Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obiecanki cacanki:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Obiecanki cacanki

    z wiosennych postanowiemń został tylko basen łyżwy odpadły z wiadomego powodu, siłowina z braku czasu.

    Zastanawiam się nad kupnem roweru ale czy znajdę na niego czas? : )

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Obiecanki cacanki

      Zakupiłam Leg Magic, poćwiczyłam 2 m-ce i efekty super spadło już 12 kg. i czuje sie super, co najważniejsze weszłam w suknie ślubną roz.40 a niedawno w 44 nie mogłam sie dopiąć




      Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

      Skomentuj


        #18
        Odp: Obiecanki cacanki

        Ja też sobie obiecuję, że od przyszłego tygodnia będę ograniczała jedzenie i ćwiczyła w domu. Tydzień leci za tygodniem, a ja nic. Chciałabym zrzucić 4-5kg, zwłaszcza, że w czerwcu idę na ślub i wesele i chcę czuć się wspaniale w swojej skórze i sukience.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Obiecanki cacanki

          A ja postanowiłam sobie ze będę więcej odpoczywac wiosną ale chyba nie da rady hehehe, tyle obowiązków, dwujka dzieci no i jeszcze praca, z basenu nie zrezygnuje i z zabawy z dziecmi tez nie...to gdzie tu czas na odpoczynek???
          Może postanowie sobie coś innego...ale sama nie wiem co?...
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #20
            Odp: Obiecanki cacanki

            ja nie przepadam za ćwiczeniami wię nawet się za nie nie zabieram

            Skomentuj


              #21
              Odp: Obiecanki cacanki

              jeśli chodzi o postanowienia, to najlepiej wpaść w uzależnienie. mniej więcej po miesiącu organizm przyzwyczaja się do regularnych treningów. wystarczy wytrzymać ten czas i potem już organizm będzie się sam domagał ćwiczeń.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X