobosz.pl/artykuly/73...z-niemowletami

                    Poradnia oferuje świeżo upieczonym rodzicom spotkania z psychologiem, który odpowie na pytania
                    z zakresu: przyjście na świat dziecka, jego pierwszego okresu rozwojowego, jak mądrze umeblować pokój dla dziecka mając na uwadze jego potrzeby, a nawet jak dobrać zabawki do konkretnego etapu rozwojowego.
                    Nasi specjaliści:
                    http://www.aniadobosz.pl/zespol/23-renata-werpachowska
                    http://www.aniadobosz.pl/zespol/68-daria-tarka

                    We wrześniu organizujemy Dni Otwarte, gdzie odpowiemy na Wasze pytania, rozwiejemy wątpliwości
                    i nakierujemy na odpowiednią drogę rozwoju Twoje Dziecko!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Październik 2012

                      Alusia urodziła sie 5 października


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Październik 2012

                        ja urodziłam 12 października

                        __________________________________________________ ________

                        laser diodowy
                        Last edited by Basiakss; 13-12-2013, 10:32.

                        Skomentuj


                          #42
                          kwiecień 2012

                          Zapraszam do rozmów mam dzieciaczków z kwietnia 2012.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Styczeń 2012

                            Drodzy Rodzice.
                            Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

                            Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

                            Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
                            Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

                            Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


                            Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
                            Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

                            Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

                            https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

                            Skomentuj


                              #44
                              listopad 2012

                              Mój Michaś przyszedł na świat 14 listopada 2014. Zrobił swojemu tatusiowi prezent i urodził się 4 dni po jego urodzinkach . Urodził się poprzez cc z przymusu naturalnego

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: listopad 2012

                                Moja córeczka jest z 24 listopada
                                Marzena to urodziny mogą i tak razem obchodzić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X