Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    ColorWomen Amleka pewnie czeka do samego końca. Trzeba pamiętać,że nasze dzieci dopiero uczą się korzystać z mięśni i panowania nad nimi.
    O kurcze dawno nie zwracałaś sie do mnie po nicku

    Wiesz być może masz racje ale na początku robiła ładnie , wołała a potem dopiero siku.
    Ale dziś mama mi powiedziała że może Amesia jest zmieszana przez to że na spacery ma pieluszkę?Bo na spacerze woła siku ale za zimno aby ją wysadzić(a najpierw trzeba nauczyć że na dworze też można siusiu)
    A gdy juz robi patrzy w krok czy leci i mówi :niema siku
    I być może jej się to utrwala i dlatego popuszcza?
    Dziś od godziny 16 -popuściła w 12 par majtków wołała po fakcie....
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Klub odpieluszkowanych

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      O kurcze dawno nie zwracałaś sie do mnie po nicku
      oficjalnie
      FROCH

      Skomentuj


        #63
        Odp: Klub odpieluszkowanych

        haha dokładnie oficjalnie zwracam się po nicku
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #64
          Odp: Klub odpieluszkowanych

          My też odpieluchowani.

          U nas historia była taka, że po początkowych sukcesach w treningu nocnikowym metodą "klasyczną" (sukcesy typu, że wysadzona sikała i kupała, ale sama nie wołała, jednak efekty były niezłe bo nawet na spacery nie zakładałam pieluch), nastąpił regres, czyli sikanie pod siebie i takie tam, w pewnym momencie też awersja do nocnika. Regres trwał kilka miesięcy.

          Aż w końcu dzidzioła olśniło, pewnego dnia poprosiła żebym jej przyniosła nocnik i zrobiła siku Początkowo wołała, a teraz sama siebie "obsługuje".

          Skomentuj


            #65
            Odp: Klub odpieluszkowanych

            Chemical to super,kolejny krok na przód
            FROCH

            Skomentuj


              #66
              Odp: Klub odpieluszkowanych

              hehej, u nas juz tez duuzo lepiej , juz ladny czas wola, w domu chodzi w majtach, drzemka w majtach, tylko spacerki i noc jeszcze pielucha(spacery bo nie chce zeby mi sie zsikal i przeziebil, bedziemy latem uczyc obsikiwanie drzewek )
              kupa juz tez kilka razy wyladowala w nocniku, ale niestety broni sie i powstrzymuje , czeka na pieluche. tylko chodzi wtedy i co 10 minut siada na nocnik i wstaje.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Klub odpieluszkowanych

                Miss mój mały to samo już pare miesięcy siku robi do nocnika a kupe w gacie!He schowa sie i za chwile wraca krokiem kaczki...Za boga nie moge mu przetłumaczyć że kupe też trzeba do nocnika.Wczoraj zawołał na nocnik to myślałam że pęknie z dumy i zagłądał do majtek czy nic tam nie ma.
                ANIA I RAFAŁ

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Klub odpieluszkowanych

                  Napisane przez anu26 Pokaż wiadomość
                  Miss mój mały to samo już pare miesięcy siku robi do nocnika a kupe w gacie!He schowa sie i za chwile wraca krokiem kaczki...Za boga nie moge mu przetłumaczyć że kupe też trzeba do nocnika.Wczoraj zawołał na nocnik to myślałam że pęknie z dumy i zagłądał do majtek czy nic tam nie ma.
                  anu a widzisz,że są i takie przypadki jak nasze dzieciaczki
                  ostatnio mi koleżanka powiedziała,że córka jej siostry też taki problem miała,do 4 lat robiła w gacie....aż mnie to przeraża
                  ja mam wrażenie,że moja gwiazda nie potrafi się skupić siedząc na nocniku tylko musi na stojaka gdzieś za winklem ...
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Klub odpieluszkowanych

                    U nas totalna porażka...Amelka od 3 dni nie woła o siku tylko sika gdzie popadnie..a gdy już popuści i ja to widzę wtedy dopiero zawoła ale co z tego jak popuściła i majty mokre
                    Badanie moczu wyszło ok , wiec niema to nic wspólnego z pęcherzem.
                    Siedze i myślę , czy się nie zbuntowała??
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Klub odpieluszkowanych

                      Iza mnie się wydaje,że ona dobrze wie gdzie robić,tylko jej się nie chce wołać...myśmy z nauką nocnikowania troszkę przystopowali bo pojechaliśmy do Pl a tam jeździliśmy po rodzinach i MIlenie zakladalam pampersa,dziś zaczynamy od nowa-(tzn.będzie chodzić cały czas bez)ale woła i robi tam gdzie trzeba.
                      Myślisz,że Amelka się zbuntowała?
                      aha teraz sobie przypomniałam,że Milena też ma takie dzień kiedy za późno zawoła i jest już po ptakach..
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Klub odpieluszkowanych

                        Ja przez chorobę która u nas zapanowała odpuściłam nocnikowanie
                        Są dni kiedy zawoła że chce siku a są dnie że nawet jak się pytam to odpowiada że nie a za chwilę nasikane
                        O kupie to nawet nie wspominam bo z tym to już kompletnie klapa. Widzę że zaczyna cisnąć to go sadzam na nocnik to zaraz wstrzymuje i potrafi przez cały dzień wstrzymywać

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Klub odpieluszkowanych

                          karolova no własnie z tą"kupką" to delikatna sprawa,bo nic na siłe...
                          ja też mam wrażenie,że jak będę cisła na nocnik by zrobiła to tym bardziej nie zrobi
                          FROCH

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Klub odpieluszkowanych

                            Miss ja czasem to wysiadam ale poczekam aż zrobi się ciepło i mały będzie mógł chodzić w samych majtach. Mam nadzieję że wtedy nam się już uda

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Klub odpieluszkowanych

                              moja tylko krzyczy "tato KUPA" ale to z reklamy ING kiedy chłopczyk zrobił kupkę w majty i woła ojca by poszli do domu...
                              znacie tą reklame??
                              FROCH

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Klub odpieluszkowanych

                                Miss mój tak samo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X