Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    anna- coreczka odpoczywa po pracy Przygotowana rewelacyjnie!, szczególnie, jeśli chodzi o kalosze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      He he jak widać sama je ubrała i efekt jest są odwrotnie założone
      Last edited by anna31; 07-04-2010, 22:52.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
        Melchior - kobieta zawsze jest młoda

        Marzę jeszcze o kolejnym dziecku, albo i dwójce, ale czy starczy mi na to czasu, sił i czy będziemy mieć warunki??? Nigdy nic nie wiadomo...choć przed trzydziestką to chyba niemożliwe.
        Ja szybko zaczęłam (miałam 19 lat) i Maciusia zdążyłam urodzić przed trzydziestką w tym roku stuknie mi właśnie 30

        Anna ja też zawsze myślałam, że 30 to stare baby, czasami teraz się jeszcze na tym łapie, ale szybko sobie przypominam, że wcale nie czuję się jak stara baba, więc kiedyś nie miałam racji






        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          A to mój kwiatuszek pomagał mi w ogródku.
          Aniu śliczny kwiatuszek






          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witam Was Laski

            ja tez chce do 30tki urodzić drugie dziecko jeśli będzie to możliwe...
            ja jestem rocznik 83 więc jeszcze troszkę mam czasu
            ale jak mialam 20 lat i widziałam 30-letnią kobitę- pannę to od razu mnie sie wydawało,że to stara baba..hehe z czasem zmieniłam zdanie

            kolo 10h idę do koleżanki zobaczyć jej córeczkę- 2 tyg temu urodziła
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
              witam u nas nadal pogoda do kitu i zimno ,ja dzis ide na wyzyte do ginekologa i juz mam stresa ..... nie lubie tych wizyt ,ale raz na jakis czas trzeba sie zbadac . Moze zapisze mi jakies tabsy lub plastry antykoncepcyjne sama nie wiem co byłoby lepsze..... jak narazie sie udawało ,ale jak długo
              WITAM WSZYSTKICH Melchiorku wizyty nie zazdroszczę wybacz że dopiero teraz wracam do tematu ale chciałam tylko wtrącić że od 18-nastki biorę tabsy z przerwami na chciane i planowane ciąże i myślę że lepszego zabezpieczenia nikt nie wymyślił z biegiem czasu wzięcie tabletki rano wchodzi w nawyk jak zmiana biegów w samochodzie i polecam je wszystkim zero strachu a szaleć z mężem mozna kiedy tylko okazja się znajdzie
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                JAROSZKA nie wszyscy mają tak dobrze jak Ty niestety ja nie mogę brać tabsów


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  JAROSZKA nie wszyscy mają tak dobrze jak Ty niestety ja nie mogę brać tabsów
                  wiem niestety takie sytuacje sie zdażają ale są też inne sposoby np spiralka choć przyznam ze bałabym się ją założyć choć z drugiej strony dla spokoju w domu i dla pewności może bym się zdecydowała wszystko zależy od relacji z mężem chłop który nie zrozumie to najgorsze w tym przypadku bo przecież nie on się martwi konsekwencjami
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    a tak przy okazji zaraz będę u ciebie ANNO nastawiaj wodę na kawę ubieram smyka i wychodzimy
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Aniu już mówiłam że tego Kwiatuszka to masz ślicznego i uroczego też takiego chcę...
                      Colorka to daj mi te swoje 5 kg bo ja już mam dosyć chudnięcia, teraz ważę 49kg... a przed ciąża ważyłam 55kg. Te chłopki mnie wykończą





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witam u nas wrescie piekna pogoda i swieci słoneczko , ja juz po badaniach ginekologicznych i usg wszystko ok. lekarz zapisał mi plastry antykoncepcyjne
                        co o nich myslicie i czy ktos moze uzywa

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej
                          Aniu wszystkie kwiatki w ogródku masz śliczne

                          Melchior z plasterkami ja ci niestety nie pomogę, sama ostatnio poprosiłam o receptę ale na tabletki i też mam dylemat jak to będzie

                          U nas też świeci słoneczko ale wieje zimny wiatr

                          A ja właśnie zrobiłam serniczek i właśnie się piecze

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            Hej
                            Aniu wszystkie kwiatki w ogródku masz śliczne

                            Melchior z plasterkami ja ci niestety nie pomogę, sama ostatnio poprosiłam o receptę ale na tabletki i też mam dylemat jak to będzie

                            U nas też świeci słoneczko ale wieje zimny wiatr

                            A ja właśnie zrobiłam serniczek i właśnie się piecze
                            kawałek serniczka poprosze ....

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Jak będzie gotowy to się podzielę

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                Aniu już mówiłam że tego Kwiatuszka to masz ślicznego i uroczego też takiego chcę...
                                Colorka to daj mi te swoje 5 kg bo ja już mam dosyć chudnięcia, teraz ważę 49kg... a przed ciąża ważyłam 55kg. Te chłopki mnie wykończą
                                Ciesz się tą wagą póki możesz.Ja też po pierwszej ciąży w wieku 23 lat ważyłam 49 kg przed 55 a teraz masakra spójrz na mój suwaczek


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X