Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
    Hej.


    A co do bycia bogaczem.Skoro ktoś pracuje, zarabia to niech nim bedzie. Co mnie obchodzi kto ile zarabia.?? aby palantem i bucem nie byl.. czyjs stan konta mi nie przeszkadza.
    mam takie samo zdanie jeśli nie zadufany bufon to niech ma jak najwięcej, nic mi do tego , nie czuję ani zazdrości ani zawiści, w końcu nie to jest w życiu najważniejsze, choć oczywiście kasa wiele ułatwia
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Renata jeśli ekspresu nie używasz, a jest spakowany, to proszę go wysłać Kasi, ona go świetnie spożytkuje

      Kala bynajmniej nie odebrałam tego do siebie. Sama nie raz piszę, że mąż dostał fajną Barbórkę czy czternastkę i zaszelejemy poprzez kupno np. ekspresu. OJ, ja burżuj.
      A Kasia właśnie tak do opisała, jak ja chciałam, że u nas dużo kawy się pije, nie raz jeszcze teściowa się podczepi, więc dużo kawy się parzy. Gdybym miała ekspres w kapsułkach, musiałabym go chyba przy weekendzie albo święcie tylko używać. Może kiedyś na ten Biedronkowy się skuszę.
      Pochawal się jutro zakupami, czy wpadnie jakaś sexy sukienka dla Was obu?

      Dzięki dziewczyny za ceny kuchnia. Moja taka malusia, więc może policzą mniej...? Oby!

      My wywietrzone. Idę skończyć pakowanie.
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
        mam takie samo zdanie jeśli nie zadufany bufon to niech ma jak najwięcej, nic mi do tego , nie czuję ani zazdrości ani zawiści, w końcu nie to jest w życiu najważniejsze, choć oczywiście kasa wiele ułatwia
        A pewnie ze ulatwia. I w sumie niby najwazniejsza nie jest.. ale jakby nie patrzec jest. Wiem sama po sobie.. mając pieniadze np nie czekam na zajecia dla F 5-7 miesięcy, tylko ide prywatnie. Nie spedzamy wakacji w domu, lub u rodziców, tylko mozemy gdzies jechac, pokazam chlopakom troche terenu. Nie musze martwic sie czy mi starczy do wyplaty..i czy jak sobie kupie jakis ciuch to nie zabraknie na rachunki, czy na jedzenie. Nie musze non stop autobusem za 2,5 zł w dwie strony jezdzić z F na zajecia tylko bywa ze jak pogoda kiepska ( jak dziś ) to nas autem Ł zawiezie. Normalnie burzuje jak nić. za 20 zł gazu nam auto spaliło.Ale jaka wygoda
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          i jak zwykle coś nie tam napisałam i kala musiała się w*************************************************ić.. nie pisałam do Ciebie tego bynajmniej bo uważam że kawa na kapsułki jest dla mnie za droga i mogą sobie pozwolić ludzie z pieniędzmi a nie tacy jak ja że na wszystko mam odliczone - no prawie.. a bynajmniej słowo "bogacze" nie jest niczym złym bo nie napisałam ludzie z pieniędzmi a "bogacze" i znów forum ożywił się i w żadnym stopniu nie jest to zazdrość ani nic podobnego ale wesoło przynajmniej znów
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            kasiar wiesz co - Aluni podczas przeziębień czy infekcji dwóch lekarzy usłyszało szmery, są to niewinne ale trzeba skontrolować i dzięki za zainteresowanie, na szczęscie udało się prywatnie umówić już za 2 tygodnie..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Czacza będzie ok, synek mojej koleżanki też miał te szmery podczas choroby, też byli u kardiologa ale wszystko dobrze Czego i Aluni życzę




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                HElloł

                chcialam powiedziec ze ........









                uwaga!!!!!
















































                bedzie nas 5
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Renata, mam nadzieję, że dla Was to ogromny powód do radości, nie do załamki?! Serdeczne gratulacje i witaj w gronie ciężarówek ;-)

                  Pozdrowienia z łazienki mamy, właśnie biorę kąpiel. Ale natrzaskałam dzisiaj km na spacerze

                  P.s. Dziewczynki wymarzonej życzę
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Renatka! Gratulacje! I cory Wam zycze Dbaj o siebie!



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Renatka-mega gratulacje:-D dbaj o siebie i zdrowego bobaska zycze.jesli Bog da niech Ci wymarzona corcie tam wewnatrz"wytworzy"buziaki







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dzieki dziewczyny,



                        ja juz sie oswoilam z tym. nawet przed zrobieniem testu.
                        Fakt nie na reke nam teraz 3 bejbi, ale pod kategorie tragedii tez bym tego nie podpisala.


                        jutro jade potwierdzić u gina. termin z @ ta 6 wrzesnia.


                        a kciuki za corke przyjme. i sama bede zaciskac.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          renatka gratuluję ale nowina !!!!!!!!!!!!!!!! i też ściskam kciuki za dziewczynkę , chociaż z czwartym chłopem też sobie poradzisz bo kto jak nie ty
                          Last edited by kala8; 26-01-2014, 21:26.
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            RENATKO GRATULACJE !!!!

                            Czyżby cię Aldonka zaraziła ????

                            JA tez mam ekspres na kapsuły Dolce Gusto i jeszcze nie zbankrutowałam





                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dawno mnie nie bylo ale to z braku czasu i ciaglego CZEGOS/ problemow...

                              KALA zdjecia For you
                              Attached Files





                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dziekowac jeszcze raz

                                Kruszyna, chyba zarazilismy sie patrząc na Nikole. Termin powstania pokrywa sie z odwietkami.

                                Kala 4 chlop w domu?? zarycze sie.


                                Łukasza draznie ze teraz napewno jest dwojka bo początki calkiem inne jak pozostale dwie. Baaa ja nawet kawe pije!!! w tamtych ciązach to poczulam zapach kawy i od razu wymiot. nie bylo mowy ze pudelko po niej bedzie w poblizu mnie stalo. I bylo widac chwile po powstaniu.

                                corka??? nawet niech bedzie dwoje..ale jedna corka musi być
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X