Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-02-2015, 22:57
macdzia's Avatar
macdzia macdzia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macdzia.polki.pl

Zdjęcia: 64
Domyślnie Jakie kosmetyki

Dziewczyny, jakie polecacie kosmetyki dla maleństwa..kompletuję wyprawkę i nie wiem co wybrac, tyle tego na rynku :-) będę wdzięczna za wskazówki :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2015, 09:34
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Jakie kosmetyki

w kwestii kosmetyków to zależy też ile chcesz przeznaczyć na kosmetyki ja początkowo używałam Musteli - ale troszku kosztują te kosmetyki, potem jak się okazało dziecko ma AZS więc przeszliśmy na emolienty Oilatium oraz Oillan, z czasem wprowadzałam też inne kosmetyki Ziajka jest bardzo dobra i Hipp w moim odczuciu - ale pewno każdemu odpowiada coś innego,
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2015, 12:00
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

Ja na początek kupiłam Nivea i nie narzekałam. Na szczęście mała toleruje wszystkie kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2015, 21:16
macdzia's Avatar
macdzia macdzia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macdzia.polki.pl

Zdjęcia: 64

Myślałam właśnie o musteli ale faktycznie trochę drogawa..może zainwestuję narazie w tą nivee ? A Skarb matki ktoś zna?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2015, 09:49
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

macdzia ja bym Ci jeszcze poleciła na początek jakiś emolient, wykąpiesz dzidziusia i nie musisz już dodatkowo kremować, bo jest już skóra odpowiednio nawilżona. Tak jak pisałam ja dla mojego 1 dziecka na początek kupiłam Nivea i jeśli kiedyś będę miała drugie to też nie będę szaleć z tymi kosmetykami. Mustela faktycznie jest fajna i ładnie pachnie, miałam kiedyś próbkę, ale cena mnie nie przekonała jednak.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-2015, 13:45
loren loren jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
loren.polki.pl

A stossował ktoś markę Pat&Rub?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-2015, 14:02
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał macdzia Zobacz post
Myślałam właśnie o musteli ale faktycznie trochę drogawa..może zainwestuję narazie w tą nivee ? A Skarb matki ktoś zna?
mi się udało załapać do testowania kosmetyków Skarb Matki tutaj na forum - i w oliwce w żelu się zakochałam i używam jej dla córci i na swoim ciele, delikatne mydełko jest też bardzo fajne , po testowaniu tych dwóch kosmetyków zakupiłam maść do pupy - chyba też była w jakimś zestawie testowym i jestem też zadowolona bo jest strasznie wydajna, ładnie się rozsmarowywuje - w katalogu produktów na stronie Babyonline dziewczyny opiniowały testowe produkty z Skarbu Matki więc możesz macdzia sobie poczytać co dziewczyny o tych produktach sądzą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-2015, 08:36
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

najpierw też możesz bazować na próbkach potem zobaczyć czy dany kosmetyk nie uczula Ale najlepiej mieć coś jednego sprawdzonego i tego się trzymać
tak jak napisała jjmka najlepiej emolient i później bez zbędnego kremowania ,balsamowania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-2015, 08:45
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

To ja wbrew temu co piszą dziewczyny doradziłabym żeby na początku nie kąpać maleństwa w emolientach no bo po co? A jakby coś się zaczęło dziać to co od razu leki? Lepiej wtedy zobaczyć czy dodatkowe natłuszczanie rozwiąże sprawę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-2015, 22:02
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

zwykła oliwka, nie żelowa, bo ta zatyka pory i maluch ma potem takie białe kropki, octanisept do pępuszka, sudocrem do pupy i to wszystko, coś do mycia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania