Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łyżworolki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Łyżworolki

    A ja mam zamiar zaopatrzyc się w rolki i będe w każdy dzień wolny od pracy jeździc do parku i śmigac na rolkach.Razem z koleżanką już snułyśmy takie plany w listopadzie,jeszcze tylko półtora miesiąca i w powietrzu zacznie sie czuc wiosne.I mam zamiar też dużo biegac-chce poprawic swoją kondycje.



    Dawniej Marti
  •    
       

    #2
    Odp: Łyżworolki

    Rolki hehe, moja Julka jak ładnie na nich pomyka ja troche pokracznie no ale musiałm jej dorównywać

    Tylko ja mam ten problem że co roku musze na nowo sie uczyć - zreszta z rowerem mam tak samo


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Łyżworolki

      Marti rolki świetnie modelują sylwetkę. Ja raz próbowałam, bo myślałam, że to prosta sprawa, skoro na łyżwach jeździć potrafię. Ale się pomyliłam
      Na rolkach biorąc pod uwagę nasze chodniki czy też ulice trzęsie jak nie wiem co i upadki też nie są takie bezbolesne jak na lodzie.
      Ale mimo wszystko... ja też bym się jeszcze chciała na rolka nauczyć jeździć
      Będę Ci kibicować
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Odp: Łyżworolki

        Family dlatego mam zamiar jeździc do tego naszego dużego parku bo tam są takie gładziutkie alejki i dużo osób tam śmiga na rolkach bo po chodnikach tutaj nie ma szans jeździc-chce miec wszystkie zęby



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          #5
          Odp: Łyżworolki

          ja też postanowiłam, że z mężem nauczymy się w końcu na rolkach jeździć, no może ja bardziej, bo mąż zaczął poważnie myśleć o nordic walking. całą wiosnę i lato zawsze spędzaliśmy na rowerach, no ale teraz jak przyszła na świat Malutka to rowerki odpadają, więc inne sporty muszą je zastąpić..
          mieszkamy blisko Malty więc tereny są w prost wymarzone nic tylko czekać na wiosnę
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            #6
            Odp: Łyżworolki

            też kiedyś jeździłam fajnie było

            Skomentuj


              #7
              Odp: Łyżworolki

              też sobie kupiłam łyżworolki, super wyrabiają pośladki, bardzo polecam, szkoda tylko , że jest tak mało miejsc w których można jeździć bez dziur

              Skomentuj

                     
              Working...
              X