Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mój poród zaczął się o 24:30, wówczas obudziłam się z pierwszymi skórczami. W szpitalu byliśmy na 2:00, a o 3:40 było już po wszystkim. Poród pierwszy siłami natury, córeczka - 56cm, ważyła 3360

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez kawaska Pokaż wiadomość
      o kurcze, to jeszcze dłużej, ale to w sumie ryzykowne było, bo mi "dawali szanse" żebym urodziła naturalnie, ale powiedzieli, że od odejścia wód dziecko powinno się urodzić max w ciągu 30 godzin, no ale jak po 2 nic sie nie działo to dali spokój z tym czekaniem; a u Ciebie to trwało dłużej niż 30 godz. a poza tym chyba po to nas mierzą przy przyjęciu do szpitala, żeby nie było takich niespodzianek w stylu za mała miednica...
      wieszo już rodziłam naturalnie od wtorku 07.00 nie dalam rady to dopiero zrobilili mi przy zagrożeniu życia 19.15 cc.. cykora miałam na maxa bo w tym momencie chodziło o zycie dziecka .. porażka prze duże P.. dlatego boje sie 2 porodu i nie planuje 2 ciązy..

      Skomentuj


        To,ze mialas ciezki pierwszy porod wcale nie oznacza,ze taki bedzie kolejny...
        Kazdy porod jest inny...
        Ja urodzilam latwo i szybko,naturalnie,bez zneczulenia...tylko trzy godziny bylam na sali porodowej...dali mi oksytocyne...po jednym pchnieciu bylo po wszystkim...
        Tak naprawde,najgorsze byly te polozne i atmosfera na sali...obok mnie byly kobiety,ktore sie nie wiadomo jak dlugo meczyly...i,ktore,niestety,strasznie z bolu krzyczaly...a ja po raz pierzwszy rodze...wstydzilam sie z bolu krzyczec i tak mocno sciskalam lozko,ze po porodzie przez bardzo dlugi czas nie czulam palcow rak...oczywiscie,tez nie chcialam zeby te okropne polozne na mnie krzyczaly...bo,niestety,krzyczaly na te kobiety...to bylo cos w stylu:"a,nie bolalo jak sie z mezem kochalas", etc.STRASZNE!
        P.S.Nie rodzilam w Polsce...

        Skomentuj


          To takie przypadki się zdarzają

          Skomentuj


            Mój poród trwał 15 minut, a sama akcja 6 godzin, to moje pierwsze dzieciątko...

            Skomentuj


              Dziewczyny zdarzaja się taki eporody uwierzcie wiedzą jak zniechęcić do kolejnej ciązy i porodu.. ja tak krzyczałam jak rodziłam ze pół szpitala postawiąłm na nogi.. dostałam wszystkie możliwe dopalacze.. masakra ale najgorsze jest to ze lekarz wiedział ze nie urodze bo mam za małą miednice ale nie zaproponował cc dopiero ja się zrobiło gorąco to szybko na stół..

              Skomentuj


                to szkoda,że sie tak męczyłaś skoro lekarz wiedzial,że bedzie cc

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja rodziłam 15h 20 minut...długo jak cholera...ale warto było tak się męczyćteraz mam syneczka że oj

                  Skomentuj


                    Anna

                    MOJ POROD TRWAL 15h WARTO SIE TAK MECZYC BO JAK ZOBACZYLAM MOJEGO SYNKA TO ZAPOMNIOALAM O BOLU

                    Skomentuj


                      Błyskawiczny poród

                      Rodziłam w sierpniu 2008r. na Madalińskiego. Moja córcia urodziła się w 2.5 godziny siłami natury. W ciąży myślałam ze będę rodziła z 5,6 a może i 10 godzin a tu myk i już. Przyszłe mamy nie martwcie się na zapas bo nie wiadomo ile będziecie rodziły może też tak szybko urodzicie. Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja wlasciwie nawet niebardzo wiem jak sie liczy dlugosc porodu. jesli od momentu jak jest 10 cm rozwarcia to u mnie trwalo to 2 godz i 33 min ale skonczylo sie kleszczami. synek wazyl 4,450 kg

                        Skomentuj


                          jeśli nie wiecie ile rodziłyście to zobaczcie do książeczek Waszych dzieciaczków, tam jest wszystko napisane, zsumujcie czasy jakie tam macie(2) i gotowe

                          Skomentuj


                            No niekoniecznie - spotkalam sie z dwoma wersjami - jako poczatkowy biora czas od pierwszych skurczy lub czas od przyjecia na oddzial.
                            Ja mam napisane :

                            I okres 5 godz 5 minut
                            II okres 20 minut

                            Zgodne jest to z czasem liczonym od pierwszych skurczy
                            Last edited by Goplana; 08-02-2009, 19:38.

                            Skomentuj


                              Mi o 2 w nocy odeszły wody, a o 3 byłam już w szpitalu ze skurczami co 5 min.
                              Natomiast bóle parte zaczęły się o 9 i o 9.58 córeczka leżała już na mojej piersi To był mój pierwszy poród.

                              Skomentuj


                                Moj Porod Trwał 9 Godzin I Nie Nalezał Do łatwych.dla Dobra Dziecka Lekarze Musieli Uzyc Vacum!!!!ale Na Szczescie Wszystko Sie Dobrze Skonczyło Dobrze!!!!!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X