Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

    Jest bezpieczne o ile są w nim odpowiednie barierki, które uniemożliwią dziecku wypadniecie z łóżka podczas snu. Jeśli chcecie kupić łóżko piętrowe, to polecam od razu kupienie go w normalnej wielkości, a nie w dziecięcej, żebyście nie musieli go po kilku latach wymieniać, bo łózka piętrowe to z reguły dość duży wydatek. Polecam Wam ten materac http://ravensberger-materace.pl/mate...opedyczne.html , bo jest bardzo wygodny, solidny i na pewno posłuży przez kilka dobrych lat, a może nawet i więcej.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

      Ja kupiłem dzieciom łóżko piętrowe i uważam, że są bezpieczne i na co dzień, i podczas snu. Trzeba uważnie obejrzeć takie łóżko, poczytać opinie itd. - przecież producenci nie robią nieużytecznych przedmiotów. Swoje kupowałem w necie: http://www.promarkmeble24.pl/categor...owe-dla-dzieci - wybór dobry, dzieci są zadowolone. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #63
        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

        ja zawsze chciałam mieć łóżko pietrowe.. niestety rodzice nie spełnili mojego marzenia
        I zawsze chciałam spąć na górze!
        Ale mój siostrzeniec ma i nigdy nie spadl... to zależy tez od wieku dziecka

        Skomentuj


          #64
          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

          Raz,że to kwestia wieku dziecka,a dwa to także umiejętne wybranie tego solidnego i dobrze wykonanego łóżka,które będzie odpowiednio zabezpieczone,pamiętajmy o tym.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

            szczerze mówiąc to bałabym się kupić dzieciom łóżko piętrowe z obawy że któreś spadnie i sobie coś zrobi,ale dużo zależy od wieku dziecka i od tego czy bardzo się wierci w nocy

            Skomentuj


              #66
              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

              moje maluchy śpią na łóżku piętrowym od 2 lat. Syn 6 lat na górze, córeczka 5 lat na dole. Na razie niestety muszą razem dzielić niewielki pokój, więc innego łóżka nie brałam pod uwagę. Wątpliwości miałam tylko co do materiału z jakiego ma być takie łóżeczko. Drewniane jakoś mnie nie przekonywały, wiedząc jakie harce mogą się odbywać na górze. Wybrałam więc METALOWE http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10247973/ i szczerze polecam. barierka na górze jest wystarczająco wysoka, na drabince są antypoślizgowe naklejki, takie samo kupiłam dzieciakom na działkę. taniej można znależć na aukcjach, allegro czy olx. To drugie łóżeczko udało mi się kupić za pół cenyz materacami w super stanie. POLECAM

              Skomentuj


                #67
                Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                My w przyszłości nie zdecydujemy sie na łóżka piętrowe, bo nie wszystkie dzieci chcą właśnie na takich łóżkach spać. Ja sama bym wolała na dole spać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                  takie łóżeczko z pewnością jest wygodne jesli ma się mały pokoik. Ale nie miałam okazji mieć z nim styczności to nie wiem jak realistyczne sprawdza się ono w użytkowaniu

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                    Na małym metrażu to wręcz konieczność. Mój chrześniak z bratem dzielą takie łóżko, rodzice sobie chwalą, mają więcej miejsca, a i dzieci są zadowolone, bo kto w dzieciństwie nie chciał mieć piętrowego łóżka?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                      Jeśli w jednym pokoju śpi dwójka dzieci, to o wiele lepszym rozwiązaniem jest łóżko piętrowe. One są całkowicie bezpieczne, posiadają zabezpieczenia przed wypadaniem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                        Myślę, że tak teraz robią łóżka piętrowe z takimi specjalnymi barierkami, także wiesz nie powinno się nic stać. Takie łóżka są bardzo popularne w ofercie meble dla dzieci , dlatego jeśli tylko dziecku się podoba, to myślę, że warto je kupić

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                          Ja uważam, że takie łóżka piętrowe dla dzieci to świetne rozwiązanie. Dostępne są w wielu wzorach, kolorach i z pewnością jest w czym wybierać. Dzieci lubią takie rozwiązania, a przy okazji można trochę miejsca w pokoju oszczędzić. Co do bezpieczeństwa - łóżka piętrowe mają zazwyczaj odpowiednie barierki, które zapobiegają zsunięciu się dziecka. Jeśli mamy jakieś obawy to zawsze można dokupić specjalne wałki zabezpieczające albo też zwyczajnie na noc zwijać koc i kłaść go dodatkowo "od strony pokoju".

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                            Cześć, będąc w temacie łózek piętrowych: co sądzicie o takich, które pod spodem mieszczą kąciki zabaw albo biurka? Znalazłem tutaj takie: http://www.epinokio.pl/pol_m_Meble-a...owe-17700.html i zastanawiam się, czy takie łóżko z kącikiem zabaw i biurkiem nie byłoby dla mojej córki najlepszym rozwiązaniem.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                              Ja miałam z siostrą Dostałyśmy, gdy Ona miała 2 lata (spała na dole),a ja 7 lat i byłam na górze. Oczywiście właziłyśmy do siebie nawzajem. Kazda z nas spadła z góry tylko raz

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                                Mi się tam wydaje, że jeśli dziecko ma już odpowiedni wiek i rozum to jak najbardziej. Trzeba po prostu uważać i tyle, chociaż sami raczej piętrowego nie chcemy kupować możecie poszukać sobie w VERSITO bo jeśli chodzi o łóżka dla dzieci to mają bardzo fajne propozycje - http://versito-sklep.pl/ jest tego sporo, więc zależnie co kto preferuje. Dla mnie najważniejsze, jest, żeby łóżko było wygodne więc też nie można zapomnieć o materacu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X