Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

    Ruszamy z kolejnym comiesięcznym konkursem - zdjęciowym (co miesiąc inna nagroda). Hasło przewodnie tego konkursu to "Najlepsza stylizacja dziecięca". Pokażcie, jak ubieracie swoje dzieci w letnie, wakacyjne stylizacje i wygrajcie wspaniałą nagrodę - legginsy dla mamy Deep Trip Go od Mustache.pl.

    Zadanie konkursowe
    Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Najlepsza wakacyjna i letnia stylizacja dziecięca".

    Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

    Nagroda
    Legginsy z kolekcji Deep Trip od Mustache.pl

    Legginsy dla mamy - idealne na spacer po parku, na bieganinę za dzieckiem albo po prostu - do ćwiczeń. Ich wartość to 159 zł, a rozmiar M/L, który jest bardzo uniwersalny.

    W majowej edycji konkursu wygrał użytkownik asikc20 ze stylizacją, której zdjęcie możesz zobaczyć tutaj.

    Czas trwania konkursu: od 1 do 31 sierpnia 2016 r.

    WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

    Regulamin konkursu
    Zapisz
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-08-2016, 14:10.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

    Urocza ta bluzka, a rozmiar chyba bardziej na mnie, niż moje dzieci Tylko jak tu pokazać fajną stylizację, gdy moje dzieci lubią.. ubierać się same w co popadnie. Ostatnio Córka wymyśliła sobie komin na szyję złożony z 5 par moich majtek (całe szczęście czystych), stylizację dopełniła różową bluzą założoną na nogę. A syn wychodząc na spacer uparł się, że jego nakryciem głowy będzie czarny kapelusz w cekiny (pamiątka po jakimś wieczorze kawalerskim..). Mają fantazję jak na 1 i 3latka!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

      Napisane przez emiliazgaju Pokaż wiadomość
      Urocza ta bluzka, a rozmiar chyba bardziej na mnie, niż moje dzieci Tylko jak tu pokazać fajną stylizację, gdy moje dzieci lubią.. ubierać się same w co popadnie. Ostatnio Córka wymyśliła sobie komin na szyję złożony z 5 par moich majtek (całe szczęście czystych), stylizację dopełniła różową bluzą założoną na nogę. A syn wychodząc na spacer uparł się, że jego nakryciem głowy będzie czarny kapelusz w cekiny (pamiątka po jakimś wieczorze kawalerskim..). Mają fantazję jak na 1 i 3latka!
      emiliazgaju W zadaniu konkursowym chodzi o dodanie w galerii konkursowej zdjęcia stylizacji ,opis nie będzie brany pod uwagę Dodaj zdjęcie i życzę powodzenia

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

        W czerwcowej edycji konkursu wygrał użytkownik krawczyk_88 ze stylizacją, której zdjęcie możesz zobaczyć tutaj.

        Prosimy o kontakt i informację (adres oraz rozmiar bluzki) na adres: redakcja@babyonline.pl
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

          W lipcowej edycji konkursu wygrał użytkownik asikc20 ze stylizacją, której zdjęcie możesz zobaczyć tutaj.
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

            Gratulacje

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

              Gratuluję

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                Idę boso przez łąkę w mojej najlepszej stylizacji
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                  Napisane przez beactivemami Pokaż wiadomość
                  Idę boso przez łąkę w mojej najlepszej stylizacji
                  aby zdjęcie brało udział w konkursie należy fotografię załączyć do galerii konkursowej: http://forum.babyonline.pl/forum/gal...ages.php?c=513

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    emiliazgaju W zadaniu konkursowym chodzi o dodanie w galerii konkursowej zdjęcia stylizacji ,opis nie będzie brany pod uwagę Dodaj zdjęcie i życzę powodzenia
                    Zdaję sobie z tego sprawę Pani Moderator!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                      kiedy wrzesniowa?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                        Stylizację, która wygrywa dany miesiąc wybiera zespół z Mustache.pl - nadal czekamy na ich informację, kto został laureatem w sierpniu i jaka będzie wrześniowa nagroda. Prosimy o cierpliwość
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                          Czy edycja sierpniowa została rozstrzygnięta? A co z wrześniem? Galeria była uruchomiona.
                          Konkurs został przeniesiony do zakończonych...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                            Też się nad tym zastanawiałam .....

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Najlepsza stylizacja miesiąca"

                              Sprawa jest w toku ze strony drugiego organizatora (fundatora nagród) i nie jest niestety od nas zależna. Staramy się rozwiązać problem jak najszybciej, prosimy o chwilę cierpliwości...
                              Pozdrawiamy!
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X