Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kwas foliowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: kwas foliowy

    kwas to kwas Nie ma znaczenia firma. Można zawsze jeszcze doradzić się farmaceutki, ja jak kupowałam i nie było mojego to powiedzała, że da mi tańszy zamiennik, który ma ten sam skład ... Więc później już brałam ten tańszy skoro skład taki sam...

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: kwas foliowy

      Suplementacje lepiej zastąpić zbilansowana dietą. A co do kwasu foliowego trzeba zwracać uwagę na to czy suplement diety zawiera coś takiego jak metafolina, to już przetworzony kwas foliowy gotowy do przyswajania przez organizm

      Skomentuj


        #93
        Odp: kwas foliowy

        Ja też nie lubie łykać tabsów , dlatego tylko kwas stał u mnie w domu! Jak lekarz kazał mi kupić jakieś tabletki to zawsze był wyśmiany. Wole zjeść wartościowe produkty niż faszerować się tabletkami.

        Skomentuj


          #94
          Odp: kwas foliowy

          Ja wolę napary sobie wypić i teraz to juz nie musze - bo wreszcie te wszytskie specyfiki dały efekt - dziewczyny jestem w ciązy! udało sie ! B edę mamą ! wow! to juz - i to tak na swieta - juz nie będe sama - teraz zawsze ktoś będzie ze mną ! \jestem taka szczęsliwa!

          Skomentuj


            #95
            Odp: kwas foliowy

            Moje gratulacje! Jednym słowem kwas foliowy jest niezbędny jesli chodzi o szybkie zajście w ciążę jak i w całym okresie ciąży. Ale kazda kobieta powinna juz to wiedzieć.

            Skomentuj


              #96
              Odp: kwas foliowy

              kwas foliwoy magnez i piłam jeszcze ziołana owulacje i płodność z Baby Mama Med - i teraz mam mojego skarbuszka w brzuszku

              Skomentuj


                #97
                Odp: kwas foliowy

                basia! gratulacje! Jak sietnie!
                ja tez piłam te zioła - kilka miesięcy i teraz jest u mnie juz 22 tydzień! wspaniale - fajnie , ze Baby Mama Med komus jeszcze pomogły - wiedziałam, ze to po tych ziołach nam sie udało ha! dobra inwestycja - nawet po tobie widać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: kwas foliowy

                  Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                  basia! gratulacje! Jak sietnie!
                  ja tez piłam te zioła - kilka miesięcy i teraz jest u mnie juz 22 tydzień! wspaniale - fajnie , ze Baby Mama Med komus jeszcze pomogły - wiedziałam, ze to po tych ziołach nam sie udało ha! dobra inwestycja - nawet po tobie widać
                  Ja piłam zioła Ojca Klimuszki na PCO, na owulację, bo miałam bezowulacyjne cykle, też mogę troszkę zawdzięczać tę ciążę ziołom, więc się przyłączam a kwas foliowy to już sporo miesięcy przed, bo wiem, ze to bardzo ważne.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: kwas foliowy

                    no właśnie - bo naturalne sposoby najlepsze - pomału łagodnie ale da się dojś do efektow i raczej trwałych i mam nadzieję że zawsze i tylko skutecznie

                    Skomentuj


                      Odp: kwas foliowy

                      Ja tam piłam Baby Mama Med zamiast klimuszki, bo tam sa jakies dodatkowe zioła niespotykane takie - i przyznam troche próżna jestem, ale puszki mi ise spodobałay i takie własnie w puszkach wizięłam ale rzeczywiśćie tez myślę, ze zioła to zioła - co naturalne jest lepssze bo poprostu zdrowsze i bardziej kompatybilne z naszym organizmem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: kwas foliowy

                        Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
                        Ja tam piłam Baby Mama Med zamiast klimuszki, bo tam sa jakies dodatkowe zioła niespotykane takie - i przyznam troche próżna jestem, ale puszki mi ise spodobałay i takie własnie w puszkach wizięłam ale rzeczywiśćie tez myślę, ze zioła to zioła - co naturalne jest lepssze bo poprostu zdrowsze i bardziej kompatybilne z naszym organizmem
                        mi tez te puszki sie podobaja bardzo + ogolnie ladnie to wyglada

                        Skomentuj


                          Odp: kwas foliowy

                          ja tam jestem fanką puszek - wszystko jedno co tam w nich jest

                          Skomentuj


                            Odp: kwas foliowy

                            ja lubie te ciasta w puszkach metalowych - takie maślane

                            Skomentuj


                              Odp: kwas foliowy

                              kto nie lubi...ale ja naprawdę ma bzika na tym punkcie - pewnie nie kupiłabym tych ziół na Regularne Cykle itd gdyby były w kartoniku, a tak od razu widać, jakie jest podejście do klienta! Coś wyjątkowego - dla wyjątkowych odbiorców - ja mam fisia na punkcie puszek

                              Skomentuj


                                Odp: kwas foliowy

                                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                                Najlepiej całe życie to się zdrowo odżywiać, a wtedy żadne suplementy nie będą potrzebne. Nie jestem zwolenniczką łykania całe życie jakichkolwiek witamin, jeśli to nie jest konieczne.
                                tak, ale chodzi o to, że jego poziom jest niezwykle ważny w naszym organizmie i często bardzo nie doceniany, więc jeśli nie tabletki to zdrowe odżywianie, choć i to w dzisiejszych czasach łatwe nie jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X