Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja dziś też trafiłam do dentysty.. niby już wszystko było zrobione, a wczoraj ukruszyło się wypełnienie. Dziś okazało się, że podspodem dalej rosła pruchnica i pewnie po porodzie ząb byłby do wyrwania. Więc w sumie szczęście w nieszczęściu
    Ale tak się nacierpiałam na fotelu, maluch mnie kopał (chyba ze strachu), a lekarka ciągle wypytywała jak się czuję i co za płeć i jakie imię...ale jak tu gadać jak w dziobie pełno gazy
    Ale w nagrodę po lekarzu pojechałam sobię na ciacho i herbatkę

    A co do skarpetek...to ja nie wiem jak to dalej będzie. Chyba będę musiała latać bez Czasem nie ma problemu, ale czasem jak mam nogę w żebrach, to ni ma opcji na schylanie. A żeby wstać z leżenia, polecam przewracanie na bok, a później zrzucać nogi z łóżka - u mnie działa
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         


      u mnie tez bedzie jednak chlopak Maluszek wazy juz 900g i jest juz obrocony glowka do dolu. ogolnie w badaniu wyszlo, ze nasz Niuniek jest zdrowy z czego mam najwieksza radosc

      milych snow i spokojnej nocy zycze


      Skomentuj


        Napisane przez MłodaM.17 Pokaż wiadomość
        hey dziewczyny.
        ja za tydzień zobacze swojego dzidziusia ...
        nareszcie dowiem czy będzie dziewuszka czy chłopczyk...

        przepraszam że troche nie w temat ,
        ale już nie mogę się doczekać.
        Ja też za tydzień w sobotę będę wiedziała co tam w brzusiu mi rośnie. Też już nie mogę się doczekac więc wiem jaka jesteś niecierpliwa
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Hej. Byłam dziś u lekarza. Z Maluszkiem wszystko jak najlepiej ale u mnie wykryli jakieś nieprawidłowości. Poszłam na zwykłą kontrolę a skończyło się badaniami, pobiaraniem masy próbek krwi itd...Nic na razie nie wiem prócz tego, że mam w organiźmie jakieś czynniki ,które dzicku nie zagrażają ale w moim zdrowiu moge spowodowac komplikacje. Powiem Wam jednak, że jak z dzidzią wsio oki to się nie martwię. Myślę, że lada chwila jak będą wyniki to się dowiem, dostanę jakieś leki i będzie spoko. Wykryli mi też białko i krew w moczu...Pytałam co to może być ale mnie tak zbywali i mówili, że jeszcze niewiadomo itd...Chyba nie chcieli mnie denerwować. I dostałam zakaz robienia czegokolwiek, tylko odpoczywać a to takie nudne jak przymusowe
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            w czoraj sie wystraszyłam przez cały dzien nie czulam malutkiej zaraz głupie myśli mnaiłm w głowie mąz mnie uspakajał jak mógł , zastanawił sie czy nie pojechać do szpitala ale połozyłam sie i mała zaczeła szalec kamień spad mi z seraca ALE ZE MNIE PANIKARA
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              Raz Poroniłamn I Dlategio Tak Sie Zachowuje
              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Hej. Byłam dziś u lekarza. Z Maluszkiem wszystko jak najlepiej ale u mnie wykryli jakieś nieprawidłowości. Poszłam na zwykłą kontrolę a skończyło się badaniami, pobiaraniem masy próbek krwi itd...Nic na razie nie wiem prócz tego, że mam w organiźmie jakieś czynniki ,które dzicku nie zagrażają ale w moim zdrowiu moge spowodowac komplikacje. Powiem Wam jednak, że jak z dzidzią wsio oki to się nie martwię. Myślę, że lada chwila jak będą wyniki to się dowiem, dostanę jakieś leki i będzie spoko. Wykryli mi też białko i krew w moczu...Pytałam co to może być ale mnie tak zbywali i mówili, że jeszcze niewiadomo itd...Chyba nie chcieli mnie denerwować. I dostałam zakaz robienia czegokolwiek, tylko odpoczywać a to takie nudne jak przymusowe
                nic się nie martw, lepiej jak wyniki posprawdzają i wtedy coś powiedzą konkretnie, niż teraz mają straszyć. I rzeczywiście odpoczywaj!!! Ja w 24tyg zaczęłam rodzić, co było dla mnie straszne, ale teraz duuużo odpoczywam i już zostały tylko 2 miesiące do porodu, a ja z maluchem dalej razem
                I poweim Ci, że nawet zaczęlam się przyzwyczajać do leniuchowania..aż się boję, że to się skończy
                Dawaj znać co Ci powiedzą o tym białku i krwi. Trzymam kciuki!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
                  w czoraj sie wystraszyłam przez cały dzien nie czulam malutkiej zaraz głupie myśli mnaiłm w głowie mąz mnie uspakajał jak mógł , zastanawił sie czy nie pojechać do szpitala ale połozyłam sie i mała zaczeła szalec kamień spad mi z seraca ALE ZE MNIE PANIKARA
                  chyba wszystkie tak mamy, ze panikujemy ale podobno z maciezyństwem jest tak:
                  jak masz 1 dziecko i połknie monetę, to latasz po lekarzach i robisz USG
                  jak masz 2 dziecko i połknie monetę, to sprawdzasz, czy wyszła
                  jak masz 3 dziecko i połknie monetę, to odciągasz od kieszonkowego
                  Jak będziesz jeszcze raz tak miala dzień ciszy, wciągnij jakiegoś cuksa lub ciacho, połóż się na lewym boczku, uspokuj się i za max 30 min dzidzia powinna zacząć kopać (ponoć tak działa cukier na maluchy).
                  Jak ja sprawdzałam tą metodę to synek dostał czkawki, bo chyba wody płodowa były slodkie i się napił
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Napisane przez momo83 Pokaż wiadomość

                    u mnie tez bedzie jednak chlopak Maluszek wazy juz 900g i jest juz obrocony glowka do dolu. ogolnie w badaniu wyszlo, ze nasz Niuniek jest zdrowy z czego mam najwieksza radosc

                    milych snow i spokojnej nocy zycze


                    a i z wczorajszego usg wynika, ze urodze w kwietniu


                    Skomentuj


                      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                      nic się nie martw, lepiej jak wyniki posprawdzają i wtedy coś powiedzą konkretnie, niż teraz mają straszyć. I rzeczywiście odpoczywaj!!! Ja w 24tyg zaczęłam rodzić, co było dla mnie straszne, ale teraz duuużo odpoczywam i już zostały tylko 2 miesiące do porodu, a ja z maluchem dalej razem
                      I poweim Ci, że nawet zaczęlam się przyzwyczajać do leniuchowania..aż się boję, że to się skończy
                      Dawaj znać co Ci powiedzą o tym białku i krwi. Trzymam kciuki!
                      Dzięki za słowa otuchy. Wiesz wydaje mi się, że to nic groźnego. Mam nadzieję, że tylko jakaś infekcja czy coś. Choć czasem się denerwuję, bo moja siostra miała rzucawkę i musieli lekarze interweniować wcześniej. Też miała nadciśnienie itd...ale jestem optymistką i wiem, że sobie z tym poradzę. Poza tym może to rzeczywiście nic groźnego tylko jakaś zwykła infekcja. Najważniejsze, że Maleństwo bezpieczne, reszta do przejścia Dzięki jeszcze raz za pocieszenie. Dam znać jak będę miała wyniki.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
                        w czoraj sie wystraszyłam przez cały dzien nie czulam malutkiej zaraz głupie myśli mnaiłm w głowie mąz mnie uspakajał jak mógł , zastanawił sie czy nie pojechać do szpitala ale połozyłam sie i mała zaczeła szalec kamień spad mi z seraca ALE ZE MNIE PANIKARA
                        Nie ma co się martwić, pewnie sobie Maluch odpoczywa. Ale wiem co czujesz bo też jedno Maleństwo straciłam kilka lat temu. Nator01 ma rację, słodycze działają zbawiennie na nasze Maluchy i wprawiają je w niezły ruch...Cukier po prostu dodaje energii, czytałam nawet że dobrze jest coś na wieczór zjeść, żeby Maluszek miał z czego energię czerpać w nocy jak my śpimy, bo to wtedy dla niego czas na zabawę
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          mój maluszek nie pcha się na świat a przynajmniej tak powiedział mi lekarz na ostatniej wizycie więc chyba termin mi sie przesunie na luty chociaż mam cichutka nadzieję że jednak urodzę do końca stycznia tylko że mały dalej szaleje w brzuszku i strasznie naciska na pęcherz nie wiem czy to zapowiedz porodu czy jednak jeszcze nie?
                          http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

                          http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
                          http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

                          Skomentuj


                            ewamyszk witamy Cię serdecznie:-)
                            Yoenne gdyby więcej Ci powiedzieli to może byś się aż tak nie martwiła a ze Cieę zbyli dlatego tak się teraz denerwujesz. Ja też cały cas myśle o serduszku mojego skarba i i już 4 tydzień się martwie bo niby nic nie widać ale Ja się tak bardzo, bardzo boje.
                            Milena1 mój synek dwa dni z rzędu kopał i szalał aż spac nie mogłam a kolejne dwa dni była taka cisza, że myślałam że zwariuje. Ale znowu się zaczęło. Jak Ja kocham te jego ruchy:-)
                            Last edited by nitka236; 16-01-2009, 13:09.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              ewamyszk witamy Cię serdecznie:-)
                              Yoenne gdyby więcej Ci powiedzieli to może byś się aż tak nie martwiła a ze Cieę zbyli dlatego tak się teraz denerwujesz. Ja też cały cas myśle o serduszku mojego skarba i i już 4 tydzień się martwie bo niby nic nie widać ale Ja się tak bardzo, bardzo boje.
                              Milena1 mój synek dwa dni z rzędu kopał i szalał aż spac nie mogłam a kolejne dwa dni była taka cisza, że myślałam że zwariuje. Ale znowu się zaczęło. Jak Ja kocham te jego ruchy:-)
                              Właśnie, najgorsza jest ta niepewność...człowiek czeka, czeka i się denerwuje...Ale będzie dobrze i u Ciebie i u mnie. Musisz być dobrej myśli, jak nie widać nic niepokojącego to chyba dobrze świadczy...Trzymam kciuki za to Maleńkie Kochane Serduszko
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Też mam straszną nadzieje, że mój maluszek nie bedzie totalnym leniem i w koncu zdecyduje sie wyjsć!!!! Już dał mi dzisiaj w nocy nadzieje bo do 5 nad ranem miałam okropne bóle w krzyżu i bóle jak przy miesiączce, ale jakoś wszystko ucichło...niestety

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X