Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Magdalena_Dz Pokaż wiadomość
    Color, Tree zdrówka życzę dzieciaczkom
    Miss szczęśliwej podróży
    jaroszka gratuluję domku, a praca u siebie sprawia ogromną radość, sama wiem jak po 9 latach mieszkania u teściów wprowadziliśmy się do własnego kąta... co prawda za scianą dalej mamy teściów, ale wejście od drugiej strony i mamy swoje "róbta co chceta"
    bardzo dziękuję Madziu my też się wyprowadzamy po wielu latach od teściów dokładnie po ośmiu mam serdecznie dosć mieszkania z nimi i już nie mogę się doczekać kiedy ostatnie bibeloty znajdą się w drodze do nowej kwatery ale do tego jeszcze jakieś pół roku mąż musi pojechać na sezon żeby ostatnie wykończenia zrobić bo kasiurka się konczy a jeszcze trochę zostało do zrobienia
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      Ja to mam pecha ,jak tylko znajde chwilke zeby popisac to tu nikogo nie ma...
      Poldek spal dzis do 16:30 pewnie mu teraz do polnocy energii wystarczy.Chyba mamy wlasnie bunt dwuletka w rozkwicie...na wszystko slysze NIE ,ryk z byle powodu i ogolnie kaprysny strasznie sie zrobil.
      Powiedzcie czy wasze dzieci tez wywlekaja wszystkie swoje zabawki na srodek salonu?Co pol godziny moge sprzatnac a on i tak swoje...poza tym nowy wymysl-przynoszenie sobie kolderki na kanape .Kolderka ma tam lezec i koniec a jak ja zabieram z powrotem do lozeczka to jest placz i rzucanie sie na podloge
      to ja mam gorzej-Cyprian wywala wszystkie dostępne kołdry i poduszki na dywan a potem zbiorwo każe nam robić kuku pod nimi a zabawki to masakra, mam jes wszędzie i jeden wielki bajzel od dwuch dni nie sprzątam ,nie mam siły @ ... a od wczoraj wieczora M umiera, ma taką porządną grypę... szkoda mi go cholernie bo nigdy go takiego nie widziałam, temp. od 37.7 do 38.7st, ale taka wściekła jestem na niego bo zachowuje się okropnie, a ja już myślałam że między nami się jakoś poukładało...





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        a tu dalej nikogo





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          magda witaj w klubie cycatych
          kiedy urodziłam miałam rozmiar G cyce jak donice
          a teraz też mam E tylko w obwodzie 80..
          ja ja bym chciała mieć mniejsze o 2 rozmiary....
          kurde jeszcze rok temu nosiłam 70D a teraz ... skromne 70B chyba, bo jeszcze nie sprawdzałam ale w C to pustki w miseczce... oddajcie trochę kobitki





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam

            ja niestety dzis nawet chwilki nie miałam
            rano konczyłam sprzatanie czyli łazienka i drzwi ale juz mam wsio tylko podłogi Adam pomyje juz


            Jaroszka fajnie gratuluje przeprowadzki w koncu

            my tez sie przeprowadzilismy i odzyłam w koncu i od tesciowej odpoczełam

            DZIEWCZYNY NAPISZCIE MI GDZIE TE ROZMIARY SPRAWDZACIE STANIKÓW???


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Kruszyna no mnie taki burdel na kolkach do szalu doprowadza ale tez w ktoryms momencie sie poddaje i przestaje sprzatac...cyckow tez NIE POSIADAM

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Sileczek proszę link do strony, gdzie jest fajnie opisane o dobieraniu biustonosza http://dziennik.pl/kobieta/uroda/art...ustonosz_.html a tu masz link gdzie wpisujesz swoje wymiary i pokazuje Ci jaki masz rozmiar http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
                Dotka, Kruszyna ja też myślałam, że mam małe cycki, bo nie było ich widać, a tu się okazało, że po prostu stanik ich nie podtrzymuje i wiszą zamiast sterczeć... niestety efekt karmienia dwójeczki






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Magda bardzo cie dziekuję


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej Śpiochy lub Pracusie
                    U nas od rana leje deszcz a wczoraj tak fajnie słonecznie było
                    Ja już mam babeczkę w piekarniku i z drugą kawką przed kompem na Was czekam

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej

                      U nas też leje strasznie nieprzyjemnie jest.

                      Karolkova ja jeszcze jednej nie wypiłam, a zimna już jest jak nie wiem co...
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Tree bo ja ledwo oczy me otworzę i już kawkę sobie robię, czasem jeszcze w łóżku ją piję

                        Babka wyszła śliczna- że się tak pochwalę. Mam nadzieję że będzie też taka dobra

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ja już od rana posprzątałam pokój starszego syna, została mi jeszcze łazienka, ale ją zostawiam na jutro...kawkę dopijam w biegu, bo Maciuś już wstał, a nim się jeszcze nie da tak zupełnie na spokojnie
                          Mamo Karolka pochwal się babką... ja się nie mam czym chwalić, bo za nic nie potrafię ciasta piec.. nawet takie z paczki popsuję, ostatnio jak piekłam kopiec kreta zapomniałam dodać mleka i dziwiłam się co to ciasto takie suche... później jeszcze raz poczytałam opakowanie no i wyszło szydło z worka






                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Magda na pewno się pochwalę jak już będzie całkiem gotowa

                            Ja lubię piec ciasta i nieśmiało przyznam że wychodzą

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Dziewczyny ja od rana upiekłam już "stefankę" i "czeski"
                              teraz się pakuje bo jedziemy zaraz do teściów...
                              Zyczę Wam wesołych Świąt i mokrego śmigusa
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Wesołych Świat Wielkanocnych,
                                pokoju ducha, wiary w Boga i w Ludzi.
                                Umiejętności dostrzegania piękna tego świata
                                i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości.

                                oraz mokrego dyngusa
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X