Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hejka
    Kruszynko najlepsze dla związku jest chociaz dwu dniowa przerwa bo powroty są najlepsze
    A ja szaleje idę dzisiaj do fryzjera i mam zamiar zaszaleć,teraz mam odcień rudego i włosy do ramion ale podobają mi się krótkie fryzurki te z wygolonym bokiem,ale niewiem bo jestem puszysta czy by mi pasowało.
    Tulixpanku niemartw się masz racje zrub Bete to będziesz spokojniejsza ale napewno będzie ok.
    Mala ma wirusa ale po lekach już jej się polepsza.
    A pogoda do dupy i gdzie to lato.?!!!!!
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Widzę że wasz klub przynosi szczęście! Wiele z was ma już upragnione maleństwo albo czeka. Ja na swoje czekam już prawie 2,5 roku i no i chyba oszaleję!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej chceDzidzie - u nas wiele dziewczyn czeka juz bardzo długo albo jest po przejściach ,nie martw sie tylko pisz do nas jest łatwiej

        tulopanek -bedzie ok tylko beta pokaże przyrosty zrób dwie z przerwą bo to bardzo wcześnie,przechodziłam to kiedyś,badz dobrej mysli

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Bajtel ja w pierwszej ciazy tez tak mialam,ze w 5 tyg nic nie bylo widac tylko wtedy tez mialam plamienia. Ja poprostu umre z niepewnosci do nastepnej wizyty dlatego zrobie ta bete. A w jakich odstepach czasu sie ja robi?
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czytałam że co 2dni średnio wzrasta wartoś tego hormonu to chyba dobrze zrobić co 2 dzień albo poczekac i np dzisiaj albo jutro i dopiero w poniedzialek . nie denerwuj się tak będzie ok





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ja walczę z podniesioną prolaktyną i nie chce mi się obniżyć za nic:/ Dzisiaj znów zrobiłam badania i czekam na wyniki krwi.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                chcedzidzie. witam nowa staraczke ja o pierwsza ciaze staralam sie 4 lata.trzeba tylko sie niepoddawac.naszczescie teraz poszlo szybciej.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No i u mnie się okazało że moja prolaktyna nie zmniejszyła się mimo kolejnej porcji leku. Więc znów kolejne miesiące terapii...Czy któras z was tez walczyła z prolaktyną?

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja wlaczylam. Miałam bardzo wysoka. Nie wiem co bierzesz, ale bromergon jest do dupy! Dostinex obniża prolaktyne natychmiastowo. Jest bardzo drogi, ale masz problem z głowy.

                    A tak poza tym (chyba juz tu kiedyś o tym pisałam), dwa razy zaszlam w ciążę z bardzo wysoka prolaktyna. Z tego co pamietam miałam ok.200ng/ml, a norma jest bodajże 25 max.

                    Trzymam za was wszystkie kciuki! Grunt to psychika.



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej majowapati82 no właśnie ja brałam bromergon i bromocorn. Moja prolaktyna to około 50ng/ml
                      Każdy lekarz mi się upiera że nie możliwe że mi nie pomaga. Jeden mnie faszerował kilka miesięcy i nic- stwierdził że za krótko i dalej nic. Zmieniłam lekarza i nowy stwierdził że nie możliwe i musiałam źle brać i dalej mnie tym faszeruje. A tu ani drgnie!
                      No i umawiam się na kolejną wizytę żeby mi coś chyba innego właśnie przypisał:/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A majowapati82 to chyba jakiś cud że zaszłaś w ciąże z taka prolaktyną!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kruszynko kochana nie przejmuj się z dnia na dzień będzie lepiej
                          witaj chcę dzidzie ja starałam się cztery miesiące o maleństwo też miałam od początku ciążę zagrożoną badania prenatalne i inne ale jak na razie jest ok dzidzia rośnie zdrowo a ja od początku ciąży schudłam już 8 kg. a brzuszek rośnie pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ChceDzidzie, zapytaj o Dostinex. To jest lek zupełnie innej generacji. Ja brałam chyba 1/4 tbl. raz na tydzień i po miesiącu brania niesamowicie spadła mi prolaktyna.
                            Wcześniej faszerowali mnie bromergonem. Masakra! Włosy mi wychodziły, czułam sie fatalnie, a prolaktyna nic.
                            Zmieniłam lekarza na ginekologa-endokrynologa, zmieniłam tez lek i jak ręka odjal.

                            Tak w ogóle to zaczęłam mieć problem z prolaktyna w wieku 15lat, kiedy to odchudzilam sie dosyć drastycznie do 44kg. (nastoletnia głupota). Z bromergonem borykalam sie chyba ze 3 lata. W międzyczasie były tomografie, rezonanse, etc. Olalam to leczenie totalnie i w wieku 28 lat zaszlam w ciążę za pierwszym podejściem No i poronilam. Wpadłam wtedy na pomysł, zeby zbadać prolaktyne. No i wyszło coś ok. 200ng/ml... Pytanie-jak to możliwe?
                            Dostałam Dostinex, zeszłam do normy, wszystko super przez 1,5 roku. W kolejnym badaniu-ok. 200. Moja lekarka stwierdziła, ze znów wprowadzamy Dostinex. Wykupilam go, wzięłam pierwsze 1/4 tbl. Któregoś wieczoru moj cudowny m.powiedzial: "robimy córkę" Nie wzięłam juz kolejnej dawki, bo córka powstała. I donosilam ta ciążę, a Lilia jest zdrowa jak ryba! I piękna!!!

                            Pytanie czy to był cud??? Wiesz ile razy takie "cuda" sie zdarzają?
                            Ile kobiet karmiacych piersią (laktacja generuje produkcje prolaktyny) zachodzi w ciążę? Mnóstwo. Teoretycznie nie powinny..., tylko ze medycyna to nie matematyka.
                            Myśle (chociaż moze sie mylę), ze największy problem z zajsciem w ciążę bierze sie z głowy. Psychika czyni cuda. Machina nakręcenia sie pod tytułem "nie zachodze" to największy wróg zajścia. Chyba najlepiej nie planować, nie myśleć, kochać sie dla przyjemności... i z tej miłości powstanie taki mały cud. Czego Wam wszystkim z całego serca życzę!
                            Ja usłyszałam od lekarzy, ze przy takich wynikach w ogóle mam małe szanse na dziecko. Mogłam sie zalamać, ale jestem dosyć sceptyczna jeśli chodzi o lekarzy. Moja rada-zaufac miłości i bilogicznemu instynktowi. To stad biorą sie dzieci.

                            Wiem, ze łatwo mi mówić, ale naprawdę warto uwierzyć, ze biologia stworzyła nas do prokreacji. Nikt kiedyś nie badał hormonów, a ludzie sie rozmnazali. Najważniejsze to nie dać sie zwariować!
                            ChceDzidzie, zobaczysz, ze to prostsze niz myślisz, tylko nie wkrecaj sie w te wyniki i zrób na złość lekarzom-tak jak ja

                            Przy okazji dodam, ze choruje na epilepsje i przyjmuje "dożywotnio" silne leki. Przez cała ciążę tez musiałam je brać. A nie jest to panadol. I mam teraz obok siebie dziewieciomiesieczny śliczny cudzik Rekompensuje mi wszystkie wylane łzy przy poronieniu.

                            Omnia vincit amor!
                            Last edited by majowapati82; 28-06-2012, 01:42.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Majowapati pięknie na pisane i z całego serca gratuluje nawet nie wyobrażam sobie co nie jedna z was przeszła .

                              ja już żyje wyjazdem , em już za Powiedzialam że ma mi kuchnię odmalować na szaro ha ha

                              ja zaraz dzwonię do gina bo już ponad rok nie byłam i umawiam się na cytologie i badanie może coś tam się porobiło. . .

                              dziewczyny a wy i wasi mężowie bierzecie te witaminy dla starających się ? ? ? gdzieś widziałam że takie są a ceny pewnie z kosmosu i nie wiem czy u nas są w aptekach.

                              a ja ćwicze trochę i na rowerku jeżdżę bo jak ja z cyprianem na basen pójdę ? jak mi sie tam spodoba to zostanę może dłużej ha ha a nie na 4dni





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej majowapati cudnie napisałaś tak to prawda ale żeby to zrozumieć trzeba dużo przejśćj
                                a dzisiaj po pracy za sprzątanko się biorę bo na weekend spodziewam się gości i balanga się zapowiadajutro zakupy i świętujemy początek wakacji
                                słonko wyszło jest pięknie i pomimo że jestem przed @@@@@to staram się nie świrować i znależć sobie dodatkowe zajęcia to pomaga a czas i tak pokaże co w trawie piszczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X