Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    cześć,
    Moge się do Was przyłączyć?
    Mam na imie Agnieszka, mam 2,5 letnią córeczke Alicje. Od ponad pół roku staramy się o kolejne dziecko i bez rezultatu. Dzisiaj zrobiłam kolejny test,bo miesiączka się spóźnia,ale wyszedł negatywny. Podłamałam się,bo ileż można czekać na wymarzone 2 kreski? Z Alą udało nam się za pierwszym razem.
    Po miesiączce wybiore się do lekarza niech coś mi przepisze czy zleci jakieś badania. Do tej pory myślałam, że wkońcu się uda.
    Mam pytanko jakie badania moge zrobić przed wizytą u lekarza? Żeby zaoszczędzić sobie czasu i chodzenia tam i spowrotem?

    Kameleonka gratuluje 2 kresek
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      cześć dziewczyny kameleonka nawet nie wiesz jak się cieszę i wiem że na pewno wam się udało mam takie przeczucie bo masz tak jak ja podczas pierwszej ciąży....mam nadzieję że teraz i my będziemy miały więcej szczęściai już niedlga karzda z nas napisze że ma te dwie upragnione 2 kreski...
      tulixpanek witamy w naszym gronie masz córcie w podobnym wieku co ja moja ma na imię Gabrysia i ma 2 lata i3 miesiące a ja mam na imię Ania i mam 25 lat...my z m staramy się też już prawie rok bez większych rezultatów i nawet ostatnio stwierdziłam że nic na siłe zobaczymy może w końcu się uda..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Kameleonka ja robiłam test dzień przed planowym przyjściem @ i też była druga kreseczka małowidoczna. Po 1,5 tygodnia poszłam do gina i stwierdziła że pęcherzyk jest, ciążą 5-6 tydzień. Nie przestrasz się jak nic w pęcherzyku nie będzie widać, tzn cech zarodka Jest jeszcze wcześnie bardzo. Uwierzyłam dopiero w moją ciążę w 8 tygodniu gdy usłyszałam na usg bicie serduszka Lilianki. To najpiękniejsza muzyka dla serca. Życzę wam dziewczyny takiej melodii



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej
          bardzo sie ciesze i gratuluje drugiej kreski troche tez zazdroszcze przyszla mamusiu ale wiem ze na nas tez przyjdzie kolej
          niunia trzymam kciuki oby sie udalo
          tulixpanek witam nowa staraczke ja tez mam coreczke i staramy sie juz gdzie 1,8 roku
          jestem padnieta dzisiaj i znowu mnie ta macica boli ale nie tak jak na okres bo zeby az 1 tydzien szybciej przyszedl ?!! ale to pewnie ze zmeczenia.
          [/url[/
          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Marika a może na owólkę cię boli bo mnie właśnie tak po bolewa a mam dni płodne więc do dzieła !!





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kruszynko jesli tak to kicha bo moj m jest w pracy na delegacji i bedzie dopiero w sobote
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                :-C mnie tak przez Tydzien bola to może akurat traficie . mi sie tydzień temu @ skończyła





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  witam nową staraczkę

                  marika mnie też na owulkę tak pobolewa do dzieła startuj a jak skończy to pęcherzyk pękł tak ginek mówił najlepszy czas na zabawę

                  a ja do fryzjera idę włosy podciąć bo się nie układają i mam zamiar wiesiołek kupić i kwas foliowy bo mi się skończył
                  pogoda fatalna brrrrrrrrrrrrr

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej,
                    dzięki za miłe przyjęcie
                    Ja też tak mam, że na owulacje pobolewa mnie brzuch tak kująco.
                    U Nas zimno dzisiaj, tylko 7 stopni chyba na spacer pójdziemy,ale krótki.
                    Bajtel na co jest wiesiołek?
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej kochane właśnie wróciłam od ginekologa więc zdaję relacje dostałam zdjęcie z usg mojej fasoleczki wszystko jest w porządku tylko mam na siebie bardzo uważać dostałam też luteinę za dwa tygodnie mam przyjść ponownie chyba już założyć kartę i ustalić termin ale się cieszę hura!! teraz wasza kolej RZUCAM NA WAS UROK ŻEBY POSYPAŁY SIĘ FASOLECZKI !! pozdrawiam kochane moje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A nie mówiłam
                        Gratulacje!
                        Teraz 9-miesięczna droga pełna wyrzeczeń zwienczona dość bolesnym porodem. A na koniec najcudowniejszy prezent na całe życie!



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          witam
                          to jak tylko m przyjedzie to sie zucam n+a niego i do dziela haha
                          kameleonka lapie w locie ten twoj urok i jeszcze raz GRATKI i uwazaj na siebie
                          u nas wczoraj pieknie a dzis zimota i popaduje zimny wiatr wieje.
                          idziemy dzisiaj do cyrku bo przyjechal mala go uwielbia ja tez sie troche zrelaksuje
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kameleonka wielkie gratki!
                            Wam dziewczyny też tego samego życzę.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              wiedziałam po prostu wiedziałam kameleomka że to na pewno fasolka hurrrrraaaaaaa!!!!!!!
                              a mi mój M zrobił wielką niespodziankę wyjechał we wtorek i jutro wraca normalnie w to nie wierzę.... uwierzę jak go jutro koło południa zobaczę stojącego przede mną
                              no i miałam dać sobie spokój ze staraniami że niby nic na siłę ale taki fajny traf że M ma jutro ma być w domu a ja właśnie zaczęłam mieć dni płodne więc może kameleonka szczęście na mnie teraz padnie
                              ale tak naprawdę życzę każdej z nas tak wspaniałej wiadomości

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                oj rafinia mam nadzieje że tym razem się tobie uda i wam wszystkim kochane a mój m zwariował zdjęcie z usg wszystkim musiał pokazać cieszył się jak dziecko nawet mailem wysyłał do kumpli zdjęcie że będzie miał dzidzie. Wiecie teraz już tylko żeby było wszystko w porządku z fasolką się modle :-) pozdrawiam kochane i do dzieła działajcie mówię wam ze nie długo kolejna z nas zafasolkuje czuję to

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X