Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka.

    A ja nie wierzyłam w zabobony i szykowałam wyprawkę juz od pierwszych tygodni,pierwsze śpiochy kupiłam będąc w 8 tygodniu ciąży. Już raz poroniłam i wiem,że nie ma dobrego momentu na kupowanie ubranek,bo na każdym etapie ciąży coś się może stać. Ale niestety i tak nie zdążyłam,bo urodziłam trochę szybciej i zabrakło mi tak na prawdę tylko wózka,jednorazowych majtek,laktatora i płynu do higieny intymnej oraz ubranek na wyjście dla maluszka. Ale na szczęście mamy telefony i mogłam poinstruować tatę co trzeba dokupić

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      Dla mnie najważniejsze żeby wózek był lekki i się dobrze prowadził
      Prawda jest też taka, że każdy potrzebuje innego wózka. My np. nie musieliśmy totalnie zwracać uwagi na wagę wózka, bo mieszkamy w domku jednorodzinnym i wnoszenie wózka po schodach w ogóle nie wchodziło u nas w grę.

      A wyprawkę najlepiej zacząć kompletować sporo wcześniej. My przy kompletowaniu naszej byliśmy przerażeni wszystkimi kosztami, jakie trzeba ponieść, żeby się we wszystko zaopatrzyć. W przypadku ubranek dobrze jest popytać czy ktoś nie ma czegoś na zbyciu - my mieliśmy używane po rodzinie i na tym udało nam się sporo zaoszczędzić. Tym bardziej, że w pierwszych ubrankach noworodek raczej długo nie pochodzi.

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        Zależy co ma wchodzić w skład tej wyprawki. Możesz zajrzeć na stronę http://texpol.net.pl/, oni oferują ręczniki, pościele, szlafroki a nawet pieluchy wielorazowe. Znajdziesz sama dokładnie to, czego potrzebujesz. Wystarczy przejrzeć

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka.

          A co sądzicie o wyprawkach w jednym kolorze? Mam tutaj na myśli kocyk, becik, akcesoria w jednym wariancie np. http://www.fabrykawafelkow.pl/pomysl...-mala-indianka U mnie będzie córcia i zastanwiam się nad różową albo miętową (jasną zieloną). Czy podchodzicie tak do kompletowania wyprawki?

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka.

            Koniecznie sprawdźcie sobie listę zakupów dla noworodka na faar.pl. Może okazać się, że o czymś jeszcze zapomniałyście, a na przyjście ukochanego dziecka trzeba się dobrze przygotować.

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka.

              Ja polecam wszystkim przyszłym mamom zaopatrzyć się w pieluszki flanelowe lub tetrowe. Moje dziecko tak ulewało, że musieliśmy dokupować je, a każde pranie głównie składało się z tych pieluch

              Oprócz tego polecam mieć dobrą poduszkę do karmienia. My mamy poduszkę Boppy - nie dość, że jest bardzo ładna i można ją całą prać (to w kontekście tego ulewania;P), to jeszcze jest mega wygodna i w ogóle się nie deformuje. Ja początki z karmieniem wspominam różnie, nie było mi wygodnie i przez mały biust musiałam małą trzymać bardzo wysoko. Poduszka do karmienia naprawdę odciążyła mi plecy i żałuję, że kupiliśmy ją dopiero, gdy mała skończyła 5 tygodni, a nie mieliśmy od pierwszego dnia
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                Wiele osób o tym mówi. Pieluszek nie powinno braknąć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka.

                  Ja muszę jeszcze wybrać materac i pościel. Łóżeczko już mam ( z drugiej ręki), ale materac i pościel chciałabym kupić nowe. I tak ma na oku producenta fiki miki - materace antylergiczne - ten kokos/pianka:
                  https://www.lumito.pl/pokoj-dzieciecy/materace.html
                  a pościel to chyba firmy kieczmerski wezmę.
                  Fiki-miki materace

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka.

                    A co myślicie o wózkach wielofunkcyjnych? Ja się właśnie zastanawiam czy warto taki kupić... Mieliście może z nimi jakąś styczność? Dość ciekawą propozycję wózków wielofunkcyjnych znalazłam tutaj http://mynta.pl/czy-warto-kupic-wozek-wielofunkcyjny/. Są one Waszym zdaniem warte uwagi?
                    Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka.

                      Tutaj jest konkurs, w którym można wygrać część wyprawki dla dziecka: https://mamatatadziecko.wordpress.co...nkurs-dla-was/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka.

                        Najgorzej właśnie stworzyć listę tych niezbędnych rzeczy, bo teraz jest tyle bajerów, że można zwariować i człowiek już sam nie wiem co mu się przyda a co nie. Ja lubie też czytać recenzję różnych wyprawek na blogach, ciekawy wpis jest np. na www.olomanolo.pl/wyprawka-dla-malucha-pink-more/ , może i wam się spodoba

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka.

                          Ja sobie pobrałam listę z wyprawką dla mamy i dziecka właśnie ze strony Babyonline, lekko zmodyfikowałam i wydrukowałam, uważam że jest bardzo pomocna

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            Ja z polecenia koleżanki zdecydowałam się na smoczek NUK i synek od razu go zaakceptował. Ja nie widzę nic złego w podawaniu dziecku smoczka, jeśli tego potrzebuje to czemu nie

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              Według mnie podstawą wyprawki dla dziecka są pieluszki. Przyda się także wózek, chusta albo nosidełko

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka.

                                Kompletujac wyprawke szukalam gotowych list i kierowalam sie nimi, bo jakos, ze to byla moja pierwsza ciaza to nie wiedzialam do konca co moze mi sie przydac, a na podstawie gotowych sciag poczytalam i wybralam co bedzie nam niezbene.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X