Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Witam koleżanki nazywam się Renata jestem szczęśliwą mamą 2 chłopców Karolek 5 lat Miłoszek 6 miesięcy mam męża mieszkam w Małopolscepozdrawiam Wszystkie mamy!!!!!!!!!!!!
    Last edited by Renia78; 10-08-2008, 10:24.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Również się dopiszę. Jestem mama prawie już rocznego Maksia.

      Skomentuj


        #33
        Witam,pewnie jak żadna z was mam juz 4 dzieci,2 chłopców i 2 dziewczynki.Najmłodsza ma 7tygodni,pozdrawiam

        Skomentuj


          #34
          Witam. Jestem mamą dwóch chłopaków Dawid - 6 lat i Bartosz 9 miesięcy.

          Skomentuj


            #35
            Hej dziewczyny!To ja tez dolacze sie do powitan - mam 28 lat i jestem w 12tyg ciazy - 1wsza...Jest ciezko (okropne nudnosci!wymioty itp) ale mam nadzieje ze niedlugo sie to zmieni Oby malenstwo bylo zdrowe!

            Skomentuj


              #36
              Witam wszystkich
              Mam na imię Ania i jestem mamą 10 miesięcznej Natalki

              Skomentuj


                #37
                Cześć.

                Mam na imię Beata. Jestem szczęśliwą mamą 16-miesięcznego Jakuba. Przydałaby się jeszcze dziewczynka

                Pozdrawiam serdecznie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Witamy wszystkie Mamy (i te obecne i te przyszłe) oraz Bobaski!

                  Mam na imię Ania i jestem mamą cudownej, prawie 11-stomiesięcznej Marysi.
                  Mieszkamy w przepięknym Krakowie, gdzie kończę studia.

                  Mam nadzieję, że nas przyjmiecie do swego grona!

                  Pozdrawiamy serdecznie!
                  Last edited by MaMarysi; 09-09-2008, 00:48.

                  Skomentuj


                    #39
                    mam na imię Agnieszka,mam dwoje dzieci,męza i teściai z nimi mieszkamPomału jakoś nam leci,raz jest gorzej,raz lepiej

                    Skomentuj


                      #40
                      Witajcie

                      Jestem w 32 tc, mam 27 lat, oczekuję przyjścia na świat naszego pierwszego dziecka-córeczki
                      Całą ciążę dzielnie pracowałam, ale od tego tygodnia postanowiałam nareszcie odpocząć, przygotować się do porodu, przygotować wszystko na przyjście małej


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        To i ja sie przywitam

                        Spodziewamy się pierwszego maleństwa, ale na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo. Co prawda to dopiero koniec 6 tygodnia ciąży, ale czuję sie doskonale. Może jestem stworzona do rodzenia dzieci mam nadzieję, że pomożecie nam przez to przejść. Z pewnościa rady będą potrzebne
                        Pszczóła

                        Skomentuj


                          #42
                          Witam!

                          Mam 27 lat i prawie ośmiomiesięcznego synka - Miłosza. Jestem tu po raz pierwszy, dzięki lekturze "Mamo to Ja" Pozdrawiam serdecznie !

                          Skomentuj


                            #43
                            witam

                            witam i ja mam na imie Agnieszka mam 24 lata, coreczke Julcie ktora w październiku skończy 2 latka no i jestem w 15 tc

                            Skomentuj


                              #44
                              Witajcie ja jestem młodą mężatką i staram się o dziecko

                              Skomentuj


                                #45
                                To I Ja Wita Serdecznie Jestem Trzydziestoletnią Szczęśliwą Mamą Dwojga Urwisów Koczanych Nadia Ma 2 Lata I 8 Miesiący A Igor Prawie 6 Miesięcy Acha Mam Także Wspaniałego Męża Który Okazał Się Niezastąpionym W Roli Tatusia:d

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X