Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

    a u nas znów wszystko by nie mięsko hehe chyba mój mąż to wyjątek produkty mleczne, mączne uwielbia, zupy tak sobie ale zje jeśli takowa jest na obiad

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

      wow pozazdroscic moj to nie tkanie nic macznego i mlecznego....

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

        mój mąż najbardziej lubi frytki, kotlet i do tego sałatka- a o dziwo jest bardzo szczupły Na szczęście zjada w zasadzie każde drugie danie które zrobie, gorzej jest z zupami.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          mój mąż najbardziej lubi frytki, kotlet i do tego sałatka- a o dziwo jest bardzo szczupły Na szczęście zjada w zasadzie każde drugie danie które zrobie, gorzej jest z zupami.
          Moj bardzo lubi wątróbkę, ja naprzykład nienawidzę.
          Ma dla mnie dziwny smak.... ja uwielbiam golonkę a on nienawidzi Mamy odmienne smaki

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            Moj bardzo lubi wątróbkę, ja naprzykład nienawidzę.
            Ma dla mnie dziwny smak.... ja uwielbiam golonkę a on nienawidzi Mamy odmienne smaki
            wiesz przeciwieństwa sie przyciągają ja też nie zjem wątróbki - nie pasuje mi i nie smakuje - Mąż golonke zje - ja nie bardzo bo tłuste jest dla mnie - Mama mu ją gotuje bo ona od czasu do czasu robi

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              wiesz przeciwieństwa sie przyciągają ja też nie zjem wątróbki - nie pasuje mi i nie smakuje - Mąż golonke zje - ja nie bardzo bo tłuste jest dla mnie - Mama mu ją gotuje bo ona od czasu do czasu robi
              ja golone mogłabym jesc spokojnie co drugi dzień Mniam a te tluste uwielbiam najbardziej!! BEz tlustego to nei golonka! mniami

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                ja golone mogłabym jesc spokojnie co drugi dzień Mniam a te tluste uwielbiam najbardziej!! BEz tlustego to nei golonka! mniami
                to smacznego KOchana pewno wyglądasz jeszcze jak szkielecik - załóże sie, każdy lubi coś innego ja jakoś za tłustym nie przepadam - ale tez jakos starsznie fit się nie odzywia - tak z umiarem bym powiedziala od czasu d czasu cos tłustego sie zje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                  Czasem na coś tłustego muszę mieć ochotę Jak widzę jak mąż takie tłuste wcina to aż nie mogę patrzeć ale i czasem ochota na boczuś też przychodzi

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                    A ja właśnie zaczęłam unikać tłustych potraw. Mój mąż również nie lubi. Staramy się oboje zdrowo odżywiać. Po kilku miesiącach stosowania takiej diety człwoiek czuje się o wiele lżejszy, zdrowszy oraz trawienie jest również lepsze.
                    Staram się robić zakupy na lokalnych bazarkach, unikam półproduktów. Niestety mieszkam w małym mieście i czesto jest duży problem z dostępem do ekologicznej żywności. Zamawiam przez internet: xxx - tutaj jest na przykład jeden ze sklepów. Ceny nie są wysokie a przynajmniej wiesz,że nie jesz chemii.
                    Last edited by disne; 21-07-2020, 20:50. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                      Mój mąż ostatnio stał się fanem kuchni azjatyckiej, więc sos teriyaki oraz curry goszczą u nas przynajmniej dwa razy w tygodniu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                        U nas w domu makaron może być podawany z makaronem na śniadanie obiad i kolacje Mąż jeszcze oprócz makaronu uwielbia pieczarki pod każdą postacią/

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                          Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                          Mój mąż ostatnio stał się fanem kuchni azjatyckiej, więc sos teriyaki oraz curry goszczą u nas przynajmniej dwa razy w tygodniu.
                          to ostre potrawy u was królują teraz

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            U nas w domu makaron może być podawany z makaronem na śniadanie obiad i kolacje Mąż jeszcze oprócz makaronu uwielbia pieczarki pod każdą postacią/
                            my lubimy makarony Ja i dzieci Mąż średnio Dlatego jak go nie ma to często gotujemy Dzieci mogą nawet sam makaron zjadać

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                              U mnie róznie, zwykle to mięsne, choć ostatnio jedziemy na zupach bo są zdrowszę tym bardziej że w domu szpitla, więc na podniesienie się troszkę i rozgrzanie idealne. Ostatnio gotowałam rosół na gołębiu to tak się zajadali, ze cały garnek poszedł

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                                Mój mąż lubi się najeść. Mięso musi być O ile sama mogę zjeść coś wegetariańskiego to mój mąż lubi solidne, sycące jedzenie.
                                Oczywiście staram się gotować na co dzień zdrowo. Sa takie potrawy, które nie wykluczają ani jednego ani drugiego.

                                W ostatnim czasie dość często robię Żeberka w piwie oraz karmelu z sezamową posypką. Przepis ściągnęłam ze strony Wedla tak więc pozwólcie,że go tutaj podlinkuję:
                                xxx

                                Obecnie ulubiona potrawa mojego męża. Żeberka soczyste, bogate w smaku, przypieczone w piekarniku. Sezamki dają bardzo ciekawy posmak. Jednocześnie przygotuje się to dość prosto. Dobre danie na weekendowy obiad. Nawet jeśli przychodzą do Was goście.
                                Last edited by disne; 21-07-2020, 20:50. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X