Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Prezent" dla męża, doradź :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    "Prezent" dla męża, doradź :)

    Mój mąż w kwietniu ma urodziny, w tym roku chce postawić na oryginalny prezent - ostatnio jak oglądaliśmy och karol 2 powiedział, że to jego marzenie żebym mu tak zatańczyła jak dziewczyny Karolowi. Postanowiłam marzenie spełnić, ale potrzebuję pomocy w doborze dodatków od zawsze bardzo go kręcą pończochy, który zestaw byście wybrały? xxx
    Last edited by disne; 08-07-2020, 18:54. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

    Witaj, ja ostatnio spotkałam się z prezentem dla mężczyzny, który polega na jeżcie samochodami wyścigowymi, fajny pomysł, szczelinie jeśli facet ma fioła na punkcie samochodów.

    Skomentuj


      #3
      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

      A może jakiś fajny ekspres do kawy, albo zegarek?
      palarnia kawy warszawa

      Skomentuj


        #4
        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

        Napisane przez julia92 Pokaż wiadomość
        Witaj, ja ostatnio spotkałam się z prezentem dla mężczyzny, który polega na jeżcie samochodami wyścigowymi, fajny pomysł, szczelinie jeśli facet ma fioła na punkcie samochodów.
        Popieram w 100% ten pomysł. W zasadzie w każdym mężczyźnie jest trochę z dziecka tak wiec jestem zdania,że coś takiego właśnie spodoba mu się najbardziej. Jakiś czas temu mój maż miał 30-te urodziny. Z racji tego,że był to specjalny dzień postanowiłam wykupic mu taki karnet okrążeń na sportowym torze pod Warszawą.

        Konkretnie jazdę Porshe Turbo:
        xxx

        Mąż był zachwycony.
        Last edited by disne; 08-07-2020, 18:54. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

          Generalnie prezent zależy od naszego portfela i oczywiście pomysłu. Ja swojemu mężowi najczęściej coś mega dobrego gotuję, bo jest łakomczuszkiem Sprawdzają się u mnie także takie rzeczy jak spinki do mankietów czy pneumatyczna wbijarka do gwoździ. Ale moja znajoma założyła firmę, która całkiem nieźle się rozwija i przędzie. W prowadzeniu działalności trochę pomaga jej mąż, więc z czasem chciała mu się odwdzięczyć. Znalazła ofertę zakupu samochodu dla firm: xxx i w ramach prezentu wzięła właśnie auto. Także pomysł na prezent zależy od naszego zaangażowania, wkładu finansowego i rzekłabym nawet, że i pomysłu. Oczywiście nie nakłaniam do kupowania tak drogich prezentów, ale jak kogoś stać to przecież też nie zabraniam
          Last edited by disne; 08-07-2020, 18:55. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

            Oj na nowy samochód to chyba mało kogo stać :P Ale zawsze można pomyśleć o czymś równie ciekawym, np. jak przejażdżka Ferrari z xxx. Wydatek chyba w zasięgu każdego z nas :-)
            Last edited by disne; 08-07-2020, 18:55. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

              Ja to bym połączyła przyjemne z pożytecznym. Ten taniec z och Karol i do tego kartę podarunkową do jakiegoś dobrego sklepu z ciuchami. Coś takiego moim zdaniem by się sprawdziło xxx
              Last edited by disne; 08-07-2020, 18:55. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                Mój mąż niestety to trochę duże dziecko, który lubi różne gadżety, dlatego ]prezent dla faceta[ ] powinien być czymś co sprawi, że poczuje się wyjątkowo i będzie mógł się nim pochwalić koledze. Myślę, że kamerka do samochodu, dron z kamerą, czy kamera sportowa do nagrywania jego wyczynów to będzie szczał w 10-tkę.
                Last edited by disne; 08-07-2020, 18:55. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                  Sądzę, że niczego lepszego w takim budżecie po prostu nie nie znajdziecie, ale to sami zerknijcie - xxx O wszystkim de facto decyduje budżet jaki posiadacie, a pamiętajcie, że jeśli kupować sprzęt, to tylko taki, który będzie robił różnicę, będzie odpowiedniej jakości.
                  Last edited by disne; 08-07-2020, 18:55. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                    Zobacz sobie na przykład a bluza męska z kapturem . To strona, na której znajdziesz różne produkty z wieloma designami zaprojektowanymi przez artystów. Świetne opcje na prezent.
                    Last edited by disne; 08-07-2020, 18:56. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                      A moze jakiś fajny zegarek? Wiele osob mówi,że zegarków nie daje się na prezent ale czy ktos jeszcze wierzy w te przesądy? Mężczyźni są bardzo praktyczni tak wiec jestem zdania,ze porządny zegarek bedzie ich o wiele bardziej cieszył niż jakiś niepraktyczny gadżet, który jedynie zostanie odstawiony na pólkę....

                      Proponuje zajrzeć sobie na stronę:
                      xxx

                      Jest tutaj katalog zegarków marki Fossil. Moim zdaniem jednej z lepszych marek zegarków. Świetny jest na przykład ten:
                      Last edited by disne; 08-07-2020, 18:53. Powód: link
                      http://forum.mamotoja.pl/

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                        No to doradzam:xxx to moja propozycja. Powód? Mój mąż sobie takową zażyczył, ponieważ jego obecna wygląda coraz gorzej. Teraz chciałbym coś lepszego, więc dostanie skórzaną torbę Paolo Peruzzi. Tak sobie upatrzyłam
                        Last edited by disne; 08-07-2020, 18:54. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                          jak jest fanem motoryzacji to dobrym pomysłem mogą być np bilety na Moto Show do krakowa, impreza sie odbywa akurat w przyszłym tygodniu, beda pokazy samochodów

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                            Ja kiedyś kupiłam mężowi bilet na mecz na który poszedł z kolegą i jego znajomymi i był bardzo uradowany. Sam wcześniej nie był na stadionie na takim meczu i mówi że to co widać w telewizji tio nie to samo, taki mecz trzeba przeżyć na żywo.
                            Więc jak mąż interesuje się piłką to watro kupić bilety na mecz

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                              My z mężem mamy taki układ, że robimy sobie prezenty albo wspólne, albo takie, że jedno i drugie mówi co by chciało. Nie ma niespodzianki, ale rozczarowani też nie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X