Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Monia i ja gratuluję Wielkiego Szczęścia
    Tree zdrówka życzę






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez moniab Pokaż wiadomość
      hej
      chciałam ogłosić wszem i wobec że zostanę znowu mamusią:d
      rano zrobiłam test i dwie kreseczki:d:d:d
      wielkie gratulacje.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Family- zdrówka, mam nadzieję, że obędzie się bez antybiotyków.

        Monia- gratulacje. Siostrzyczka już się troszzcze o rodzeństwo

        A moi chłopcy dziś znowu eksperymentowali. Otworzyłam szufladę z przyprawami, bo robiłam jajko sadzone i musiałam czymś doprawić. W trakcie tych około 10 sekund Miłosz porwał paprykę mieloną, Dawidek pieprz i jkażdy popróbował. Ale było plucia!!!!!!!!!!!!! Całe płytki i koszulki w ślinie. na dodatek Miłoszek zaczął płakać...na szczęście od razu po tym jedliśmy obiad, potem pomarańczka, póxneij herbatka, więc smak od razu im sie polepszył.

        Kurcze Dawid znowu ma suchy kaszel.....

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          To i ja gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!! 9 miesiecy szybko zleci i będziesz cieszyć się nowym członkiem rodzinki SUPER!!!!!!!!!!!
          Agnieszka mama 4 letniej Natuśki





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Monia B gratulacje!!! szybko poszło hi hi bo niedawno dopiero zaczynaliście starania



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hejka.ufff..w końcu jeden pokój mam pomalowany,jeszcze tylko meble ustawić od nowa i będzie git az odcisków dostałam od tego malowania.
              MONIA B gratulacje! Dośc szybko zdecydowałas się na drugie,ja dopiero zaczęłam myśleć o rodzeństwie dla synka kiedy miał 7 lat chyba jestem jednak egoistką No cóż miałam wielki uraz na psychice.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                anna- ja przez jakieś pół roku po porodzie byłam taka przerażona, ze autentycznie zapierałam sie na wszystkie strony, zeby tylko w przyszłości juz nigdy nie rodzić. Myślałam, że mi nie przejdzie, ale samo minęło. dziś juz nawet nie pamietam, jak to bolało... a przecież bolało jak jasna cholera.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  ...remontów i malowania nie zazdroszczę. Pracy pewnie mnóstwo z tym wszystkim. Ale fajnie, że już masz przed sobą efekt końcowy To w jakim kolorze pokój???

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    KASIA mi nie chodziło o ból przy porodzie o tym bardzo szybko zapomniałam tak synek dał mi popalić raz a drugi raz miałam depresję poporodową do tego jeszcze brak wsparcia od rodziny mojego M no i jego samego tez
                    A kolorek...taki o jakim marzyłam cudny jagodowy,sama go robiłam bo kupiłam białą farbę i barwiłam tylko odpowiednim barwnikiem.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      jagodowy ostatnio jest w modzie wśród creazy U mnie w salonie też jagodowo

                      Co do depresji, to nieciekawie. Niby około 25% ma objawy depresyjne po porodzie, ale u każdego tyo i tak różnie mocno sie nasila. Ja też przez pewien czas miałam objawy depresyjne- nawet zdiagnozowane. Ale na szczęście dzięki wsparciu mojej mamy obyło się bez leków.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Aniu wiedzę, że teraz wszelkie jagodowe, wrzosowe kolorki modne
                        Na pewno pokój wygląda cudnie. O ile pamięć mnie nie myli jest to pokój syna, tak ?
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Aniu wiedzę, że teraz wszelkie jagodowe, wrzosowe kolorki modne
                          Na pewno pokój wygląda cudnie. O ile pamięć mnie nie myli jest to pokój syna, tak ?
                          Hejka.Tree można tak powiedzieć że to pokój syna bo są tam młodziezowe meble i oczywiscie komp ale ze wzgl na to ze przez ten pokój przechodzimy do naszej sypialni jest ogólnie dostepny.Niestety synowi kolor sie niepodoba bo jak stwierdził jakis taki "dziewczyński"
                          Chciałabym pochwalic się nowiną zostałam zakwalifikowana na szkolenie z urzedu pracy od poniedziałku zaczynam dostanę za to jeszcze pieniążki i zwrot kosztów dojazdu także jupiiii


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Aniu gratuluję !!! A jakie to szkolenie???
                            uuuuu.... szkoda, że synowi się nie podoba....ale nie ma co się przejmować, z czasem się na pewno przekona
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej.
                              Brawo Aniu, widzisz już powolutku zaczyna Ci się układać. Jeszcze troszkę i wszystko będzie ok

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Jest to szkolenie na bukieciarza florystę,projektowanie wnetrz, ekonomia przedsiębiorczości,kasa fiskalna.Cięzko było bo na jedno miejsce było aż 8 osób.Mam nadzieję że po tym kursie znajdę pracę,bo ostatnio było bardzo dużo ofert pracy w tym kierunku.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X