Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala, odpisałam ale nie wiem czy poszło...

    Wczasów - jak zwykle - ZAZDROSZCZĘ!!!

    Może we wakacje moja Majka już będzie na tyle prosta w obsłudze, że będziemy mogli wyskoczyć gdzieś bezstresowo we czwórkę, na przykład do AniSos na parę dni...

    No i właśnie- co tutaj znowu tak cicho do cholery, he?!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      NICHOL - pięknie ze wszystko OK cieszę się!!!!!!! i nie bój się, wszystko wróci do normy (kiedyś tam )
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej no jestem jestem przywołana do porządku
        u nas po staremu mi się szyjka skraca w tempie ekspresowym więc starma sie nie forsować chociaż czasami mi to nie wychodzi, dzisiaj wizyta u laryngologa z małym i badanie endoskopowe jakoś damy radę

        Nichol to dobrze że wyniki są ok, trochę wyluzuj, słuchawki na uszy i nawet 15 minut cię odpręży.

        Czacza co do stroju bałwanka to dziewczyny wszytko napisały

        KAla a czemu wy w domu, praca Cie trzyma??

        Skoczek oj to widzę że remont rusz pełną parą , my tez się szykujemy do małego remontu bo będziemy robili Bartkowi pokój kosztem mojej wielkiej kuchni zobaczymy jak to wyjdzie
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej..

          u nas pięknie biało jak się obudziliśmy, ale niestety już robi się coraz cieplej i będzie pewnie chlapa a ja chcę MRÓZ!!!

          parę fotek moich lasek
          Attached Files
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            megi tak praca , w styczniu i lutym to nie ma opcji na urlop u mnie

            po za tym moje jeżdżenie na nartach nie jest rewelacyjne , Pola ma się zacząć uczyć teraz w marcu więc co my byśmy w tam robiły no i Gabi niech ma ojca tylko dla siebie przez ten tydzień
            Last edited by kala8; 15-01-2014, 18:03.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              czacza co za kurteczke ma Amelka??? za*********ista jest i fajne te Twoje panny

              a mnie igor wykancza w tym tygodniu masakraaaa teraz tez wisi na ramieniu i spac nie moze moze jutro zdaze doczytac bo dzis nie ma szans...
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                aniasos bardzo mi miło, dziękuje, wiesz co, kupiliśmy ja w Tesco F&F, jest gruba ale faktycznie piękna, taka dopasowana i ciut za duża, będzie miała ja na długo.. to w sumie był spontan, bo kiedyś bez dziewczyn pojechaliśmy do CCC po buty dla m a do Tesco wpadliśmy tak se i na oko kupiłam, rzuciła mi się w oczy bo była za pupę, a to ważna do p-la gdzie lataja po tym dworze i byle gdzie siada była przecena z 79 chyba na 49 czy jakoś tak..

                faktycznie pamiętam jak Alicja jeszcze niedawno cały czas tylko przy piersi i uwiązana byłam strasznie, jak tylko chciałam ja odstawić to ryk.. więc dlatego męczyłam i wymęczyłam i później nauczyłam ją smoka, bo inaczej nie dałabym rady.. dasz radę, to minie
                Last edited by czacza; 15-01-2014, 22:28.
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  heloo heloo nie wszystkie razem bo nie wiem od której zacząć czytać hahaha

                  dziewczyny co jest z Wami??? jakieś fere zimowe od forum żeście se zrobiły?
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka

                    Czacza jestem, podczytuję ale nie ma co

                    Śliczne dziewczyny na fotkach, kurtka Amelki faktycznie fajna, a, że większa to bardzo dobrze

                    Aniasos siły życzę! Będzie coraz lepiej z małym ssakiem

                    Narka




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Aaaaaa jakie macie plany na upominek dla babci i dziadka? Laurki czy coś innego ?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej


                        Kasia u nas tescie moi dostali po swieczniku recznie wykonanym i obrazek-portret. Rysowala mego siostrzenca dziewczyna.A moi rodzice bombonierki i coś jeszcze dokupie.. Ale niewiem co. Bede we wtorek w Bialymstoku wiec coś powinnam znalezc.
                        Bo portret dostali moi rodzce pod choinke.

                        dziś u tesciow bylismy. padam ;/
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej..

                          ale u nas dzis pochmurno, ciemno ze aż światło trza zapalić.. do tego nieprzyjemny wiatr, blech,

                          jutro Amelka pójdzie na dzień babci i dziadka, pokaze Wam poźniej fotki jak wyszło przebranie, mnie się bardzo podoba, ocenicie same kupiłam jej sukmanę na ciuchach, normalnie jakby na mnie czekała, tylko na taki właśnie strój się nadawała, wczoraj zrobiłam nos "marchewkowy", do tego szaliczek też z ciuchów taki typowo bałwankowy i beret jakiś stary mama znalazła w szafie

                          ale ale.. wczoraj moi rodzice przyjechali na kawę i zaproponowali nam WAKACJE wiedzą że jesteśmy bez pieniędzy i w tym roku niestety dom w Międzyzdrojach został sprzedany więc nawet za pół darmo nie mamy gdzie jechać no i siedzieliśmy w necie i... znaleźliśmy takie cudo w Pogorzelicy http://www.naturaresort.pl/index.php
                          nie chcę zapeszać ale... we wrześniu tam będziemy odpoczywać JUHU!!!!!!! kocham normalnie moich rodziców, chcą nam w 100% zasponsorować bosz nie mogę w to uwierzyć znów mam czym żyć

                          miłej niedzieli
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                            Aaaaaa jakie macie plany na upominek dla babci i dziadka? Laurki czy coś innego ?
                            kasiur my nie kupujemy nic, Amelka zrobiła laurki dla każdego z dziadków i nawet osobną inną dla prababci Krysi (mojej babci tej, która leży w szpitalu)
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Amelka bałwankiem.. nie potrafi pozować a ustawienie Jej do zdjęcia graniczy z cudem.. muszę jeszcze ciut zmodyfikować ale chyba jest dobrze, co?
                              Attached Files
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej, ja tak na chwilę my na dzien babci i dziaska tez zrobimy laurki,
                                Czacza Amelka wygląda świetnie, my jutro mamy bal i też wam wrzuce zdjecie
                                a ten pensjonat nad morzem fajny ale strasznie drogi jak na wrzesień, ale jak rodzice sponsorują fajnie macieoby się wam udało jechać
                                Attached Files
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X