Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Danonki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Danonki

    http://www.przepisy-dla-dzieci.pl/Co...5-568e1764a537 widzialyscie??????
  •    
       

    #2
    Odp: Danonki

    Tak. Lekarz nas o tym uprzedził. Ta cała żywność jest do d... za przeproszeniem. Nie wiadomo już co samemu jeść a tymbardziej co podawać maluchowi.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Danonki

      no niestety;/;/ a potem dzieci rosna wysokie, okres dostaja w wieku 10 lat, 14letnie dziewczynki wygladaja na 20 lat;/;/;/ wszystko jest teraz takie zmutowane;/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Danonki

        dziś naprawdę nie wiadomo, co dać do zjedzenia dziecku bez strachu czy obawy:/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Danonki

          niestety takie czasy wszystko sie zmienia, swiat goni do przodu wszystk oejst takei nowoczesne ale czy aby dobre?? Ja szczerze tesknie za tym co bylo keidys jak ja byla mmala dziewczynka, zylam podworkiem, bez kompa, miala mmnostwo przyjaciol do zabaw nigdy sie nei nudzilam, mielismy swoje kury swinie itp wielki ogord z warzywami... ahhh a teraz? wszystko kupujemy w sklepach dzieci maja ubogie dziecinstwo... teraz najlepszy prezent to laptop tablet itp;/;/ kiedys dostal osie rower i byl osuper!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Danonki

            Dzieci rodzą dzieci. Przemoc, seks, alkohol wszystko zaczyna się wcześnie. na komunię ja dostałam pierścionek i łańcuszek z Matką Bożą. Dajcie teraz komuś taki prezent to rzuci i powie że chce laptopa. Tak jak mówisz Evelinek- brakuje naszych czasów, zabaw podwórkowych. Ja skakałam w gumę, rysowałam klasy na ulicy bądź grzyba, bawiłam się w podchody. A teraz tylko czaty internetowe, facebooki itp.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Danonki

              Szkoła była inna- my na przerwach skakałyśmy w gume, w kabla ,grałam w sztole( to śruby do podkuwania konia) w karty a teraz nie wolno im oddychać , nie wolno biegać skakać nic jak mają siedziec na dupkach 45 minut jak nie naładowały "diuraselek"
              Ja osobiście jestem przerazona- juz niewiadomo co z 3 latkiem robić bo się ciągle nudzi a weżmiesz delikwęta na podwórko to gwiazdy siedzą gadzety w torebkach-najnowsze komóry, muza w słuchawkach a ty tu rower proponujesz.......
              Dzieci są zepsute, od co a zregóły to wina rodziców bo dla swiętego spokoju -lepiej kupic cos extra niz zeby dziecko odstawało.
              Ja niestety jestem zdania ze jak nie masz i się z tego powodu dzieci z tobą nie kolegują to nie warte są twojej przyjazni -tak powtazam synowi jak morduje mnie o coś nowego z "dziedziny extra i full wypas......"
              A danonki nic innego jak następny kit wciskany przez telewizje muszą reklamować i dodawac co raz coś z gadzetów bo nie idzie sprzedaz.
              Ja robie zwykły serek z truskawkami z odrobiną ciemnego cukru i miksuje blęderem - moim to wystarcza.
              Last edited by koliberek71; 12-03-2013, 16:51.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Danonki

                no wlasnie tez zauwazylam ze dzieci teraz sa bardzo interesowne, bede sie z nim bawi bo o nma to i to a z toba nei bo u ciebie nie ma tego i tamtego..... i z bolem serca mowie ze swiat schodzi na psy( przykre ale prawdziwe

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Danonki

                  już 4 lata temu moja pediatra odradzała nam podawanie dziecku danonków i nie podaję - sporadycznie mojej 5 letniej już córce - raz na m-c jak kupię taki 4-ro pak to wszystko. Młodszym też nie daję - może na wakacje się skuszę jako przekąska w czasie spaceru chłodząca, ale też na pewno nie codziennie.







                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Danonki

                    Ja bym wolała przygotować jakiś deserek sama, jakiś koktajl, galaretkę, ryż z musem jabłkowym, budyń.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Danonki

                      ja nie polecam danonkow to sama chemia.. Wole bakusie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Danonki

                        moje dziewczyny w ogole nei lubia bakusiów nei wiem czemu one sa pyszne:-)
                        Moje jedza tylko monte w chwili obecnej

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Danonki

                          monte wcinam nawet ja:d

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Danonki

                            ja też nie daję tego świństwa dzieciom, są drogie i nie zdrowe, nie rozumiem po co to produkują, staram się dawać dziecku to co sama jem

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Danonki

                              sa bardzo smaczne i drowe ale należy wszystko konsumowac z umiarem gdyż przesada wcale nie jest dobra dla dziecka. Podawać trzeba gdyż to dobry zastrzyk energii i dzieci je lubią

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X