Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Ja ogólnie nie lubię hoteli. Wolę prywatne kwatery, które mają dużo niższe ceny, a standardy hotelowe, a czasami wyższe nawet. Co do spędzania czasu na wakacjach to my też nalezymy do aktywnych. Lubimy rano zaraz po śniadaniu pójść na plażę poopalać się biernie przez np dwie godziny, ale resztę czasu spędzamy w ruchu. Będąc we Władku chodziliśmy na spacery do Jastrzębiej Góry plażą, a z Dziwnówka do Dziwnowa czy Łukęcina. można się solidnie zmęczyć, ale i owdychać porządnie dobrego powietrza

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      I przy takim aktywnym wypoczynku można dużo lepiej się opalić i fajniej spędzić czas.
      My przeważnie też nocujemy w prywatnych kwaterach, bo hotele to ceny mają, ale w tamtym roku pierwszy raz pojechaliśmy do hotelu i byliśmy bardzo zadowoleni. Płaciliśmy naprawdę mało a był to hotel przyjazny rodzinie i dzieci były zadowolone

      Skomentuj


        #93
        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        My zdecydowanie wolimy jeździć w góry. Piękne widoki, spokoj. Jeśli nie góry to agroturystyka, świetna sprawa zwłaszcza dla dzieci. Nie przepadamy, na szczęście oboje za wakacjami nad morzem, jeżeli już to mazury.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          Tak naprawdę miejsce nie jest bardzo ważne, ważne jest żeby dziecko miało odpowiednio dużo atrakcji. A to można mu zapewnić nawet na działce pod miastem Wiem z doświadczenia.
          W tym roku chciałabym postawić na działce domek w stylu tego: http://ogrodosfera.pl/drewniany-domek-wakacyjny-estonia . Gdyby się udało, moglibyśmy już organizować na działce biwaki z prawdziwego zdarzenia.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Polecam wszystkim Karwię niedaleko Władysławowa. Piekna plaża i spokój.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              Mamy na uwadze Władysławowo, Karwie i Dębki i teraz tylko nocleg zdecyduję gdzie będziemy. Mozecie polecić coś fajnego żebym nie musiała przeglądać wszystkich ofert?

              Skomentuj


                #97
                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Jeśli chodzi o morze to ja kocham Międzyzdroje, w sezonie zawsze jest dużo rozrywek dla dzieci. Mam ogromny sentyment do tego miasta.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  W te wakacje planuję wakację w gospodarstwie agroturystycznym - maż pojeździ na kładach, pospina sie na ściance, pojeździ kładem a ja z dziećmi polezę nad jeziorem, pokarmimy łabędzie, pojeździmy na kucykach. Odpoczynek tam to czysta przyjemność w ciszy i w spokoju.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                    W te wakacje planuję wakację w gospodarstwie agroturystycznym - maż pojeździ na kładach, pospina sie na ściance, pojeździ kładem a ja z dziećmi polezę nad jeziorem, pokarmimy łabędzie, pojeździmy na kucykach. Odpoczynek tam to czysta przyjemność w ciszy i w spokoju.
                    Fajny pomysł, zwłaszcza jeśli mają tam też zwierzęta, a dzieci nie mają okazji np. zobaczyć krowy, kury, świnki. Teraz bardzo popularne są wakacje w takich miejscach właśnie, zwłaszcza dla miastowych

                    Skomentuj


                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Właśnie ze względu na córkę tam się wybieramy ona kocha wiejskie zwierzęta. Ale i ja w ciszy i spokoju odpocznę od miejskiego zgiełku. Naładuję baterię na sezon zimowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Nasze dzieciaki jeszcze za małe żeby nacieszyć się zwierzątkami, ale też mam takie plany w przyszłości. W tym roku stawiamy na wakacje z rowerem. Syn jeżdzi już w siodełku a córka w carriocie ale bardzo to lubi. Jedziemy w Tatry, mają tam teraz nowe ścieżki w okolicach i też cała Gubałówka do pojeżdzenia. Nocleg w Kasprowym bo w ofercie jeszcze basen termalny wiec idealnie dla odpoczynku po wysiłku. Mam nadzieję że pogoda tylko dopisze

                        Skomentuj


                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          Gdy dzieci są za małe to jednak nie ma powodu aby wybierać się z nimi na wieś bo nic z tej wyprawy nie zapamiętają. U mnie córka czasami też lubi takie zwykłe wyjazdy w miejsca gdzie jest jakiś piknik czy coś dla dzieci - wtedy zawsze się wyszaleje i wybawi

                          Skomentuj


                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            Kościelisko i Zakopane są to doskonałe miejsca do aktywnego wypoczynku w górach i jednocześnie idealne bazy wypadowe do uprawiania różnych form turystyki. To właśnie w Kościelisku koło Zakopanego znajdują się atrakcyjne, wygodne, całoroczne domki regionalne do wynajęcia http://domkikoscielisko.pl/
                            Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

                            Skomentuj


                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              W tym roku ruszamy do Łeby i to już na początku lipca. Na Łeba noclegi znalazłam bardzo sympatycznie wyglądający pensjonat - jest aneks kuchenny oraz plac zabaw dla dzieci, więc spokojnie można tam z dzieckiem pojechać.

                              Skomentuj


                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                Ja planując wakacje, zwracam uwagę przede wszystkim na atrakcje dla dzieci. O ile sama jestem w stanie poradzić sobie z nudą, o tyle marudzące dziecko na urlopie to dla mnie za dużo.
                                Fajnie jeśli w pobliżu jest jakiś fajny plac zabaw w stylu tego: http://ogrodosfera.pl/plac-zabaw-osi...and-project-vi . Jakiś basen czy aquapark to też fajna opcja.
                                Ja jestem w stanie znaleźć sobie zajęcie praktycznie wszędzie, więc nie jestem zbyt wymagająca.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X