Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

    słyszeliscie o tym?
    jutro ma byc reportaż w Duzym Formacie... sama nie wiem, co o tym mysleć... takie to mi sie wydaje oderwane od rzeczywistosci... co myslicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

    Nie wiem czy takie oderwane. Sprawa jest bezprecedensowa, ale myślę że to nie jedydny taki przypadek. Aż przykro to czytać, współczuję...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

      W pewnym sensie ma rację... Taka sprawa umożliwi dociekanie swych praw zaniedbanym, krzywdzonym dzieciom, ofiarom, które wydoroślały, a jak były krzywdzone nie mogły nic zrobić. Tak ku przestrodze! Taka szkoła odpowiedzialnego rodzicielstwa.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

        Moim zdaniem bardzo dobrze. Dziecko to nie własność. trzeba o nie dbać, a nie traktować jak psa albo zabawkę

        Skomentuj


          #5
          Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

          Nie słyszałam o tym w ogóle...i co, jak to się skończyło?
          Ja powinnam pozwać swojego ojca! Ale nie ma sensu o tym nawet pisać.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

            Nic o tym nie słyszałam ciekawe Pewnie miał powody aby pozywać rodziców o to

            Skomentuj


              #7
              Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

              Mamy prawo pozwać naszych rodziców o zniszczenie życia że przez ich złe wychowanie zrujnowali nam dzieciństwo i życie . Kontrowersyjne , z jednej strony niech rodzice się boją z drugiej strony dzieci bywają te ztrudne, a to są takie bliskie relacje... Nie potrafiłabym.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                Ja bym potrafiła, a dlatego, gdyż doświadczyłam złego, ze strony jednego rodzica i nie uznaję go w ogóle.
                W moich oczach jest nikim.
                Jest też w prawie odwrotna sytuacja.
                Rodzic może pozwać dziecko o alimenty i nieraz się słyszy kuriozalne przypadki, gdzie takie dziecko nie ma najmniejszych szans na wygraną a taki rodzic ma później za co chlać.
                To są dopiero tragedie nie do ogarnięcia.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                  Dokładnie tak jest, i dzieci mogą pozwać ale rodzice też ja bym nie pozwala z tego tytułu że nie jestem takim cżłowiekiem mściwym, i mimo wszystko ten rodzic dał mi to życie. Dlatego uważam ten temat za bardzo kontrowersyjny.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                    Kontrowersyjny, może tak. Myślę, że nie zaznałaś nigdy krzywdy od rodzica co mnie bardzo cieszy, więc myślę, że nie potrafisz zrozumieć tych "dzieci".
                    Temat o tyle ciężki, że każdy powinien rozpatrzyć go indywidualnie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                      Kontrowersyjny, może tak. Myślę, że nie zaznałaś nigdy krzywdy od rodzica co mnie bardzo cieszy, więc myślę, że nie potrafisz zrozumieć tych "dzieci".
                      Temat o tyle ciężki, że każdy powinien rozpatrzyć go indywidualnie.
                      Oj lady nie wiesz czy miałabym powody czy tez nie indywidualnie i dlatego napisałam tylko i wyłącznie o sobie , nie oceniając przy tym pozostałych osób z naszych roczników wiele osób mogłoby pozwać swoich rodziców, bo w takich czasach się wychowywaliśmy, że nasi rodzice nie byli nawet świadomi co i jak i jaką krzywdę mogą wyrządzić swoim zachowaniem. W każdej rodzinie niemal był alkoholik niszczący jej życie , awanturnik, dyktator i tyran . Teraz mamy więcej praw, łatwiej sie oswobodzić a nawet żyć na własną rękę gdy coś nam nie odpowiada.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                        Teraz właśnie są takie czasy że prawo jest takie a nie inne
                        Były przypadki u nas kiedy 8 letni chłopiec powiedział rodzicom jeśli jeszcze raz mnie uderzycie zadzwonie na policję I to pomogło bo już nie było słychać nawet krzyków a było u nich ostro
                        Kiedyś klapsami się wychowywało dzieci teraz już jest inaczej wszystko

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Teraz właśnie są takie czasy że prawo jest takie a nie inne
                          Były przypadki u nas kiedy 8 letni chłopiec powiedział rodzicom jeśli jeszcze raz mnie uderzycie zadzwonie na policję I to pomogło bo już nie było słychać nawet krzyków a było u nich ostro
                          Kiedyś klapsami się wychowywało dzieci teraz już jest inaczej wszystko
                          Oj z tym jeśli jeszcze raz mnie uderzycie, zadzwonię na policję to już jest lekkie przegięcie, bo rozumiem sytuację opisywaną jako patologiczną, złą, ale zdarzają się przypadki wymuszeń dzieci na rodzicach, szantaży, że jak mi czegoś nie kupisz, to powiem na Policji, że mnie bijesz!
                          Tylko takie (starsze) dziecko nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo siebie by skrzywdziło, bo prawdopodobnie zostało by umieszczone w ośrodku, rodzinie zastępczej i odebrane rodzinie Bogu ducha winnej i co wtedy? Myślę, że byłoby za późno na przepraszanie.

                          Oglądałam też gdzieś jakiś program, gdzie córka chcąc zemścić się na ojcu za jego zdrady wobec żony a jej matki, oskarżyła go o pedofilię. Chłop stracił wszystko, pracę, "nową rodzinę", przyjaciół i szacunek. Jak to potem odbudować?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                            Dlatego teraz przy takich sprawach jest powoływany psycholog badający wiarygodność dziecka. Jakoś dowody trzeba mieć, a wszyscy już wiedza że dzieciaki coraz cwańsze

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Syn pozwał rodziców za zniszczone życie...

                              Oj tak dzieci coraz cwańsze są to fakt

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X