Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Dziękuje dziewczyny!!

    Tree pytałam o badanie moczu a wpływ leków przeciwbólowych , lekarka powiedziała że to nie ma wpływu Co innego antybiotyki itp
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Madziu współczuję ci , a sama wiem jak jest w służbie zdrowia u nas... sama musiałabym czekać 4 miesiące z bólem piersi i powiększonymi węzłami, więc musiałam iść prywatnie. A moi Teściowie oboje zmarli na raka, po mimo tego że mój M jest w grupie ryzyka za wszystkie badania będzie musiał płacić a to cholerna kasa i na dzień dzisiejszy nas nie stać...





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Motto naszej służby zdrowia powinno brzmieć: Umiesz liczyć... licz na siebie.
        Gdybyśmy mogli sobie całą tą kasę, co idzie na ZUS odkładać na prywatną
        służbę zdrowia to by nie trzeba było czekać w żadnych kolejkach. My mamy
        wykupione prywatne karty medyczne, z racji ubezpieczenia grupowego w pracy
        mojego męża. Dzięki temu za full wypas opieke medyczną płacimy grosze.
        I lekarz o każdej porze dnia i nocy. Ale to też musimy tak czy siak dopłacać
        do interesu.


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Kryszuna no właśnie napisz coś więcej, bo mnie ostatnio cos wezły chłonne
          pobolewają. Powiększone nie wiem czy są kurcze i muszę się wybrać po Świętach, bo teraz juz się nie wyrobię. Coś Ci zalecili czy zdiagnozowali?


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            bolała mnie pierś i najpierw wybrałam się do rodzinnego lekarza, stwierdziła powiększone węzły chłonne niby w normie, ale zasugerowała mi usg. Na usg wyszły tłuszczaki itd. i te węzły chłonne to powiększone po jakiejś infekcji. Mam dużo mastopatycznych zmian ale na razie niegroźnych, co roku mam usg robić, ale chyba w tym roku zapłacę za mamografię dla świętego spokoju. Ten ból to na tle nerwowym, długotrwały stres tak działa a piersi są bardzo wrażliwe





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej kobitki.
              KRUSZYNA fajny ten Twój synek,ma bardzo oryginalną urodę po tobie czy tatusiu? pamiętacie MAGDĘ? Jej córeczka też ma taką urodę.Pamiętam synek też lubił siedzieć w pudłach nawet tam zasypiał
              Mój M miał powiększone węzły na szyi,miał badania i nic nie wykazały wszystko znikło po antybiotykach,to było 8 lat temu do dziś jest spokój.
              Mnie też piersi bolą zwłaszcza pod pachami,kiedyś to tylko na @ a teraz często przez cały cykl,może to tez od stresu?


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Jest gorzej niż myślałam, najbliższy termin na sierpień
                Przy okazji sama też zrobię sobie USG piersi, bo boli mnie lewa, parę lat temu miałam robione USG, wyszły torbielki i było do kontroli co roku jak u kruszyny a ja ostatnio byłam ze trzy lata temu... a ostatnio mnie ta pierś boli i jak przycisnę to cieknie mi z niej mleko, a nie karmię od 4 miesięcy... i pod pachą też boli, ale węzły nie są powiększone...






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Wszystkie powiększone węzły KONIECZNIE badać !!!!!! Obojętnie czy w okolicy pach, pachwin czy szyi.

                  Iza zdrówka dla Amelki. U nas dzisiaj lepiej gorączki nie ma, tylko z nosa się leje, więc nie wybieram się do lekarza.

                  Magda z tym pokarmem tak może być, mnie przez rok od zakończenia karmienia mleko wyciekało.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Tree masz rację z tym mlekiem. U mnie w lutym minął rok jak nie karmię i nadal mleko jest
                    Kilka kropel ale zawsze

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Czesc mamcie
                      Ja dzis w wirze sprzatania wkrecona,jeszcze tylko kuchnia i okna mi zostaly.
                      Dziewczyny badajcie cycuchy,ja mialam kilka m-cy temu guzek ,po usg i mammografii okazalo sie ze to cysta (zmiany hormonalne-zmienilam pigulke) ,jakos z czasem zmalala ale czasem ja jeszcze czuje...lekarz twierdzei ze nic nie trzeba z tym robic ,raka u mnie w rodzinie nikt nie mial wiec jakos nie mysle o tym.
                      Kruszyna synek swietny i rzeczywiscie podobny do corki Magdy,hmmm ciekawe co u niej slychac ,dawno jej na mc nie bylo...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Cześć !
                        Tree fajnie że z Julkiem juz lepiej..ja walczyłam przez 3 godziny z temperaturą Amelki która wynosiła 39.4 dopiero po zimnych okładach zeszła.Dziś jeszcze nic nie jadła za to dużo pije...i wieczorem pierwsza dawka antybiotyku

                        Mam wielkiego nerwa i idę wrrrr(ale nie na Was panienki)
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Mi została do posprzątanie łazienka i kuchnia
                          Dzisiaj duży pokój i korytarz wypucowałam na błysk

                          Color
                          mi Karol w chorobie dwa dni nie jadł dopiero trzeciego dnia wrócił mu apetyt

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            Hej kobitki.
                            KRUSZYNA fajny ten Twój synek,ma bardzo oryginalną urodę po tobie czy tatusiu? pamiętacie MAGDĘ? Jej córeczka też ma taką urodę.Pamiętam synek też lubił siedzieć w pudłach nawet tam zasypiał
                            Mój M miał powiększone węzły na szyi,miał badania i nic nie wykazały wszystko znikło po antybiotykach,to było 8 lat temu do dziś jest spokój.
                            Mnie też piersi bolą zwłaszcza pod pachami,kiedyś to tylko na @ a teraz często przez cały cykl,może to tez od stresu?
                            kurcze on taki mieszanek mały jest-po mamusi oczka, włoski a reszta tatuś


                            Ja też w wirze sprzątania, boże jak ja żałuję ze mam te 3pokoje... tyle sprzątania... ja dzisiaj wszędzie podłogi wyszorowałam, kurze, łazienkę, okna pokończyłam, firany poprasowałam i ... tylko mi synae pokój został i w kuchni kafelki... na szczęście mam już spokój z oknami, wszystkie 8siem pomyte

                            Kobitki badajcie się koniecznie...





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              U nas też temp się pojawiła ... 37,8.

                              Colorka dlaczego masz nerwa ??

                              Dziewczyny gdzie widziałyście synka Kruszyny ?? Lecę posty przejrzeć, bo chyba coś mi umknęło
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ok, ok już widziałam No faktycznie podobny do Asi Magdy ...( nooo Madzi akurat szkoda bo fajna była)
                                Tylko, że Cypuś oczka czarne jak dwa węgliki ma
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X