Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witam
    rafiania nie ma co sie zalamywac owszem ze czsami nas wszystko wkur.... i wszystko jest nie tak ale nie mozna sie poddawac i zalamywac rak,bedzie dobrze nie jestes sama
    carin witam nowa staraczke
    u nas dzis lalo caly dzien i zimno bylo,weszlam na te strone ovufrient i sie zalogowalam sa tam wykresy do robienia musisz badac codziennie tempe,i szyjke macicy,i obserwowac sluz,niewiem czy to podziala boz tego wykreu oblicza mi dni plodne itp.zobaczymy czy cos pomoze trzeba wszystkiego sprobowac
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      witajcie dziewczynki

      marika ja tez byłam na tej stronie ,ciekawa jest,nie spotkałam się z taka strona jeszcze,masz rację trzeba wszystkiego próbować i wierzyć

      rafianka nie załamuj sie masz po prostu gorsze dni to przejdzie,wiem bo sama je przechodziłam nie raz

      ja do pracy się szykuje a po drodze chce wpaść do biedronki bo bluzeczki mają być takie bawełniane na wycieczki dobre,miłego

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
        Bajtelku a ty to pojawiasz się i znikasz :P
        a gdzie Beatka i Fasolka????

        Ania kurcze ja też mam @ dostać i już chyba mnie brzuch pobolewa więc pewnie nic ze staranek niue wyszło ale o dziwo wogóle ale to wogóle mnie piersi nie bolą!!! a zawsze tak z 1,5 tyg przed @ to dotknąć ich nie mogłam .... dziwne ale ja nadzieji nie mam na ten miesiąc....
        A ja jestem tylko jakoś tak wyszło że nie mam za bardzo czasu ostatnio.
        U mnie przerwa w staraniach bo trzeba powalczyć znowu z tarczycą już mam dość lekarzy kolejek badań strzykawek itd.
        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczynki, może mnie jeszcze pamiętacie :-).
        Oficjalnie przyłączam się do klubu. Jednakże w tym miesiącu raczej lipa bo skończyliśmy się kochać 5 dni przed owulacją... Okres powinnam mieć około 1 maja...
        A ja pamiętam Cię




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dziękuję dziewczyny dzięki wam wiem że nie jestem sama i troszkę mnie to podnosi na duchu:* i wiem że niektórzy mają jeszcze gorzej niż ja a ja tutaj tak marudzę.... ale tak jak mówiłam dzisiaj ta wredna@ właśnie do mnie przylazła a czy ją ktoś tutaj zapraszał???

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam
            Ja byłam u lekarza dzisiaj, przepisał mi luteine na uregulowanie cyklu i pocieszył mnie, że skoro mam jedno dziecko to znaczy, że nie ejstem bezpłodna i prędzej czy później zajde w ciąże. W usg nic niepokojącego nie widział. Wyniki prolaktyny będe mieć jutro więc zobaczymy co dalej.
            Kameleonka super, że wszystko ok. Odpoczywaj jak najwięcej i napisz jak tam po wizycie.
            Rafiania głowa do góry, nie wolno się poddawać i załamywać!!!! Trzymaj się Kochana!
            Carin Ty tu a na wrześniowy wątek już nie zajrzałaś, nie ładnie:P
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej kobietki ale ciepło od rana
              w sweterkach można chodzić super
              a ja do pracy a po pracy duże zakupy i szykowanie bo gości mam aż do 3 maja no i sprzątanko wiec zapowiada sie długi dzień i pracowity
              miłego papap

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Helllo kobietki
                u nas też ciepełko...dzisiaj leniuchuje do południa a jak B wruci ze szkoły to znowu ide grzebac sie w ogródku
                wczoraj tez cały dzionek zapierdzielałam jak nie kopanie ziemi to piłowanie drzewa ehhhh mam dośc!a jeszcze dużo przedemną
                bajtelku no to długo Ci goście zabawią u Was..ale przynajmniej nie będziesz się nudzić
                carin witaj
                rafiania my wszystkie nie poddajemy się tak łatwo!my kobietki to twarde sztuki jesteśmy





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  U nas jest 25 w cieniu a ja sobie firanki wyprałam gotuję zupkę teściom.
                  niunia ja też przy drzewku zapierdzielam od wczoraj i końca nie widać.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hejka
                    u nas tez super pogoda ja pranie robie,niemam pomyslu co na obiad zrobic.
                    dziewczyny ja dopiero zaczne przygode z drzewem i tez mi sie to nie usmiecha naszczescie grabienie mam juz za soba
                    moj m wczoraj wroci do domu z goraczka wymiotami i biegunka,boje sie zeby nas nie rarazil,biedulek cala noc sie meczyl.pozdro
                    [/url[/
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam!

                      Tulipanku Na wrześniowym za dużo do nadrabiania takie wypowiedzi tam piszecie, że mi się na ekranie nie mieszcza :-D. A ja wpadam tylko z doskoku. Jak długo się już starasz?

                      Zrobiłam dziś z rana test i niestety negatywny, ale spodziewałam się tego, bo już mnie wysypało jak na okres paskudnie :-(.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Nie no pech mnie prześladuje właśnie spaliło mi się żelazko




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej byłam dziś na wizycie jestem załamana na razie nie założyła mi karty ciąży zrobiła usg i powiedziała ze nie widzi echa serduszka i ze płód jest bardzo mały jakby nie urósł i go mało widać a ciałko zółte jest duże i skierowała mnie do lubinia na jakieś badania genetyczne nie wiem o co chodzi w poniedziałek jadę o 14 ale słuchajcie przestraszyłam się poryczałam i poszłam do szpitala do innej gin i po badaniu stwierdziła ze od pobytu w szpitalu płód urósł i widzi jakby bicie serduszka nie wiem co mam myśleć boje się okropnie ;-(

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kameleonka, bądź dobrej myśli.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kameleonka ,ktory to tydzien jest?





                              ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                              http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                7 tydzień na skierowaniu mi napisała nieprawidłowy obraz pęcherzyka płodowego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X