Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wózki

    Czy któraś z was kupowała wózek przez internet, np na allegro??
    Macie jakieś sprawdzone marki wózków, sklepy, sprzedawców?
  •    
       

    #2
    Odp: Wózek kupiony przez internet

    Oczywiście że tak,ja większość rzeczy zawsze zamawiam w sklepach internetowych w tym akcesoria dla dziecka i póki co jestem bardzo zadowolona,nie zawiodłam się. Możesz sprawdzić np u nas,w razie pytań służymy swoja pomoc.a
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-08-2014, 14:52.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wózek kupiony przez internet

      Ja większość rzeczy kupowałam przez internet, często było tak ze w sklepach stacjonarnych nie było akurat danego modelu wózka czy innych akcesoriów. Polecam wózki X-Lander, sprawdzony przy starszej córce i teraz dla synka też kupiliśmy wózek tej firmy. Są niezniszczalne :-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wózek kupiony przez internet

        Ja także kupiłam wózek przez internet i dzieki temu zaoszczędziłam kilkast złotych. Najpierw jednak obejrzałam go w ,,realu".

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wózek kupiony przez internet

          To szczególnie dobra i ciekawa opcja właśnie teraz kiedy to w sklepach internetowych znajdziesz szereg promocji na wózki i nie tylko bo także na pozostałe artykuły dla swojego dziecka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wózek kupiony przez internet

            Zakupy w necie to duze oszczednosci. fajne sa tez takie akcje wymiany dla mam, festyny z uzywanymi rzeczmi. sporp kasy sie oszczedzi, tym bardziej, ze czasem dziecko cos raz zalozy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wózek kupiony przez internet

              My co prawda kupiliśmy wózek w sklepie stacjonarnym potem się okazało ze był wystawiony również na allegro, jednak pan z siebie zrobił nam jakiś rabat, gdyż widział zainteresowanie, ze chcemy wziąść wózek od ręki.
              W zasadzie wózki są w necie sporo tańsze, jednak w sklepach stacjonarnych również można spotkać ciekawe promocje lub wyprzedaże starszych modeli, po atrakcyjnych cenach.
              Warto rozglądać się i trafiać na okazję

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wózek kupiony przez internet

                Tak. Dużo z resztą rzeczy kupuję przez internet ale najpierw sprawdzam jak dana rzecz wygląda na żywo. Bardzo podobały mi się wózki X-lander. Obejrzałam go z każdej strony w sklepie a potem zamówiłam przez allegro. Cena dużo bardziej atrakcyjna niż w sklepie.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wózek kupiony przez internet

                  my też kupiliśmy większość wyprawki przez internet oszczędzając przy tym pienędzy trochu - bo fakt wychodzi taniej - ale wózek wcześnie sprawdzaliśmy w realu - bo nam chodziło i dobre amortyzatory i musiał się łatwo składać i rozkładać bo często podróżujemy autem i mi się zdarza bardzo często czytać na necie opinie innych mam - to bardzo pomaga przy wyborze asortymentu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wózek kupiony przez internet

                    Ja podobnie jak Przedmówczynie,także wiele rzeczy i artykułów dla dziecka kupowałam przez internet,póki co jestem bardzo zadowolona bo zawsze wszystko przychodzi bezpieczne i na czas,nasz ostatni zakup to mebelki dla dziecka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wózek kupiony przez internet

                      Polecam wózek firmy Jedno bo taki mamy ale kupiliśmy nowy w sklepie. Polecam najpierw obejrzeć w sklepie i wybrać odpowiedni dla siebie model i później szukać czy w necie są tańsze.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wózek kupiony przez internet

                        Ja tak samo większość rzeczy dla dziecka kupowałam przez internet,póki co jestem bardzo zadowolona bo zawsze wszystko przychodzi bezpieczne i na czas,nasz ostatni zakup to taki fotelik xxxxx i muszę przyznać , że bardzo wygodny i bezpieczny a to najważniejsze
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 22:12. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wózek kupiony przez internet

                          Napisane przez dagmara25 Pokaż wiadomość
                          Ja tak samo większość rzeczy dla dziecka kupowałam przez internet,póki co jestem bardzo zadowolona bo zawsze wszystko przychodzi bezpieczne i na czas,nasz ostatni zakup to taki fotelik wwwww sklep-tosia.pl/recaro-young-sport i muszę przyznać , że bardzo wygodny i bezpieczny a to najważniejsze
                          O właśnie! Jako drugi fotelik też chyba zdecydujemy się na Recaro. Czytałam, że bardzo dużo osób je poleca i dobrze wypadają w testach.
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 22:12. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wózek kupiony przez internet

                            Ja zawsze kupuje przez internet czy to wózek czy pozostałe artykuły dla dziecka,a nawet i mebelki i póki co wszystko było w jak najlepszym porządku więc naprawdę pod tym względem nie ma się czego obawiać.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wózek kupiony przez internet

                              Wózek warto obejrzeć sobie na żywo, nie raz w sklepach stacjonarnych można utrafić również w atrakcyjnych cenach wózki na wyprzedaży modelu, zaś jeśłi skupiamy sie na jednym modelu to warto porównać sobei ceny w róznych sklapach czy internecie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X