Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja rodzilam 3 dni i w koncu zrobili mi cesarke,dzidzia wazyla 4.590!nic dziwnego ze nie moglam urodzic,pozatym byla zle ulozona,a lekarze za pozno sie zorientowali!takie uroki rodzenia w szkocji
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Pierwsze skurcze pojawiły się na 38 godzin przed i były tak co 3 godziny.
      takie regularne co 5 minut miałam około 9 godzin.

      Skomentuj


        #18
        moj 20 i pol.godziny.traume mam straszna i chyba nie zdecyduje sie na drugie
        shannon

        Skomentuj


          #19
          ja o 10 rano dostałam skurczy, mało bolesne ale były co 5 minut. W szpitalu miałam już 9 cm. rozwarcia (w 7 mies. było 5 cm.) i o 10,30 pojawiła sie Olinka. Byłam w szoku, że tak szybko , i że prawie nie bolało

          Skomentuj


            #20
            mi ok 17:30 lekarz przebił pęcherz płodowy, i wtedy skurcze sie zaczeły.. i nie powiem bo dosc bolesne o 19 byly masakra tragiczne a dopiero o 2:20 urodzilam... nie chce tego kolejny raz przezywac...

            Skomentuj


              #21
              O 8 rano wody mi odeszly.Pojechalam do szpitala i o 10 podano mi oksytocyne.Przy rozwarciu 7 cm i skurczach co 5 min. poprosilam o epidural.Rozwarcie sie zatrzymalo na 7 cm i urodzilam przez cesrke o 8 08 wieczorem 22 listopada.To moje pierwsze dziecko,ktore juz za kilka dni skonczy rok

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                Mój poród trwał 10 minut, pierwszy i siłami natury
                No ładnie to chyba rekord
                szczęściara hihihi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  U mnie oba porody bardzo podobne. od wieczora do rana bóle ale moglam nawet poleżeć i przysnąć. Sam poród za pierwszym razem 4 godziny i 20 min. , a za drugim razem 2 godziny 20 minut

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja chodziłam całą ciąże z "piłką" przed sobą. całe dziewięć miesięcy. No i Kornelia nie pchała się za bardzo na ten świat. Urodziłam ją 12 dni po terminie. Poszłam na oddział patologii ciąży późnej dwa dni przed porodem. Dawali mi kroplówki na wywołanie skurczów. W końcu 2 dnia zadziałało, poczułam skurcze...i to silne hehe. Mała urodziła się po 5 goddzinach ważyła: 3860g i mierzyła 58cm. skubana silna nie jest tak źle jak myślałam przed porodem. Poród to nic strasznego

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      mój pierwszy poród trwał około godziny nie wiem dokładnie bo bóle wyrwały mnie ze snu około 21 i zanim się spakowałam ( do terminu miałam jeszcze prawie miesiąc) i dojechałam do szpitala trochę to zajęłó
                      w kazdym bądź razie na izbie przyjęć zrobiła sie panika bo już było główke widać - mała ważyła 2615 - 36 tydzień ciąży

                      drugi poród miałam wywoływany (10 dni po terminie)
                      i też było szybko, o 8:20 podłączyli mnie do kroplówki po 20 minutach było już 6cm rozwarcia a o 10 po wszystkim a samo wypchnięcie to na jednym partym skurczu a córa ważyła 4220
                      pierwszy poród expresowo
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        pierwszy porod 15 min silami natury-bylo super

                        Skomentuj


                          #27
                          Pierwszy poród 6 godzin
                          drugi niecałe 2 łącznie z bólami
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #28
                            patiew skurcze, rozwieranie się szyjki, urodzenie dziecko - cały ten
                            ból trwał tylko 15 minut ??

                            Skomentuj


                              #29
                              nie, samo urodzenie ,a pierwszy etap 6 godz

                              Skomentuj


                                #30
                                patiew aaaa, a już chciałam napisać, że szczęściara z Ciebie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X