Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Puzzle dla przedszkolaków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Puzzle dla przedszkolaków

    Wybraliśmy te ciekawe i oryginalne.
    Najciekawsze puzzle dla 3-latka

    Najciekawsze puzzle dla 4-latka
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Puzzle dla przedszkolaków

    Przy kupowaniu puzzli warto zwrócić uwagę na ich firmę. Na przykład takie puzzle trefl są lepiej wykonane niż najtańsze puzzle w kiosku, a w związku z tym ich układanie jest o wiele przyjemniejsze. Sama chętnie po nie sięgam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Puzzle dla przedszkolaków

      my uzywamy puzzli piankowych oraz takic htypowych dla 3latkow (duze kawalki) proste w ulozeniu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Puzzle dla przedszkolaków

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        my uzywamy puzzli piankowych oraz takic htypowych dla 3latkow (duze kawalki) proste w ulozeniu
        My tez takie mieliśmy, o dokładnie takie puzzle - młody miała taki czas, ze uwielbiał układać puzzle - nie trwało to długo, potem przerzucił się na gry planszowe.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Puzzle dla przedszkolaków

          moja córka od małego uwielbia układanki i puzzle. Obecnie już potrafi sama ułożyć 100 elementów - tych małych oczywiście te duże gabarytowo puzzle to dla niej "łamigłówka" na 3 minuty tylko. Najczęściej kupujemy TREFL bo chyba jest ich najwięcej w sklepach. Jednak ostatnio pokusiłam się o zakup z tej firmy puzzli 3D - NIE POLECAM
          Są okropnie twarde, ciężko wchodzą, są powyginane, o późniejszym rozczepieniu ich nie wspomnę :/ a nad to tego wszystkiego po kilku ułożeniach zaczynają sie warstwy rozklejać :/ .
          My na pewno zatem pozostaniemy przy tradycyjnych







          Skomentuj


            #6
            Odp: Puzzle dla przedszkolaków

            My także bardzo często układamy puzzle,uważam że jest to akurat jedną z tych zabaw,które pozwalają rozwinąć wyobraźnię oraz logiczne myślenie u dziecka. z całą pewnością warto.



            www.Hulajnogi.com.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Puzzle dla przedszkolaków

              Puzzle piankowe są duże i w sam raz dla maluchów układanki drewniane również potrafią zainteresować nasze pociechy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Puzzle dla przedszkolaków

                Piankowe w sam raz dla dzieci które mają za zadanie ułożyć tylko kilka lub kilkanaście elementów. Dla tych nieco starszych proponuje bardziej wymagajace Jest to zabawa która nigdy sie nie nudzi,coś dla całej rodziny na chłodniejsze i deszczowe dni.

                www.Amko.com.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Puzzle dla przedszkolaków

                  Moje dzieci je kochają, powiem szczerze, że jak na swój wiek układają już dość zaawansowane wzory. Sama czasem wymiękam. To dobrze, że lubią takie rzeczy bo to rozwija na pewno wyobraźnię

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Puzzle dla przedszkolaków

                    hehe, bardzo fajne, nie wiem czy to przypadek, czy może instynkt, ale akurat mam jedne z tych w domu cieszę się , że moje dziecko ma te najciekawsze ;p

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Puzzle dla przedszkolaków

                      jeśli chodzi o puzzle to polecam te piankowe typu http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..iat-m-007.html które z pewnością polubi kazdy przedszkolak

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Puzzle dla przedszkolaków

                        Piankowe puzzle polecam. A dla większych dzieci to puzzle 3D.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X