Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

metody naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: metody naturalne

    Poczytałam opinie nt komputerów cyklu. Wybrałabym LC albo Cyclotest - mają podobną skuteczność. Tylko że w przypadku lady compu cena jest znacznie przesadzona. Fajnie, że ludzie tworzą takie wspomagacze

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: metody naturalne

      Napisane przez viollka Pokaż wiadomość
      Poczytałam opinie nt komputerów cyklu. Wybrałabym LC albo Cyclotest - mają podobną skuteczność. Tylko że w przypadku lady compu cena jest znacznie przesadzona. Fajnie, że ludzie tworzą takie wspomagacze
      Co do wspomagaczy to widziałam jeszcze mikroskopy owulacyjne. Co o nich sądzicie

      Skomentuj


        #93
        Odp: metody naturalne

        Ja korzystałam z afrodyty. Wydaje się ok, widziałam paprotki podczas dni płodnych w tym mikroskopie

        Skomentuj


          #94
          Odp: metody naturalne

          Ja czytałam o tym dużo w necie i zaczęłam się obserwować i stosować i się udaje do tej pory. Mam jedno dziecko, planowane. JEdynie co to pamiętaj że taka metoda jest dla dziewczyn, które mają regularny okres. Ja miałam na szczęście ten książkowy, co 28 dni więc było mi łatwo. No i jeszcze choroby zakłócić mogą cykl.

          Skomentuj


            #95
            Odp: metody naturalne

            Na pewno w poradniach rodzinnych przykościelnych.

            Skomentuj


              #96
              Odp: metody naturalne

              Ja nie jestem za stosowaniem naturalnych metod. W duzym stosponiu zawodza.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X