Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam was wszystkie ciepluchno, u nas już 18 st jest
    Colorka, Family, Mamakarolka cieszę się że wróciłyście, w końcu forum ożyło
    Family nie martw się co do siusiania, Cyprianek też coraz mniej siusia-tyle że w nocy pampersa ma to i siusia też. Ale ci zazdroszczę z tym przytulaniem, my czekamy na te piątki a Cypu coraz gorszy i złośliwszy





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      .W związku z tym mam pytanie do was CZY KOLOR NIEBIESKI CIEMNY BĘDZIE PASOWAŁ DO WRZOSOWEGO LUB LAWENDOWEGO?
      Moim zdaniem Aniu lawendowy będzie super wyglądał z ciemnym niebieskim ale to tylkomoje skromne zdanie, ja jestem maniaczką fioletów





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
        Moim zdaniem Aniu lawendowy będzie super wyglądał z ciemnym niebieskim ale to tylkomoje skromne zdanie, ja jestem maniaczką fioletów
        Ja też tak myślę,pkój syna był malowany na niebiesko meble są niebieskie i moim zdaniem za dużo tego niebieskiego dlatego postanowiłam zmienić na lawendowy,podoba mi się też jagodowy ale jest troszkę za ciemny,taki właśnie jaki mamy tu na forum w opcjach odpowiedz i cytuj


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          co do porządków jestem w lesie... połowa okien umyta, także zostały tylko 4 i do tego masa firan do prasowania i prania, oj nie wiem czy zdążę podsuwać jakiekolwiek szafki itd. a o gruntownych porządkach to nie wspomnę, nie przy Cyprianie a tak bardzo bym chciała mieć w końcu czyściutki domek
          Co do ozdób na urodziny dostałam ładne kwiatki w doniczkach, Cyklameny mi jeszcze kwitną , wczoraj wstawiłam do wazonów gałązki kwitnących krzewów, a na ogródku już powoli rosną tulipki i ząkile . Muszę odnaleźć gdzieś moje jajeczka i powieszę w okienku w kuchni





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Ja też tak myślę,pkój syna był malowany na niebiesko meble są niebieskie i moim zdaniem za dużo tego niebieskiego dlatego postanowiłam zmienić na lawendowy,podoba mi się też jagodowy ale jest troszkę za ciemny,taki właśnie jaki mamy tu na forum w opcjach odpowiedz i cytuj
            ja kupiłam do salonu jagodową farbę ale była dla mnie za różowa więc mój M fachowiec od kolorów pomieszał troszkę pigmentów i mam teraz śliczną jagodową ciemną ścianę a resztę jaśniutkie wrzosowe





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Family jeśli Julek nadal będzie tak rzadko sikał to może jednak idź z nim do lekarza.Ja na początek ci proponuje żebyś zaczęła sobie zapisywac ile razy na dzień zrobił siku,poobserwuj go tak z kilka dni.Jeśli będzie nadal tak mało sikał to na wszelki wypadek idź to skonsultowac.Alan pomimo że mało pije to dużo sika.Robi siku przed spaniem,około godziny 23 go biore na sikanie na śpiocha i rano jak tylko otworzy oczy to woła że chce siku.
              Anna31 myślę,że wrzosowy pasuje do niebieskiego bo to są bliskie sobie kolory,dla mnie niebieski "gryzie sie" z czerwonym i żółtym ale z wrzosem jak najbardziej pasuje.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Ja już mam mieszkanko ogarnięte,pranie sie pierze,jeszcze tylko słysze jak prasowalnica mnie przywołuje z sypialni ale później ją odwiedze
                pogoda przepiękna-tak ciepło jak latem za pół godziny mąż wróci z pracy bo dzisiaj kończy 1,5 godziny szybciej,pójdziemy po Alanka no i na spacerek.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  My na spacerek wyruszyliśmy już o 8.00 bo mały o d 7.30 nie spał i tylko marudził Aga ajciu, i ajciu byliśmy 2 godzinki, teraz idziemy kupic mrożonkę na obiad i do domku na drzemkę, a ja dalej sprzątanie bo popołudniu dawno niewidziana ciocia przyjeżdza i pan na kontrolę z gazowni pranie u mnie już się suszy na ogródku, a cała sterta do poskładani w domu... a słoneczko świeci...





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    wrescie sie tu cos dzieje dziewczynki wrociły u nas dzis wieje halny masakra głowe chce urwac ,Famili odnosnie sikania to moja młoda jak zaczeła sikac do nocniczka to sikała co 45 minut z fastynacji , teraz to zalezy głownie od tego czy duzo pije czy nie musisz go zaobserwowac czy sika normalnie czy kropelkami i czy go boli przy sikaniu , najlepiej zrobic badanie moczu .... takie jest moje zdanie .

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ja też wtrącę swoje pięć groszy jakiś czas temu zauważyłam że mały niewiele sika bo pampersy były prawie suche po kilku godzinach zamartwiałam sie bo nie zauważyłam zmian w częstotliwości picia czy jedzenia zrobiłam nawet badania i wszystko było ok nie wiem co było przyczyną po paru dniach siku wróciło do normy
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Ale czytania Hej dziewczyny!!!

                        Co do sikania, to ja mam tak z dawidkiem. Sika rzadko, ale za to po wstaniu pół nocnika nie liczy się jak często, tylko czy ogólnie bilans płynów się zgadza No pięknie- to popisałam- szkraby sieobudziły pa

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dzięki dziewczyny za rady... badania na pewno mu zrobię.

                          Czekam teraz na Martynę... ale coś się ociągają
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Tree fanie masz że możesz się spotkać z Martyną
                            A ja wzięłam się dzisiaj za porządki świąteczne

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam
                              Dawno juz tu nie zagladalam....Anna31 ja bym ci proponowala jagodowy albo ciemnolawendowy z oliwkowo zielonym sprobowac.Bylam w lokalu gdzie sciany mialy takie kolorki i wygladalo swietnie.Niebieski i fiolet to pochodne kolory i moze wyjsc dosc mdlo,kontrast zawsze ozywia wnetrze ,takie moje skromne zdanie
                              Tree fajnie ze sie spotkacie z Martyna,ja bede w maju w pl i jesli przylece do Gdanska (jest jeszcze opcja W-wa) to bede namawiac Colorke na kawe

                              Co do sikania to moj nawet po popoludniowym spanku ma napecznialego pampka od siuskow.Latem biore sie za nauke na kibelek bo teraz mamy za duzo wyjazdow i zmian,nie bede dziecka dodatkowo stresowac .

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                a wg. mnie do ciemnego niebieskiego na pewno nie pasuje jagodowy, ja bym bardziej szukała jakiegoś jasnego,dla kontratu czyli: zółty, jakiś pomarańcz np."piasek pustyni" no ale zrób jak uwazasz,ale żebyś nie zaciemniła zbytnio pokoju
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X