Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

życie wrześniowych dzieciaczków 2011:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

    Mój mały dziubolek właśnie pierwszy raz a w zasadzie po chwili drugi raz stanął na nóżki
    Jeżeli chodzi o ząbki to kiedyś pisałam że mu wyłazi, ale lekarz się pomylił i jednak to nie był ząb. Za to z nocy ze środy na czwartek był marudny (myśleliśmy że to po szczepieniu). Przyglądam się w czwartek i patrzę idzie zębolek. Dolna 1 prawa. Dziś patrzę idzie dolna 1 ale lewa, więc za chwile będzie mały otwieracz do butelek :P
    Ząbkowanie moim zdaniem znosi dość dobrze. nie stracił apetytu, w dzień jest wesoły tylko w nocy marudzi i popłakuje. z czw na pt mało spaliśmy (ze śr na czw też). Ja kupiłam calgel, ale ost na noc podałam 2 ml nurofenu i noc była dużo spokojniejsza. Nie tylko dla nas ale przede wszystkim dla Pawełka.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

      U nas to samo, prawa 1 dolna już rośnie do góry, lewa kiełkuje ;-), marudzi strasznie, wogole nie chce spac, wczorajsza noc z pobudka co godzinę do 2 aż sie wkurzylam i dałam paracetamolu w syropie i juz spokoj do 6 ale teraz znowu histeria zeby ja polozyc.tylko by na rekach chciala byc.az boje sie bo mamy isc na szczepienie, moze byc wesolo.


      Skomentuj


        Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

        Może nie będzie aż tak źle
        Pawełek w ciągu dnia wulkan energii. O dziwo wczorajszą noc przespł z 2 pobudkami (tylko) a nurofenu nie dałam. Więc jest dobrze. Za to nie chciał się położyć spać i zasnął dopiero przed 23


        Skomentuj


          Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

          ujj to ładny nocny marek u nas przeważnie Kalina o 20 już spi, dzisiaj też bez histerii, ale miala malo drzemek w ciagu dnia, dlatego padla
          na czas praktyk musze mała do żlobka zapisać, chce skonczyc ta szkole w czerwcu i miec gdzies...ale zlobek 23 zl za godzine hehe


          Skomentuj


            Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

            Cześć dziewczyny! Pisze na szybko z hotelu.
            Co tu u was takie pustki???
            Sluchajcie, wakacje z dzieckiem w ciepłych krajach to coś najcudowniejszego co może być!
            Lili podróż samolotem zniosła rewelacyjnie! Trochę drzemala, trochę gaworzyla, a przez resztę czasu podziwiala widoki za oknem! Po prostu urodzona turystka! W ogóle nie płakała.
            Teraz mamy tu 38st.na słońcu, ale księżniczke cały czas trzymamy w cieniu. Jest przeszczesliwa! Cały dzień na powietrzu w swoim namiociku bawi się, śpi
            Nawet nóżki zanurzyla w morzu
            Oczywiście smaruje ja cały czas kremem z filtrem 50+ a i tak się opalila i wróci jak murzyn. Ale karnację ma po mnie ciemna, więc może dlatego bez żadnych problemów?
            Pierwszy zabek (prawa 1 na dole) wykielkowal pierwszego dnia tutaj Na szczęście to tez znosi dobrze. Mam ze sobą cała torbę nurofenow i innych takich, ale odpukac nic jeszcze nie uzylam.
            A poza tym jest tu raj jeśli chodzi o ubranka dziecięce.
            Szczerze, szczerze polecam takie wakacje!
            A teraz uciekam na plaże
            P.s. Lili siedzi i uwielbia pozycje kolankowo - lokciowa I oczywiście jest maskotka całego hotelu.



            Skomentuj


              Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

              Ja się delektuję wolnym w Polsce. Wczoraj zaszalałam na ognisku u kumpla. Normalnie totalny luz piękna posiadłość na wsi. Nawet nie pamiętam kiedy ost tak błogo się czułam.

              Pawełek coraz bardziej szaleje. nie dosyć ze stoi to jeszcze zaczyna pierwsze kroczki stawiać przy łóżku. Ciężko go upilnować O i włsnie się przewalił i beksanie.


              Skomentuj


                Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                Gratulacje Kalina nawet nie chce stawać na nogi, uważa że słuzą jedynie do kopania ;-) jedziemy jutro zobaczyć żłobek, na czas praktyk ją zostawie, bardzo chce się bronic w czerwcu ale niezle musze sie spiac zeby to zrobic


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                  Dasz radę z tą obroną

                  Ja ost zaczynam rozglądać się za inną pracą tak abym mogła więcej czasu z Pawełkiem spędzać.

                  No to dorzuciłam 2 zdjęcia do albumu na mamacafe coby się moją bąboladą pochwalić
                  Last edited by ramania; 06-05-2012, 21:46.


                  Skomentuj


                    Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                    jaki slodziak z Pawelka!!!
                    jaką ma bujna czupryne
                    i jak fajnie stoi

                    to ja tez sie pochwale moją modelką



                    Skomentuj


                      Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                      kilka fotek z Turcji
                      Attached Files



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                        Kurcze dziewczyny tego Wam zazdroszę tych fajnych sukienek. Na chłopców jest mniej fajnych ciuszków. Ostatnio oglądałam na dziewczynkę śliczną sukienkę, przewiewna w greckim stylu. Boska była
                        No a Lili urodzona zadumana modelka. Pawełek niestety jak widzi obiektyw to od razu chichrać się zaczyna, więc nie mam takich fajnych zdjęć.


                        Skomentuj


                          Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                          Rzeczywiście z dziewczynami mamy maja milej w kwestii zakupów Za to moj mąż co jakiś czas narzeka przy kupowaniu zabawek. Ogląda samochodziki, pociągi, roboty, a ostatecznie wraca z jakimś różowym sloniem lub inna księżniczka A ostatnio przyniósł lilce młotek, taki z fisher prica z kulkami w środku, które grzechocza. Lilka uwielbia nim stukać o podłogę, więc nawet nie wyobrazacie sobie jaki jest z siebie zadowolony

                          Ramania, moja przyjaciółka ma dwóch synów, więc wiem co nieco na temat fajnych ubranek dla chłopców. Przerobila juz wszystkie sklepy i najladniejsze ciuszki są francuskiej firmy okaidi (Lilka ma na sobie sukienkę z tego sklepu). Możesz poogladac: www.okaidi.fr
                          U nas sklepy są w galerii mokotow i w arkadii, ale może coś na Allegro można znaleźć?



                          Skomentuj


                            Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                            Ciuszki fajne tylko ceny zabójcze. Nie oszukujmy się w tym momencie nie stać mnie na takie. 28 odbieramy mieszkanie i jesteśmy w trakcie zakupów, żeby mieszkanie wyposażyć. W tym momencie nam troche brakuje kasy, więc muszę rozsądnie wydawać pieniądze.


                            Skomentuj


                              Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                              Dawno nie zaglądałam a tu takie słodziaki wyrosły Jak Pawełek pieknie stoi
                              Niestety obrona dopiero we wrzesniu, bo praktyki zaczynam od końca maja, juz sie ciesze na 3 tyg prowadzenia zajec u 7 latków ajjjj
                              no ale w nastpny weekend koncze zajecia no to bedzie wiecej czasu pozdrowienia
                              p.s fajne ciuszki dla chlopców byly kiedyś w h&m, bardziej od dziewczecych mi sie zawsze podobaly ;-)


                              Skomentuj


                                Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                                Ja właśnie wróciłam z rozmowy o pracę. Hmm uczucia mam mieszane ale póki co mam swobodę to się porozglądam. Moja firma póki co na 2 tyg przeniosła mnie do 2 siedziby. I muszę przyznać że jest tu fajniej, ale kasa ta sama więc nie zaprzestaję poszukiwań.

                                A Pawełek nie zadawala się już tylko staniem robi przy podparciu o łóżko lub inne nieruchome sprzęty kroczki na bok i do przodu. No i idzie kolejny ząb. Od soboty - górna lewa jedynka


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X