Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witam

    Heyah!

    szkudka współczuję nieprzespanej nocki, oby Ignasiowi szybko przeszedł katarek!! Bardzo fajnie masz z tą pracą, nie przemęczysz się a wyjdziesz do ludzi i parę groszy wskoczy. A Ignaś z tatusiem będzie siedział? Czy jego już też zaczynasz uczyć

    mariolajka rozumiem, przy dwójce dzieci z pewnością Ci się nie nudzi
    Moja Nacia też ma nocniczek, ale jeszcze nie wie do czego służy...

    Wczoraj wyczaiłam trzeciego zębola

    Miłego wieczorku kobietki!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witam

      cześć

      Natalce gratulujemy kolejnego ząbka.Mam wrażenie,że drugi ząbek Mai rośnie krzywo,z ukosa,albo mam zwidy.Zobaczymy.
      Dziewczyny czy możecie podsunąć mi pomysł na fajną sałatkę.W przyszłym tygodniu schodzą się goście,a nie mam pomysłu na sałatkę.
      pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Witam

        Ja ostatnio po prostu uwielbiam Gyrosa. Pychotka!!!

        Skomentuj


          Odp: Witam

          Gyros jest u mnie numerem jeden,wszystkim smakuje.

          Skomentuj


            Odp: Witam

            Hej,
            u nas gyros też rządzi!!! Ale czasem robię coś innego, bo ile można w kółko jeść to samo... Niedawno zrobiłam sałatkę z:
            - puszki groszku
            - 2 bananów pokrojonych w półplasterki i skropionych sokiem z cytryny
            - 15 dag sera żółtego pokrojonego w kostkę
            - jabłka pokrojonego w kostkę i skropionego sokiem z cytryny
            - 2 łodyg selera naciowego pokrojonych w cienkie plasterki
            - 2 łyżek rodzynek namoczonych (ja moczyłam w wodzie ale można w rumie lub wódce)
            - 2 łyżek posiekanych migdałów
            - soli, pieprzu
            Wszystkie składniki mieszamy - oprócz migdałów, którymi posypujemy sałatkę. Polewamy ją sosem zrobionym z:
            - 3/4 szklanki majonezu
            - 3 łyżek jogurtu nat.
            - łyżeczki soku z cytryny

            Dziś Ignaś odespał obie nieprzespane noce i obudził się uśmiechnięty i radosny. Mam nadzieję, że najgorsze za nami. Ale zauważyłam, że w jednym uchu miał bardzo dużo woskowiny. Nie wiem co to może znaczyć?

            Pytasz Misia czy uczę już Ignasia? Zarówno ja jak i Kuba czasami gramy mu na gitarze i śpiewamy i chyba to nawet lubi
            Widzę, że Natalia będzie przodowniczką w gryzieniu!U nas na razie poprzestał Ignaś na dwóch zębach.
            Poza tym dziś cały dzień padał śnieg, więc nie wyściubiliśmy nawet nosów na dwór...ja w sumie musiałam iść z psem na spacer...
            Dobrej nocki!!!


            Skomentuj


              Odp: Witam

              Hej!

              szkudka oby tak dalej z tymi przespanymi nockami!
              Obserwuj to uszko Ignasia i ja na Twoim miejscu (jakby miał tak dużo woskowiny cały czas) skonsultowałabym to z lekarzem. Albo może coś na necie znajdziesz na ten temat...
              Fajnie, że gracie małemu na gitarze! Na pewno mu się podoba.
              No niestety zima nas jeszcze nie opuściła, my też wczoraj nie byłyśmy na spacerku, a dzisiaj raczej też się nie zapowiada.

              Moi rodzice mają dzisiaj przyjechać w odwiedziny, więc się na kręgle wybieramy

              Byliśmy dzisiaj na szczepieniu i mała była bardzo dzielna! Nawet nie kwęknęła Ja się bardziej denerwowałam niż ona no i pani doktor mówiła, że ten wyjazd w góry to bardzo dobry pomysł. Więc za miesiąc wybywamy w świat

              Miłego weekendu!

              Skomentuj


                Odp: Witam

                Witajcie dziewczyny

                Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam

                  Hej,
                  w zasadzie u nas nic nowego, katar przeszedł...na nas Oboje z Kubą kichamy i kaszlemy na zmianę ale Ignaś za to już zdrowy. Nadal słabo u niego z ruszaniem się, ale pomału widzę postępy. Chce siadać, chociaż denerwuje się, że nie od razu mu to wychodzi. Turlanie omija jak może, woli się poodpychać rączkami i w ten sposób "dojść" do zabawki. Zachęcam go jak mogę ale on zawsze znajdzie inne rozwiązanie. Dziś postawiłam kawałek od niego wieżę z klocków. Zamiast się do niej ruszyć pociągnął za kocyk na którym stała
                  Pozdrawiam serdecznie i dobrej nocki


                  Skomentuj


                    Odp: Witam

                    Cześć kobietki!!!

                    Ostatnio się nie odzywałam, bo jakoś nie miałam weny do pisania

                    szkudka to dobrze, że Ignaś już zdrowy, ale leczcie się teraz szybciutko, żeby znowu nie przeszło na niego... ale z niego cwaniaczek z tym kocykiem
                    Natalcia już powoli się szykuje do raczkowania, ale jeszcze nie do końca wie o co chodzi i też znajduje inne sposoby, żeby dostać się do zabawki. Z siadaniem jest podobnie jak u Ciebie...rehabilitantka mówiła mi żeby broń boże jej nie sadzać - jak będzie chciała to sama usiądzie. No i próbuje i widać, że ma radochę z tego jak jej się uda

                    We wtorek byliśmy ostatni raz w tym sezonie na nartach i z jednej strony przykro mi było, że to już ostatni raz, ale z drugiej strony kurde gdzie ta wiosna!?!?!?!? I jak tu dogodzić kobiecie

                    Dobra zmykam, biorę się za pakowanie, bo mieliśmy jutro po południu jechać do moich rodziców, ale jednak ja jadę z małą rano, a mąż dojedzie. Już się nie mogłam doczekać weekendu!!!

                    W takim razie miłego wieczorku, pa!

                    Skomentuj


                      Odp: Witam

                      Nie mam już pomysłów - a raczej chyba brakuje mi samozaparcia i konsekwencji - na przespane nocki Ignasia. Dwie noce w porządku, bo budził się raz, dostawał cycka i w zasadzie od razu zasypiał i to w swoim łóżeczku. Zaczęłam kłaść go na brzuszku i widzę, że od razu poprawił się komfort spania. Ale dzisiejsza noc znowu do bani bo budził się częściej - chociaż to w sumie nie jest problem - ale zasnąć chciał tylko przy mnie. Niby to miłe, ale trochę już mnie plecy bolą i bok od spania na tylko tym jednym
                      Poza tym chyba wszystko ok, postępów ruchowych nie ma chociaż kładziemy Ignasia i na brzuszku i na plecach. Widać załapie wszystko później.
                      Misia ja też już chcę wiosny, ciepełka, słoneczka, zrzucenia tych kurtek i czapek...ale w tym roku widać nieprędko to nastąpi. Ale bądźmy dobrej myśli
                      Najlepsze życzenia dla Natalki Dużo, dużo uśmiechów!!!
                      I dla Majeczki trochę spóźnione...Szczęścia i radości ))
                      Dobrego dnia!
                      Last edited by szkudka; 15-03-2010, 07:42.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witam

                        Hej!

                        Dziękuję za życzonka!! I również składam spóźnione, ale szczere życzonka dla Majeczki - rośnij zdrowo maleńka!

                        szkudka Ignaś po prostu potrzebuje kontaktu z mamą. Ale on z Tobą śpi całą noc?
                        A może to tylko tak jednorazowo, moja mała w piątek w nocy też nie mogła spać, płakała biedna i też ją wzięłam do siebie, bo już nie wiedziałam co robić, ale to było tylko raz i już śpi normalnie.

                        Natalcia od paru dni robi ładnie "papa" Ale na razie to tak śmiesznie wygląda, bo robi takie nieskoordynowane ruchy rączką. I jest taka słodziutka przy tym

                        A co do pogody to od czwartku ma już być podobno ładnie - okaże się! Miejmy nadzieję, że się to sprawdzi, bo już mam dość tego śniegu.

                        Skomentuj


                          Odp: Witam

                          Hej

                          Dziekujemy za życzenia,a Natalce przesylamy setki buziaczków.
                          Majeczka ostatnio też bardzo krzyczy w nocy na spaniu,chyba kolejne ząbki dają o sobie znać,w ciągu dnia też marudzi.Od jakiegoś czasu robi kosi kosi łapki.Twardo stoi na nóżkach,powoli drepcze sobie przy stole i przy tapczanie.Zrobila się w staniu tak odważna,że zaczyna puszczać rączki i kilka sekund stoi sama,oczywiście po chwili pada na tyłek,a po chwili robi to samo.
                          Mamy małe osiągnięcia z nocniczkiem.Przy każdym przewijaniu na chwilę sadzam ją na nocniczek i zawsze kiedy widzę,że robi kupkę.Majeczka zaczęła mi po jakimś czasie wędrować w stronę łazienki,gdzie stoi nocnik zwsze wtedy gdy chce kupkę.
                          A co do pogody to dzisiaj doznałam cięzkiego szoku,gdy zobaczylam za oknem 20 cm śniegu i jeszcze musiałam odwieźć Kingulę do przedszkola.
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Witam

                            witam. prosimy o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9785 jak się zalogujecie na portalu to będą dodatkowo 3 głosy, jesli nie to 1. tylko nie dawajcie linków do innych stron -jak chcecie to prześlijcie mi na priva ja chętnie zagłosuję pozdrawiam




                            Skomentuj


                              Odp: Witam

                              Hello !!!
                              Jestem nowa na forum a moja córcia jest z lipca czy mogę się przyłączyć?!
                              Widze że od tygodnia cisza na forum

                              Skomentuj


                                Odp: Witam

                                nefry witaj wsrod forumowych mamusiek
                                Cisza od tygodnia?Zalezy na jakim watku,zajrzyj do Crejzi mums tam czesto mamuski siedza albo na watkach rocznikowych ,pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X