Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Grudzień 2012!

    Jestem pierwsza???witam.I zapraszam do pisania wszystkie mamusie,ktore spodziewaja sie dzieciaczka na grudzien.Ja w tygodniu dowiedzialam sie,ze zostane poraz drugi mamaWg ostatniej miesiaczki to szosty tydzien.Ale lekarz na badaniu powiedzial mi ze 4 bo przeciez "w miesiaczke" Pani w ciaze nie zaszla.oczywiscie wiem ze nie zaszlam,ale z pierwszym dzieckiem ciaze liczylam od ost miesiaczki wiec sama juz nie wiem o co mu chodzilow kazdym razie zapraszam do pisania!!
  •    
       

    #2
    Odp: Grudzień 2012!

    Nie ma rodzacych w grudniu???

    Skomentuj


      #3
      Odp: Grudzień 2012!

      Hej zgłaszam się !
      To jesteśmy we dwie.Ja dowiedziałam się że będę mamą wczoraj.To 5 tydzień mam nadzieję że będziemy się wspierać tutaj na forum.Pozdrawiam


      Skomentuj


        #4
        Odp: Grudzień 2012!

        Witaj!Serdecznie Ci gratuluje!na kiedy masz termin??bo ja wg miesiaczki na 12grudzien a wg pierwszego usg na 27grudzien.takze dosc duza rozbieznosc.tak samo z miesiaczki wychodzi mi ,ze jestem 9tydz a usg wskazalo na 7.ciekawe co wpisze polozna w karte ciazy.To twoja pierwsza dzidzia??

        Skomentuj


          #5
          Odp: Grudzień 2012!

          Mam termin na 30.12.2012 ale to pewnie zmieni się jeszcze z kilka razy.To Moja druga ciąża.Pierwsza niestety zakończyła się tragicznie.Teraz po prawie 3 latach znów spodziewam się maleństwa,pełna nadziei że wszystko będzie dobrze.Musi być!
          A jak się czujesz? Bo mnie dokuczają mdłości i niewielkie bóle w dole pleców.


          Skomentuj


            #6
            Odp: Grudzień 2012!

            Napewno wszystko bedzie dobrze!!zobaczysz!ja czuje sie dobrze.mdlosci nie mam,tylko nie moge byc glodna,bo mi sie robi niedobrze.rano wstaje,to odrazu biore sie za sniadanie co nie jest moim zwyczajem na ogol.piersi uroslyi strasznie bola.Poza tym oki.a ty pracujesz czy jestes na zwolnieniu??Alez tego roku dostaniemy prezenty na gwiazdoramale dzieciatkaPozdrawiam Cie serdecznie i duzo zdrowka zycze.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Grudzień 2012!

              Nie pracuję.Na co dzień zajmuję się domem a z tym jedzeniem mam tak samo jak nie zjem czegoś to robi mi się nie dobrze.Widocznie te nasze fasolki dają znak że trzeba teraz bardziej zadbać o siebie
              Pierwszy raz chcę żeby już była zima :P .....
              To dopiero początki a już zastanawiam się nad imionami.Ty też tak masz?


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Grudzień 2012!

                No pewnie,ze tak mam.Nie widze powodu dla ktorego nie miala bym sie cieszyc i zastanawiac nad wszystkim.Moja corka chce koniecznie siostre IgeA z jakiej miejscowosci jestes?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Grudzień 2012!

                  Ja ciągle zastanawiam się nad wszystkim.Właśnie ze szczęścia.I nawet trochę denerwuje mnie jak ktoś mówi mi że za bardzo wybiegam w przyszłość,że tyle czasu jeszcze,gdzie tam koniec roku.....
                  O zabobonach już nie wspomnę.Jeszcze jak ktoś mówi mi takie pierdoły bardzo poważnie.Jak można w coś takiego wierzyć?
                  A jestem z niewielkiej śląskiej miejscowości Pszów.Można to zobaczyć klikając mój nick na forum
                  Last edited by paulina09; 14-05-2012, 06:35.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Grudzień 2012!

                    Hej Paulina09 jak samopoczucie?bylas juz u lekarza??kiedy masz pierwsze usg?jakie witaminki zazywasz teraz??Ja narazie sam kwas foliowy,pierwsze usg mam juz za soba.serduszko bije JEDNOI WSZYSKO OKEJ.pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Grudzień 2012!

                      A dziękuję czuję się bardzo dobrze mdłości mi już przeszły tylko przez te hormony nieco bardziej wypadają mi włosy ale temu też da się zaradzić.Jedno USG już miałam tydzień temu ale fasolki jeszcze nie było widać.Może następne będę miała za 2 tygodnie przy następnej wizycie.
                      Witaminki oczywiście biorę.Mam kwas foliowy i jod (Folik i Jodid) poza tym zapobiegawczo muszę brać Duphaston 2xdziennie


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Grudzień 2012!

                        Cześć !
                        Dołączam dumnie do Waszego jeszcze małego grona.
                        U mnie to 12 tydzień.

                        Pozdrawiam serdecznie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Grudzień 2012!

                          Witam ! Miło mi że dołączyła kolejna grudniowa mamusia
                          to twoja pierwsza dzidzia?


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Grudzień 2012!

                            Tak to moja pierwsza ciąża.
                            Muszę przyznać, że dopiero w okolicy 10 tygodnia się przyzwyczaiłam i oswoiłam z tą myślą...
                            Jak się czujecie?
                            Nachodzą już Was zachcianki? Bo u mnie chyba zaczął się ten etap.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Grudzień 2012!

                              ooo witam nowa mame!Oby bylo nas coraz wiecej,bo jakos pustawo tu poki co.Ja nie mam,zadnych zachcianek.mogla bym jesc wszystko i w kazdych ilosciach najlepiej.W pon mam USG, wy dziewczyny kiedy macie?Chodzicie do lekarza prywatnie czy panstwowo?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X