Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    cześć kochane!
    ja już po grillowanku, wszystko wyszło super, a i pogoda udana, Piotrek popływał w baseniku i poszalał
    Właśnie piekę biszkopta z przepisu Klary. odkąd spróbowałam, tak teraz już tylko ten przepis, genialny a masa będzie z przepisu Gizelki ciekawe co wyjdzie z tego mieszania
    właśnie Gizelka słońce, co u ciebie? nic się nie odzywasz jak się czujesz i Michałek?
    edzia dziękuje, że oblałaś moje sukcesy hahahaha przynajmniej nie mam problemu z bolącą głową
    buziaki

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      połaczenie tego biszkopta z masa SUPER bo robiłam i wszytko wpier.....
      A głowa wcale nie bolałą wiec.. jutro czekam na "23" flaszke

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No Scaarlet ja tam winko wole takze szykuj zapasy bo jutro wpadamy;P

        No i ciastka z takiej okzji tez zjem
        Super ze grilik sie udał i słyszałam ze pogoda dopisuje;P

        Edziulka no widezz e głoka zaprawiona jak juz nie boli hahahhaha


        Co tam u was dziewczynki słychac ?

        Dlaczego sie nie odzywacie?


        Buzki dla wszystkich dziewczyn i brzuszków:P


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scaarlet WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          I zebys zawsze była tak kochana i wspaniała jaka jestes do nas - nie zmieniaj sie nawet ciutkie )))



          A tu drugi torcik na odprezenie
          Last edited by oczekujaca7777; 05-07-2010, 01:36.


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam sie i ja z rana. Ale tak to juz jest ja wpadlam wszystkie uciekly no ale niech bedzie kara musi byc hahah.
            Dotka mam nadzieje ze weselicho udane bylo i wyszlalas zie z swoim M no i oczywiscie romantyczna kolacja z okazji rocznicy gratuluje ale ten czas pedzi.
            A ja jeszcze sie turlam ze tak powiem ale mam juz serdecznie dosc. dzisiaj wizyta i pewnie juz ostatnia tak wiec zobaczymy czy cos sie tam rusza bo nie usmiecha mi sie przenosic;/
            Promesse ciesze sie ze suknia asuje i nadal sie podoba a to najwazniejsze. Tylko szkoda mi twojego M biedaczek ale oby do wesela sie zagoilo(przynajmniej sprawdzimy to powiedzenie hahah)jest okazja.
            Ale na ta przejazdzke zabieram sie z wami tam jest miejsce dla mnie przygotowane mam nadzieje.
            Oczekusia co tam nadal praca dom prac itd??no i piwko
            Edziulka jak tam sie sprawy maja wszystko na dobrej drodze jest??
            Scarleciatko JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK RACZKU TY MOJ JA TEZ RACZEK ALE 20 HAHA.

            Uciekam ogarnoc chatke poki moje dziecko jeszcze spi i pozniej lekarz i moze sie odezwe.papa milego dnia.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dziękuję moje Kochane jeszcze raz dziękuję
              buziaczki dla was

              zapraszam na trocika i flaszkę, którą obiecałam edzi

              wstałam padnięta, bo poszłam do wyrka po 2. tak się zdenerwowałam o 0.00, w zamiast iść spać, zniknęłam do kuchni dokończyć tego torta a miałam z nim zrobić rano.
              piję kawkę i ziewam, a robota stoi.
              Dotka jak po weselu? ty też nam zaspałaś?

              no nic zmykam

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                SCARLETKO "Nie oczekuj od życia więcej niż może Ci dać. Wszystko co ma przyjść, przyjdzie – we właściwym czasie. Po prostu tańcz, gdy masz ochotę tańcz i płacz , gdy nie możesz inaczej. Jest tylko jedna historia napisana dla Ciebie - Twoje życie".
                Spełnienia marzeń kochan, zwłaszcza tych fasolkowych



                Miałam wczoraj pisac ale jakos tak wyszło. Wkurzyłam sie na m i poszłammu nasparowac lista zeby do pacyny do tarło na spokojnie
                A potem z tej złosci usnełam, a w nocy przeboje miałąm słąbo mi było 7 poty mnie oblewały myslałąm ze pawia puszcze i sie wykoncze
                Nie wiem co mi... dzis juz ok choc był moment kiedy mnie znów oblały poty i strasznie duszno mi było. to chyba ta *****... pogoda
                Ide kawiora strzelic moze lepiej bedzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Kochana Scarletko, zycze Ci spelnienia marzen!






                  Milego dnia dziewczynki, ja spadam na spotkanko z klientem.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam was kobitki....
                    Scarlątko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN KOCHANA!!!-SPEŁNIENIE MARZEŃ I PRZEDE WSZYSTKIM ZDRÓWKA I MIŁOŚCI!!!!
                    i Gratuluję zaliczenia egzaminów!
                    Dotka jak tam po weselichu? Nogo bolą?
                    Klarcia to super,ze suknia ci sie jeszcze bardziej podoba....a twojemu życzę szybkiego zrostu kości-zdrówka!
                    Edziulka moze coś zaczyna kiełkować?
                    MamaKacperka wierzę,że ci jest ciężko...mnie też już normalnie nie mam siły....
                    Nie wysypiam sie a od gorąca cukry mi skaczą-bo dzwoniłam do mojej diabetolog....ale moze w przyszłym miesiącu już sie rozwiążę.....Michałek też już nie kopie ale sie wierci i widać jak brzuszek faluje....najgorzej jest jak wejdzie mi pod lewe żebro! Ale i tak uwielbiam te wiercenia-chyba będzie mi tego brakować.....Dziś w nocy miałam skurcze i sie obudziłam,ale przeszło-uff-chyba sie zaczyna wszystko przygotowywać do finału.....-to tyle u mnie!
                    Buziaki i dobrego dnia dla wszystkich kobitek-także tych nowych!!!

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Sacrlet
                      Idzie misio,idzie słonik.
                      Małpka,żuczek no i konik
                      Wszyscy razem z prezentami z najlepszymi życzeniami
                      Zdrowia,szczęścia,pomyślności.
                      Seksu,forsy i miłości:*:*Sto lat!
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scarlet oczywiście przyjmij ode mnie spóźnione życzenia urodzinowe: przede wszystkim zdrowia i miłości oraz spełnienia marzeń !!

                        Z racji, że mnie dawno nie było to teraz poużalam się trochę nad swoim losem
                        Wszystko szło dobrze do czasu... W piątek nawiedziła mnie grypa jelitowo - żołądkowa - wymioty i biegunka od 4:00 rano do 20:00. Byłam zmęczona potwornie, na następny dzień do szkoły, na szczęście obyło się bez wymiotów. Wczoraj cały dzień przeleżałam a dziś już jestem jako tako człowiekiem.
                        Dziś 27 dc, 6 dfl, testujemy w następny poniedziałek, ale jakoś nadziei już we mnie brak. Mam takie przeczucie dziwne, a moje przeczucie jeszcze nigdy mnie nie myliło.

                        Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i ich brzuszki i te bez brzuszków ze słodkości i przejażdżek na razie rezygnuję dopóki nie dojdę do siebie.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Gizuniu spokojnie już niedługo dob finału,pozdrawiam.
                          SKARLETKO [I]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY[/I]

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Biedroneczko trzymam za ciebie kciuki, więcej nadzieji

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dziękuję bardzo za kciuki, ale już nie potrzeba. Temperatura poleciała w dół na łeb na szyję, na dniach spodziewam się @.

                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka



                                Witam Kochane,

                                Dotka opowiadaj jak bylo na weselichu

                                Biedronka wyrzuc ten termometr przez okno i idz na zywiol, moze sie blokujesz psychicznie?

                                Sylwia a u Ciebie jak staranka?

                                Edzia, Scaarletka, Oczekusia, Mamusia KiF i inne dziewczynki wskakiwac na kawke


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X