Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy! > BEBILON - oceniamy produkty
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

BEBILON - oceniamy produkty Wasze opinie i sugestie dotyczące mlek i kaszek marki Bebilon.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-11-2015, 17:58
sylwoszka sylwoszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwoszka.polki.pl

Domyślnie Odp: Testowanie Bebilon Alerlac

Po raz kolejny nie zawiodłam się na mleku Bebilon. Móh syn pije teraz bebilon pepti, starszy kiedyś pił zwykły Bebilon i jak dla mnie jest to najlepsze mleko. Kaszka Alerlac to wg mnie też bardzo dobry produkt. Syn je chętnie no i musze udać się do sklepu do następne opakowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-2015, 07:58
karjo karjo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karjo.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Jako mama dziecka cierpiącego na skazę białkową poszukuję produktów spożywczych,które będą w 100 % bezpieczne dla mojego dziecka.Bardzo ucieszyłam się z dostania do testów Alerlac.Produkt bezglutenowy,nie zawiera białka mleka krowiego,białka soi,laktozy,glutenu.
Według opisu producenta produkt idealny.
A według mnie i mojego dziecka?
Przyznać muszę,że byłam zdziwiona-dość specyficznym smakiem i zapachem Alerlac,nawet obawiałam się,że mój syn nie będzie chciał spróbować nawet-ale zupełnie niepotrzebne to były obawy.
Syn zajadał ze smakiem kaszkę,zarówno samą,jak i z dodatkami (mus owocowy).
Kaszka łatwa w przygotowaniu,szybko rozpuszcza się w wodzie,ma odpowiednią nawet dla małego dziecka konsystencję.
Nie wywołała żadnych niepokojących reakcji-także brzuszek mojego alergika ją zaakceptował.
Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-2015, 21:09
AnnaM599 AnnaM599 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AnnaM599.polki.pl

Miasto: woj.podkarpackie
Zdjęcia: 167

Od kilku dni razem z moją 7-miesięczną córeczką testujemy Bebilon Alerlac. Muszę przyznać że kaszka przypadła mojej córci do gustu,zawsze zje całą porcje i widać po niej że jakby było jej więcej to jeszcze by zjadła
Kaszka nie jest za słodka i ma ciekawy smak.
Doskonale rozprowadza się w wodzie.
Nie zauważyłam żadnych oznak nietolerancji u córeczki.
Mogę z czystym sumieniem polecić kaszkę Bebilon Alerlac innym mamom

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2015, 05:07
blawatkowa15 blawatkowa15 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
blawatkowa15.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 16

Kaszka Bebilon Alerlac jest po prostu rewelacyjna! Jest lekiem na wrażliwy układ pokarmowy mojego synka. Kaszkę można dodać np. do zblendowanej zupki dyniowej. Zupka w połączeniu z kaszką jest wtedy bardziej syta i wartościowa. Jest tylko jeden jedyny problem. Gdy synek widzi pustą miseczkę jest niesamowity płacz i muszę dorabiać druga porcję!
Z czystym sumieniem polecam ten produkt mamom małych alergików. Na pewno będziecie zadowolone. Bebilon Alerlac to strzał w dziesiątkę!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2015, 15:11
romsta91 romsta91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
romsta91.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Zdjęcia: 26

Dzień dobry. Nie otrzymałam jeszcze kaszek bebilon do testowania, a drugi raz na e-mail przyszedł mi link do wystawienia opinii. Stasiorowska.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2015, 15:22
paaulinaa2 paaulinaa2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
paaulinaa2.polki.pl

Thumbs up Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Jestem w trakcie testowania wraz z moim maluszkiem kaszki Bebilon.
Kaszka jest bardzo sycąca i smaczna.Zapach jest neutralny, przyjemny.
Konsystencja jest idealna, dobrze się rozpuszcza i łatwo przygotowuje. Moje dziecko polubiło i dobrze ją toleruje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2015, 15:32
esk1 esk1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
esk1.polki.pl

I nam kaszka bardzo smakowała. Moje dziecko zjada ja ze smakiem i jest bardzo zadowolone. Nie ma żadnych skutków ubocznych. Sama radość z pysznej kaszki. Polecam wszystkim małym akergikom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2015, 10:53
izka200289 izka200289 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
izka200289.polki.pl

Miasto: Komorniki 62-052, ul. Polna 84C/7
Zdjęcia: 3
Thumbs up Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Na wstępie chciałabym podziękować za udział w testowaniu kaszki Alerlac. Mój synek polubił tą kaszkę. Myślałam, że nie będzie mu smakować, ale zdziwiłam się. Chętnie otwiera buzie i chętnie ją je. Po kaszce nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości. Wszystko jest w najlepszym porządku. Kupki ok, żadnej wysypki, suchości skóry czy rozdrażnienia. Idealnie rozpuszcza się w wodzie, nie ma żadnych grudek, jest troszkę słodka przez co dziecko chętniej ją je
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-11-2015, 11:06
aciaz1000 aciaz1000 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aciaz1000.polki.pl

Zdjęcia: 4

Witam,

U nas niestety synek po spróbowaniu kaszki wypluł ją i nie chciał na nią więcej patrzeć. Za jakiś czas powtórzę podejście do tematu. Natomiast uwielbia ją jeść w formie proszku, tak właśnie tak bierze łyżeczkę i się zajada. A mama lata z piciem żeby się nie zapchał
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2015, 12:41
sylwia2611 sylwia2611 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwia2611.polki.pl

Testowałam Bebilon Alerlac i powiem szczerze że nie spodziewałam się tak dobrej jakości kaszki! Moja córka która nie toleruje wielu rzeczy, a tę kaszkę polubiła od pierwszej łyżeczki. Cieszy mnie to ogromnie ponieważ w końcu znalazłam produkt który codziennie mogę podać jej na śniadanie, urozmaicając tylko jakimś owocem. Po zjedzeniu kaszki nie ma śladów alergii, i to jest dla mnie najważniejsze, ponieważ moje dziecko nie toleruje białka. Plusem także jest forma opakowania - nie ma ryzyka że kaszka się wysypie. Nie wiem czy jestem w stanie znaleźć jakieś minusy Bebilonu Alerlac. Jestem mega zadowolona, produkt na pewno będę kupować i mogę polecić go każdej mamie !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania