Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklepy internetowe z grami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sklepy internetowe z grami

    Witajcie

    Mam do was takie pytanko: znacie może jakieś dobre sklepy internetowe z grami, gdzie można kupić najnowsze gry na PC (ew. na konsolę xbox) w atrakcyjnych cenach? Do tej pory korzystałam głównie z allegro i oficjalnych sklepów danych wydawnictw, ale kupowanie nowości wychodzi tam dość drogo, ciekawa jestem czy dałoby radę załatwić coś nieco taniej, jednak nie znam się na tym zupełnie, dlatego liczę na Waszą pomoc. Mój syn (zresztą nie tylko, wiadomo jakie są te dzisiejsze dzieci ) uwielbia tego rodzaju rozrywkę i gry nadają się świetnie jako prezent na różne okazje.

    Z góry dzięki!
  •    
       

    #2
    Odp: Sklepy internetowe z grami

    Myślę, że warto zerkać rzeczywiście na allegro, bo zdarzają się tam okazje

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sklepy internetowe z grami

      Ja zazwyczaj kupuje gry na allegro bardzo często udaje mi się wylicytować coś na prawdę fajnego za niewielką cenę, a wiem tez że coraz częściej pojawiają się sklepy gdzie można kupić używana grę albo też wymienić swoją która już się znudziła na inną, wiem że moje dzieci często tak robią, a ostatnio syn kupił gre w lombardzie za niewielki pieniądze.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sklepy internetowe z grami

        Ja też polecam allegro. Nigdy nie miałem problemu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sklepy internetowe z grami

          Na ceneo porównaj ceny z różnych sklepów - możesz wybrać najtańszy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sklepy internetowe z grami

            lorien i lorienek.pl
            mają stronę i sklep w centrum Warszawy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sklepy internetowe z grami

              Allegro, olx (kiedyś tablica, można czasem dorwać jakąś używke za dobre pieniądze, ale na prezent czy coś to tak nie bardzo ). Jak się człowiek nie zna na rzeczy to lepiej zamawiać z oficjalnych stron i dopłacić tę parę złotych, żeby mieć pewność, że dostaniemy to, co kupiliśmy. Np. Starcraft na stronie wydawnictwa Blizzard, zależy jakie gry chcesz kupić, info o wydawcy bez problemy wygooglujesz

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sklepy internetowe z grami

                Szukajcie w odpowiedni sposób to będzie ok. Jeśli chodzi o elektronikę to możecie np. tutaj - http://www.********************/ Przez internet w zasadzie każda rzecz jest do kupienia za znacznie mniejszą kasę - nawet kilka dyszek na jednym produkcie, a to przecież ogromna różnica.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sklepy internetowe z grami

                  A ja zamawiam zarówno na allegro jak i w sklepach internetowych,do tej pory sie nie zawiodłam,oczywiście głównie są to gry dla dziecka,zawsze uda się trafić na niższe ceny

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sklepy internetowe z grami

                    W empiku można też kupić.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sklepy internetowe z grami

                      Można,ale jest znacznie drożej niż w sklepach internetowych,a i sam wybór również dosyc znikomy,lepiej wg mnie poszukać w sieci.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X