Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-04-2020, 13:01
Lady_Polytoys Lady_Polytoys jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Lady_Polytoys.polki.pl

Domyślnie Mam pomysł... POMÓŻCIE!!

Hej! Mam na imię Kasia i jestem nowa na forum. Chciałabym się przywitać z wami w pierwszej kolejności :):):)

Założyłam ten wątek, bo chciałam coś sprawdzić, a w zasadzie zapytać was co sądzicie o mojej inicjatywie, jaką rozpoczęłam w tych trudnych czasach... Całość wymyśliłam jako małą, lecz pomysłową drukarnię, gdzie będzie można utrwalić tradycyjną kreatywność na papierze wprost na innych mediach, jak tkaniny, koszulki, etc.

Jestem strasznie ciekawa o co tym sądzicie. Mam wrażenie, że za długo nad tym pracuję i straciłam dystans. Nie wiem czy dobrze wszystko opisałam, etc.. Będę wdzięczna za pomoc.

Wszystko znajdziecie na polytoys.pl

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania