Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rower w ruch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rower w ruch

    Majek musisz pomyslec gdzie nim bedziesz jezdzic,po chodnikach miejskich czy wertepach,wtedy zastanow sie w jakiej kategorii cenowej,dalej pomoze sprzedawca

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Rower w ruch

      no max 2 tys na jeden i ja to bardziej po mieście a mąż po wertepach
      a dla Julki to nie wiem jaki w ogóle


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #18
        Odp: Rower w ruch

        O! dawne licealne czasy mi sie przypomniały!
        Jexdziłam wtedy po 3 godziny dziennie, miałam takiego fajnego różowego górala od taty, całe liceum tak jeździłam .
        Potem wyszłam za mąż i doopa, rower poszedł w zapomnienie i tak powiem wam że już 10 lat nie jeździłam i ciekawe czy bym nadal umiała
        W moim mieście w zeszły rok porobili świetne sciezki rowerowe, takie z prawdziwego zdarzenia.
        Obiecałam sobie że w tym roku sobie jakiś tani rowerek kupię i zacznę jeździć bo z kondycja u mnie krucho.
        A może i bym ciut schudła przy okazji bo juz prawie jak delma z reklamy wyglądam.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Rower w ruch

          a mój syn to się boi uczyc jeździc i w wieku 11 lat nie umie jeździć.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Rower w ruch

            pinki ostatnio byla u mnie kolezanka-sportmaniaczka i twierdzila ze nic nie odchudza szybciej i skuteczniej niz jogging.Podobno to lepsze jeszcze niz rower,ja bede probowac

            Skomentuj


              #21
              Odp: Rower w ruch

              Ja już nie mogę się doczekać aż wyciągnę mój rower z piwnicy

              Skomentuj


                #22
                Odp: Rower w ruch

                Ja co prawda roweru nie mam,ale mój 3 letni synek już ma,no i trzeba będzie w końcu kupić na niedzielne przejażdżki,tym bardziej,że bardzo lubię jazdę na rowerze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Rower w ruch

                  mojej mamie ostatnio(jakies 2 lata temu ) kupilismy z tata rower firmy kross http://www.kross.pl/ przedziały cenowe rozne (mysmy dali chyba 630) i modele tez mozna dopasowac, moze to nie to samo co authorn itp ale na mniej zamozna kieszen a puki co sie sprawdza, co prawda zadko jest uzywany.

                  ja to mam teraz problem, bo bede miala małą dwójke i mysle o przyczepce, jednak w tym roku to i tak jeszcze za wczesnie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Rower w ruch

                    też chetnie wsiadłabym na rower... dziewczyny juz niedługo
                    Doriaś ur.17.03.2008




                    Tristaś ur. 11.03.2010

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Rower w ruch

                      takie niezbyt ruchliwe ścieżki są fajne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Rower w ruch

                        ja mam takie "wiosenne postanowienie", że właśnie kupuje rower i będę jeździć minimum 3-4 razy w tygodniu, nie znam się na tym co prawda, ale chyba też zdecyduje się na taki używany rower bo nie chcę wydać zbyt dużo kasy, a jednak ponoć lepiej używany, ale firmowy niż taki z supermarketu tańszy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Rower w ruch

                          bardzo fajne są takie postanowienia, i mogę wam powiedzieć tylko, że jak się człowiek wkręci w jazdę rowerem, to się bardzo dobrze czuje. byleby regularnie i z wysiłkiem

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Rower w ruch

                            Ja też już zaczęłam sezon. W weekend przejechaliśmy całkiem spory kawałek.
                            I nawet zakwasów nie miałam na drugi dzień
                            Tylko szczerze mówiąc trochę zmarzłam. Chodzi mi po głowie kupno takiej bielizny termicznej: http://www.agasportsklep.pl/bielizna-termiczna-cat-33 . Myślę, że całkiem fajnie by się sprawdziła w czasie przejażdżek w chłodniejsze dni.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Rower w ruch

                              uwielbiam wycieczki rowerowe, najlepiej polnymi i leśnymi ścieżkami daleko za miastem

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Rower w ruch

                                u nas wycieczki rowerowe już prawie co dziennie Odkąd jeszcze synek nauczył się jeździć bez bocznych kółek to jeździmy Synek na swoim i ja z córką(mała na foteliku z tyłu)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X