Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny, kawę w ciąży można pić, jedna dziennie, najlepiej latte (nie można przekraczać 200g kawy dziennie).
    Najgorsza jest zielona herbata (ma przeciwutleniacze) i wszelkiego rodzaju ziolka i ziołowe herbatki (mogą wywołać skurcze macicy i doprowadzić do poronienia albo przedwczesnego porodu).

    Pozdrawiam wszystkie staraczki



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      dziewczynki miałam awarie komputera wieczorem wpadnę i opowiem jak na badaniach prenatalnych teraz jadę do teściowej pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        a więc byłam na badaniach nasza dzidzia na 5,64cm. jest zdrowa i bryka jak oszalała lekarz mierzył przejrzystość karku nosek główkę i inne maluszek podskakiwał machał rączkami i nóżkami widzieliśmy oczka nosek i całą resztę widać było też pęcherz moczowy dziecka i inne narządy serduszko pięknie i głośno biło miałam też badaną krew wynik będzie w poniedziałek ale nie wiem co to za badanie bardzo się cieszymy że wszystko jest ok pozdrawiam buziaki zaczął mi się 13 tydzień

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej,
          Kameleonka bardzzo się ciesze, że z dzidzią wszystko ok A Ty jak się czujesz?
          Mi się zbliża powoli termin @ i po cichu licze, że nie przyjdzie Ale pewnie się przelicze
          U Nas słoneczko świeci więc zaraz wybywamy z córą na przydomowy plac zabaw.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            a ja kochana czuję się bardzo dobrze wydaje mi się że mdłości też już mijają uwielbiam jeść truskawki i inne owoce nie zbyt smakuje mi słodkie i mięso i bardzo dużo piję dobrze jest :-)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kameleonka super wiesci ciesze sie ze wszystko wporzadku u Ciebie i maluszka czy w terminie drugiej @ mialas jakies brudzenia czy nic?


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                nie nie miałam brudzeń ale biorę cały czas luteinę ,dzięki kochane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam.jestem tu nowa.to moj pierwszy cykl staran o drugie dziecko.cykle mam28 dniowe.stosunek byl w 13 i 18 dc.niestety w najwazniejsze dni nie mielismy z mezem mozliwosci.teraz czekam do pierwszego dnia@ tj.19.06.chcialabym zeby go nie bylo.pozdrawiam wszystkie kobiety starajace sie oraz dziewczyny ktorym sie juz udalo.trzymajcie sie cieplo.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witam nową staraczkę

                    nareszcie mamy latosłońce wysoko
                    my w tym cyklu odpuszczamy,odpoczywamy a na dodatek m ma anginę więc i tak nic z tegotak ma być i koniec,cieszmy się latem słońcem bo tak krótko mamy ciepłe dni!

                    co do plamień to ja z córką miałam miesiączkę skąpą i nie wiedziałam że byłam w ciąży ale to było bardzo dawno temuale podobno coraz częściej dziewczyny plamią i to jest normą aż organizm się przyzwyczai do ciąży,tak mówią

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej dziewczyny
                      Niestety i do mnie @ przyszła, chociaż nie jest taka jak zawsze. Bardziej wodnisty, zabarwiony. Zobaczymy co będzie jutro. A już myśleliśmy z m, że może nam się udało ;/ M nawet zauważył że jestem inna na tydzień przed spodziewaną @. Jakaś wyciszona, opanowana. Z reguły nie ma ze mną łatwo i miło Ale nie poddajemy się

                      Pozdrawiam Was cieplutko
                      27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                      "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej kochane byłam dziś i gin. dzidzia ma 6,54cm. co tu tak ostatnio cicho nikt nic nie pisze masakra .... pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cisza straszna

                          kameleonka rośnie ten twój szkrabek rośnie

                          ja jakoś nie mam o czym pisać i trochę mecze oglądamy i tak leci . . .





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Bry laseczki
                            ja tez niestety nie mam o czym pisać...
                            jedynie się pochwalę że mam już w pokoju dużą szafę z lustrem...jeszcze czekam na piec tzn.piec mam ale nie podłączony do komina jeszcze
                            a jak tam Wasze fasoleczki dziewczyny?





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej Niuniaczku gratuluje szafy

                              u nas niestety nie widac fasolki a my zamiast się starać to się sprzeczamy , za duże parcie . . .





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                masakra dziewczyny dzwoniłam dziś po wynik krwi badań prenatalnych i babka powiedziała że nie udziela informacji na temat wyników i że mam je odebrać osobiście masakra !! jestem zła jak nie wiem co nie mam jak jechać mój m cały czas pracuje i co ja mam zrobić ??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X