Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-10-2018, 12:09
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

Domyślnie Odp: Przedszkole językowe

My zrobiliśmy tak samo. Zależało nam na kontakcie z językami, więc synek ma w przedszkolu język angielski i hiszpański. Myślę, że na tak wczesnym etapie to wystarczające, nie chce go za bardzo obciążać. Chodzi do warszawskiego przedszkola Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ te zajęcia językowe są oczywiście w formie zabawy, fajnie dostosowane do maluchów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2018, 16:35
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Czy ktoś z grona forumowiczów zapisał swoje dziecko na angielski do English Kids Club https://englishkidsclub.pl/# ? Ja się skusiłam i zapisałam mojego synka (ma 2,5 roku). Mój syn bardzo chętnie bierze udział w zajęciach,które odbywają się w formie gier i zabaw, co umila mojemu dziecko czas. I dzięki temu dziecko szybciej przyswaja słówka. Oczywiście każda metoda będzie miała plusy i minusy, ale chodzi o to żeby dzieci miały kontakt z danym językiem, osłuchały się. Ułatwi im to naukę w przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2018, 10:37
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Podobno im wcześniej dziecko zacznie się uczyć języka, tym lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-10-2018, 08:23
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Oczywiście, pierwsze lata życia są kluczowe w rozwoju dziecka. Właśnie dlatego nie możecie bagatelizować tak istotnych kwestii jak wybór przedszkola. Na pewno poszukiwania powinniście zacząć od http://thamesbritishschool.pl/ bo tam maluch na pewno otrzyma świetną opiekę językową i nie tylko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-2018, 12:43
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

Moim zdaniem taki okres przedszkolny jest najbardziej odpowiedni by rozpoczac swoja przygodę z nauka jezyka. Moje dziecko ma na przykład w swoim przedszkolu ( Te Vizja na Wawrze w Warszwie ) zajęcia Baby English codziennie juz widac efekty tej nauki i jestem pewna, że w przyszłości będzie jej po prostu dużo, dużo łatwiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2019, 12:44
MonikaRab MonikaRab jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaRab.polki.pl

Dzieci szybko uczą się języków obcych. Mój syn chodzi na zajęcia z włoskiego i angielskiego. Idzie mu bardzo dobrze, dziennik elektroniczny przedszkole udostępnia każdemu rodzicowi. Nie trzeba się gimnastykować na rozmowę z wychowawcą. W ten sposób można śledzić postępy w nauce dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 10:12
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Jak najszybciej mozna dziecko uczyc jezyka i wlasnie jest to dobry pomysl https://speakingo.com/ Male dziecko szybko chlonie taka wiedze. Mozna pomyslec sobie o takim rozwiazaniu. Szybko uczy sie wasze dziecko?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-2019, 08:51
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Sowa w Częstochowie. Zupełnie inny poziom, własna kuchnia, wypasiony program, dużo atrakcji - ogólnie naprawdę wiele się dzieje i po prostu - tak to powinno wyglądać. Przedszkole ma rozwijać, a nie przechowywać.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania