Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje pod namiotem nad jeziorem - Gorzewo Jezioro Białe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wakacje pod namiotem nad jeziorem - Gorzewo Jezioro Białe

    Witam,

    Ja i mój 15 miesięczny synek spędzamy całe wakacje na polu namiotowym Jędrusiowa Polana (łatwo znaleźć w necie), jest tu pięknie, cudnie czysta woda, plac zabaw, plaża, płyciutka woda dla bobasów, miłe towarzystwo i niskie ceny. Tata pracuje więc my postanowiliśmy spędzić wakacje na łonie natury i odpocząć od warszawskiego zgiełku i ton ołowiu.
    Mamy rower z siedzonkiem, samochód i piękne widoki dookoła. Odpoczynek pełną parą
    Zachęcam do spędzania wolnego czasu z dala od aglomeracji a najlepiej na polskiej wsi. Mamy śwież jaja, mleko, warzywa i owoce, czego nam więcej trzeba...

    pozdrawiamy z zielonej łąki
    Pati i Aleks
    Salamandra

  •    
       

    #2
    Odp: Wakacje pod namiotem nad jeziorem - Gorzewo Jezioro Białe

    2 lata temu byłam nad jeziorem "białym" - fajne miejsce i woda o czystości pierwszej klasy. Miło wspominam też jedzenie serwowane przez "tubylców" np. ogromne naleśniki na głównej ulicy mniam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wakacje pod namiotem nad jeziorem - Gorzewo Jezioro Białe

      Hej. Jestem nowa tu. I powiem Wam że ja co roku jeżdżę nad jezioro Białe tyle że do Pana Janka :-). Potwierdzam że jest tam płytko, plaże dla dzieci i czysta woda. W tym roku też wybieram się z moimi dziewczykami. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wakacje pod namiotem nad jeziorem - Gorzewo Jezioro Białe

        W tamtym roku rowniez zdecydowalismy sie na wakacje pod namiotem nad jeziorem. Bylismy tylko na weekend i cale 3 dni padalo! Jak na zlosc... Mysle ze juz po predku nie wybierzemy sie pod namioty w Polsce.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wakacje pod namiotem nad jeziorem - Gorzewo Jezioro Białe

          My w zeszłym roku byliśmy z teściami na polu kempingowym w http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/po...amiotowe/59599 Ogólnie warunki bardzo dobre, ale podobnie jak agniecha1793 mieliśmy fatalną pogodę. Dopiero ostatniego dnia się rozpogodziło

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wakacje pod namiotem nad jeziorem - Gorzewo Jezioro Białe

            Ja byłem ostatnim razem na domkach letniskowcych również poleconych przez kogoś
            Nie zraziłem się, byłem zadowolony także jak najbardziej moge przekazać dalej - domki Sielpia.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X