Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle pachwin i krocza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez anka799 Pokaż wiadomość
    ja tez mam takie bóle,ale szczerze mówiac tylko w nocy jak chce sie przewrócic z boku na bok ( 5 min mi to zajmuje ) albo jak wstaje do lazienki.
    u mnie podobnie, trochę boli przy obracaniu się z boku na bok, ale w dzień też, jestem w 28 tyg; czy to normalne??

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Normalne! Ja zaczęłam odczuwać pierwsze bóle coś po 20 tc, potem się nasilały, do tego bóle pleców i skurcze łydek, jestem w 34 tc! Trzeba to przetrwać.

      Skomentuj


        #18
        Ja też w 9 miesiącu odczuwałam takie bóle - coś w rodzaju nacisku na krocze. Utrudniało mi to chodzenie, siadanie, no i ten kłopot z przewracaniem się z boku na bok w nocy... Do tego bóle podbrzusza jak przy okresie. To są normalne objawy zbliżającego się porodu, bo dziecko przesuwa się niżej, mięśnie się naciągają, a miednica się rozszerza. Na bóle podbrzusza pomagała mi no-spa.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bóle pachwin i krocza

          to normalne, też tak miałam, rzeczywiscie to może być zwiastunem nadejście wczesniejszego dziecka, u mnie było dwa tygodnie przed terminem, temu ostrożnie, oszczędzaj się jak boli to nie chodź.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bóle pachwin i krocza

            Ja też miewałam bóle w pachwinach,ale takie lekkie, czułam taki dyskomfort jakby się rozciągały i u mnie nie zwiastowały przedwczesnego porodu, to chyba jest normalne w tak wysokiej ciąży.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X