Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

oriflame kosmetyki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: oriflame kosmetyki

    Oriflame kosmetyki bardzo ładnie pachną,no i szczerze sprawdzają sie długo byłam konsultantka tych kosmetyków ale pózniej jakoś sie rozpadło....

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: oriflame kosmetyki

      Na pewno mniej uczulają niż te z avonu, ale trudniej o konsultantkę ,i ja chyba dlatego rzadko ich używam ( kiedyś byłam uzależniona od ich owocowych mydełek do rąk ).

      Skomentuj


        #18
        Odp: oriflame kosmetyki

        Ja z podanej firmy miałam ślicznie pachnący krem brzoskwiniowy i tusz do rzęs, jednak tusz nie podszedł mi za bardzo do gustu.
        Teraz jestem od długiego czasu zakochana w jednym tuszu i na razie nie zdradzam go z innymi markami

        Skomentuj


          #19
          Odp: oriflame kosmetyki

          pracuje w avonie, ale oriflame też się zajmowałam , ale kosmetyki były zbyt drogie i ludzie niechętnie je brali. A ja od nich najbardziej lubiłam szczoteczki do zębów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: oriflame kosmetyki

            kosmetyki dość fajne ale irytuje mnie fakt zmiany opakowań kosmetyków później chce dany produkt kupic i okazuje się ze już inne opakowanie bo minimalnie skład zmieniony

            Skomentuj


              #21
              Odp: oriflame kosmetyki

              No ale w avonie jest ta sama sytuacja. Jak coś dobrze się sprzedaje to niby wyfofują potem jest tego nowość w innym opakowaniu i troche po zmianach . Wkurzajace to jest, no ale co zrobimy. Ja jestem konsultantką w avonie i pisze ciągle emaile i truje ale co zrobić...

              Skomentuj


                #22
                Odp: oriflame kosmetyki

                Przede wszystkim dosyć irytująca jest jakość tych kosmetyków,ale z drugiej strony czego można się spodziewać za taką cenę prawda/ Dlatego musimy zdecydować czy wolimy kupić dobry kosmetyk czy tez mieć jego namiastkę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: oriflame kosmetyki

                  Są lepsze moim zdaniem niż Mariza ale wolę jednak Avon
                  transportery dla psów

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: oriflame kosmetyki

                    Cenię sobie jakość. Potrafię wydać wiele, jeśli wiem, że produkt jest dobrej jakości i działa. Tutaj https://web.facebook.com/JoannaRekowskaArbonne/ możecie sobie poczytać o kosmetykach Arbonne. Dla mnie są znakomite. Widzę efekty, a przecież właśnie o to chodzi.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: oriflame kosmetyki

                      Kiedyś zamawiałam kosmetyki z Oriflame, ale ciągle coś wycofują i to mnie strasznie irytowało, więc przestałam. W drogeriach przynajmniej zawsze mam to samo.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X