Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-08-2014, 11:37
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 bonów na ubrania ciążowe

fot. materiały prasowe/kolaż Edipresse

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się komfortowo, zwłaszcza w tym szczególnym okresie, jakim jest ciąża. Powyciągane dresy i t-shirty wyrzućcie w kąt. Czas na wygodne i kobiece sukienki, pomysłowe T-shirty i bluzki.
Firma My Tummy oferuje modne i kobiece fasony sukienek, które przyszła mama wykorzysta zarówno w ciąży, jak i podczas karmienia piersią. Znajdziecie tu również koszulki ciążowe z wesołymi nadrukami, które pięknie eksponują brzuszek mamy.
Ubrania My Tummy wykonane są z bezpiecznych dla skóry i delikatnych materiałów, tak żeby przyszła mama czuła komfort przy ich noszeniu.
Weź udział w naszym konkursie i wygraj bony do sklepu mytummy.pl

Zadanie konkursowe:
Zadanie konkursowe składa się z dwóch części:
  1. Dokończ zdanie: Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to…
  2. Wejdź na stronę www.mytummy.pl i wybierz swój HIT My Tummy! Pod swoją wypowiedzią prześlij link do produktu, który najbardziej Ci się podoba!

Nagrody w konkursie:
Do wygrania 5 bonów do sklepu internetowego My Tummy, każdy o wartości 200 zł.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia!

Regulamin konkursu czytaj tu.
Nieprzeczytane 05-08-2014, 14:08
88_lenka 88_lenka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
88_lenka.polki.pl

Zdjęcia: 18
Domyślnie Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to myśl o tym, że za kilka miesięcy wezmę moje maleństwo w ramiona, to radość z tego że w domu mam już jedną pociechę dzięki której każdy dzień jest ciekawy. Dobre samopoczucie jest zawsze bo wiem że mam dwóch mężczyzn którzy mnie kochają i wspierają. Dobre samopoczucie to szalone dni w gronie rodziny i wieczory przy książce. Dobre samopoczucie mnie nie opuszcza

http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazowa-carla.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2014, 15:23
roooksana roooksana jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
roooksana.polki.pl

1.
Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to lody jogurtowo-truskawkowe z polewą czekoladową, posypane orzeszkami, to coś dla ducha
Dobry sposób to oczywiście przede wszystkim kupowanie ubranek dla rosnącego w brzuszku maluszka i oglądanie ich w internecie godzinami, wybieranie najładniejszych i wyobrażanie sobie jak będzie ślicznie w nich wyglądał.
Ostatni sprawdzony sposób to czytanie książek(to coś dla mamy) i bajek wieczorami na głos, maleństwu w brzuszku do snu ( to coś dla dzidziusia) bardzo zacieśnia to więź między matką a rosnącym dzieckiem, które z każdym dniem uczy się rozpoznawania głosu swojej mamusi

2. Najbardziej podoba mi się :
http://www.mytummy.pl/bluzka-ciazowa...-ii-biala.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2014, 22:45
mb84 mb84 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mb84.polki.pl

Zdjęcia: 18

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży...to najlepszy pod słońcem mąż,kochający,czuły i opiekuńczy,który gdy tylko widzi moje zmęczenie,spuchnięte stopy to zrobi mi masaż stóp i pleców.Gdy miewam poranne mdłości potrafi przygotować zdrowe i lekkie śniadanko.Każdą wolną chwilę od pracy poświęca dla nas zabierając nas poza miasto,na wieś,nad jezioro,do lasu na spacery.Potrafi przytulić,rozśmieszyć i pomilczeć gdy tylko mam na to ochotę.
Wybrałabym: http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...kobaltowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2014, 23:13
ulcia04 ulcia04 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ulcia04.polki.pl

Miasto: Limanowa/Kraków
Zdjęcia: 136

1. Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to...zakupy A dokładnie to zakupy dla malucha. Kiedy łapała mnie chandra i miałam możliwość to pędziłam do sklepu i nawet zakupiony jeden słodki bodziak poprawiał nastrój i samopoczucie. Gdy natomiast nie miałam możliwości jechać na zakupy samopoczucie poprawiało mi oglądanie zdjęć z usg mojej Fasolki. Cieszyłam się, że już wkrótce się spotkamy. Od razu humor był inny

2. Najbardziej podoba mi się:
http://www.mytummy.pl/koszula-ciazowa-biala.html

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2014, 10:10
iwonakiwi iwonakiwi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwonakiwi.polki.pl

Zdjęcia: 26

Jestem teraz w 32 tygodniu ciąży i miałam różne momenty w czasie tego cudownego, ale też czasem trudnego okresu.. były to chwile wielkiej euforii na myśl o nowym życiu we mnie, ale i trwogi kiedy okazało się, że istnieje jakieś zagrożenie. Nauczyłam się, że najlepszym sposobem na dobre samopoczucie jest wsłuchanie się we własny organizm, nie bagatelizowanie jego sygnałów i nie wahanie się, by prosić o pomoc innych w różnych obowiązkach, by móc pozwolić sobie na maksimum wypoczynku i mieć czas na kontakt z maluszkiem rozwijającym się w brzuszku, wyczuwaniem jego ruchów..

Mój wybór to: http://www.mytummy.pl/top-do-karmienia-rozowy.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2014, 13:23
ana_mommy ana_mommy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ana_mommy.polki.pl

Mój sposób na dobre samopoczucie to relaks i wyczuwanie ruchów mojego maleństwa. Jestem w 20 tygodniu takze kazdy delikatny ruch powoduje radość i uśmiech na Mojej twarzy.
Pozatym uwielbiam ogladać strony z akcesoriami i ciuszkami dla Mojego Maleństwa

http://www.mytummy.pl/t-shirt-ciazow...ko-listki.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2014, 15:52
martynak7 martynak7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martynak7.polki.pl

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to… wylegiwanie się na leżaku w cieniu z talerzem pełnym pysznych owoców i zimnym sokiem oraz czytanie ulubionych książek, na co mogę sobie teraz pozwolić bez wyrzutów sumienia

HIT My Tummy wg mnie:
http://www.mytummy.pl/t-shirt-ciazowy-bocian.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2014, 23:06
drewienko drewienko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
drewienko.polki.pl

Zdjęcia: 798

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to… pół naszej wspólnej sekundy.
I szczęście moje odbijające się w jego wielkich, ciemnych oczach.
I jego zapach na koszulce, w którą na ten krótki moment wtulam nos.
Pół sekundy. Uścisk dłoni. Przypomnienie - jesteś tu. Zawsze tu jesteś. Obok.

Mój wymarzony HIT:http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-koralowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-2014, 00:55
agus29sc agus29sc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
agus29sc.polki.pl

Zdjęcia: 6

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to wiara w samą siebie...że dam radę, że sprostam obowiązkom bycia mamą. Oczekiwania na upragnione, wymarzone dziecko trwały 5 lat...Nic więcej mi nie potrzeba..Oj kłamię w tej chwili - potrzebuję ramion, bliskości mego męża i słów " KOCHAM CIĘ"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania