Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A może rewolucja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: A może rewolucja?

    Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
    aha, zamykanie wątku przed rozpoczęciem testowania od razu przyjmuję za zasadę - dobry pomysł!
    O super pomysł. Proste rozwiązanie a myślę, że będzie skuteczne Nie trzeba będzie przekopywać treści całego wątku żeby dokopać sie to "JUŻ" umieszczonego przez redakcję

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: A może rewolucja?

      Redakcjo, w pełni popieram zamknięcie wątku aż do momentu rozpoczęcia testowania. Proszę też o wcześniejsze ogłaszanie co będzie testowane, wtedy osoby niezainteresowane nie będą czekały. Obecny system jest OK. Pozdrawiam gorąco i dziękuję za super zabawę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: A może rewolucja?

        A ja uwazam ze dobrze ze testuja te ktore sie zglosza najszybciej bo wtedy wlasnie nie ma mowy o tym ze Redakcja faworyzuje jakies uczestniczki. O ile mamy dobrze wpisany adres i formułke to testujemy.
        Rozumiem ze Redakcja chce zapewnic wszytskim mozliwosc testowania, stad zmiana godziny, ale mysle ze byloby rozsadniej gdyby kazdego dnia z gory byla podana godzina o ktorej rozpocznie sie test np 15:00. Mysle ze to zaoszczedzi mamom wiele czasu, bo po co siedziec caly dzien przed kompem, gdy mozemy poswiecic czas dziecku? Mysle ze nie to jest idea portalu dla mam, aby czas spedzac przy komputerze, a takie testy bez podanej godziny tego niestety wymagaja.

        Skomentuj


          #19
          Odp: A może rewolucja?

          A ja właśnie uważam że zmienna godzina jest idealnym rozwiązaniem bo daje szansę wszystkim mamą. Wiadomo że nie mamy czasu siedzieć cały dzień przed komputerem dlatego do testów złapią się te mamy którym akurat się poszczesci i będą o odpowiedniej godzinie przy komputerze :-)

          Skomentuj


            #20
            Odp: A może rewolucja?

            Wątek przed zapisami koniecznie trzeba zamknąć. nie potrzebne ostatnio było to zamieszanie z postami. I moim zdaniem nie powinna wygrać osoba, która wykonała falstart. To trochę nie w porządku z pozostałymi uczestnikami zabawy, którzy cierpliwie czekali na znak.
            Osobiście wolałabym wiedzieć kiedy mam usiąść przed komputerem niż spędzić przed nim cały dzień polując na właściwą godzinę. Przy malutkim dziecku człowiek i tak ma napięty grafik, więc każda minuta jest cenna.
            Wolałabym również, aby było wiadomo co będzie testowane. Nie każdemu dany produkt będzie odpowiadał, więc bez sensu czekać np. cały dzień. chociaż znając życie jak będzie coś dawane za darmo to ludzie i tak się rzucą.

            Skomentuj


              #21
              Odp: A może rewolucja?

              A może by tak od czasu do czasu Wielkie Testowanie ruszyło w godzinach przedpołudniowych?

              Skomentuj


                #22
                Odp: A może rewolucja?

                Napisane przez gosia3xx Pokaż wiadomość
                A moim zdaniem jest sprawiedliwie bo on nas i od naszego refleksu zależy czy się dostaniemy do tesów czy nie. Ja nie chce nic zmieniać i uważam ze to jedt niesprawiedliwe że pare osób nie ma refleksu i ma pretensje. Uważam że ten sposób czyli kto pierwszy ten lepszy jedt naprawde najlepszym rozwiązaniem plus nieznana godzina testu. Wtedy szanse są wyrównane.
                Mi również podobają się te zasady, bo trochę adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Są inne strony na których można zgłaszać się do testów przez kilka dni, a tutaj jest taki mały "wyścig szczurów" i to jest fajne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: A może rewolucja?

                  A może by wprowadzić jakieś zmiany dotyczące tego, że można brać udział w co drugim testowaniu tak, aby dać szansę innym. Jeśli ktoś wygra i załapie się do testów w tym tygodniu to w przyszłym tygodniu już nie walczy. Tak samo jest chyba w konkursie na najaktywniejszą fankę czy na recenzentkę katalogu produktów. Nie można wygrać dwa razy pod rząd.
                  Co droga Redakcja na to?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: A może rewolucja?

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    A może by wprowadzić jakieś zmiany dotyczące tego, że można brać udział w co drugim testowaniu tak, aby dać szansę innym. Jeśli ktoś wygra i załapie się do testów w tym tygodniu to w przyszłym tygodniu już nie walczy. Tak samo jest chyba w konkursie na najaktywniejszą fankę czy na recenzentkę katalogu produktów. Nie można wygrać dwa razy pod rząd.
                    Co droga Redakcja na to?
                    Pomysł jest fajny, tez o tym myśleliśmy, ale wymaga dodatkowej kontroli, a o tę trudno. Bierzemy pod uwagę )
                    pozdrawiamy,
                    Redakcja MamoToJa.pl

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: A może rewolucja?

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      A może by wprowadzić jakieś zmiany dotyczące tego, że można brać udział w co drugim testowaniu tak, aby dać szansę innym. Jeśli ktoś wygra i załapie się do testów w tym tygodniu to w przyszłym tygodniu już nie walczy. Tak samo jest chyba w konkursie na najaktywniejszą fankę czy na recenzentkę katalogu produktów. Nie można wygrać dwa razy pod rząd.
                      Co droga Redakcja na to?
                      Także popieram taki pomysł, ponieważ chciał nie chciał nawet różne godziny testowania nie dają gwarancji, że kolejnym razem załapie sie ktoś nowy, tymczasem są osoby testujące różne rzeczy od samego początku co tydzień. I nie piszę tego z zazdrości itp. Sama co czwartek od rana mam wł komp i czekam na uruchomienie testów...
                      Dobrze też byłoby wcześniej wiedzieć co będzie do testowania, żeby nie marnować czasu gdy dany produkt nas nie dotyczy lub nie interesuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: A może rewolucja?

                        Myślę, że większość chętnych do wzięcia udziału zgodziła by się z powyższymi pomysłami odnoszącymi się do możliwości wzięcia udziału np. raz w miesiącu, a nie w każdym tygodniu. Niestety po paru miesiącach listy wygrywających wyglądają co tydzień bardzo podobnie, a jest tak wiele chętnych osób do wzięcia udziału, które niestety nie mogą być na forum kilka godzin czatując na tą właściwą chwilę, a i tak mają małe szanse ze "starymi wyjadaczami" (czyt. fachowcami) Ban czasowy dla wygrywających dał by szansę innym...

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: A może rewolucja?

                          Osobiście zauważyłam że osoby które wygrywają niemal każde testwanie to są te same osoby z niewielką różnicą.Osobiście uważam że każda osoba któa wygra może brać udział w kolejnym testowaniu za miesiąc. W ten sposób będzie okazja aby ktoś inny przetesował dany produkt i dodał świeżości a nie monotoni w opiniach.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: A może rewolucja?

                            Ja osobiście łapię się często do testów, ale wierzcie mi lub nie dziewczyny, że zazwyczaj jest to przypadek i jakkolwiek lubię testować produkty jestem całym sercem z Wami i jak najbardziej jestem "za" możliwością testowania raz w miesiącu

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: A może rewolucja?

                              Otwieranie wątku o różnych porach i tak nie załatwia sprawy.
                              Nie wiem jak inne użytkowniczki ale ja np nie mam czasu siedzieć pół dnia przed laptopem i czekać...Mam dzieci,mam inne obowiązki.A nie koczować.
                              A chętnie też bym coś przetestowała,coś co mnie interesuje.
                              A jak zauważyłam ciagle te same osoby załapują się do testów...no przeważnie.
                              Najlepsze byłoby losowanie...

                              Tak samo raz się zgłosiłam,jak wątek był otwary (tak mi się trafiło),bo kilka sekund wcześniej był zamknięty.A za chwile patrzę osoby już godzinę wcześniej się juz pozgłaszały.No to jak to jest?Każdy widzi otwarcie wątku o róznych godzinach??

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: A może rewolucja?

                                Napisane przez dariolka195 Pokaż wiadomość
                                Otwieranie wątku o różnych porach i tak nie załatwia sprawy.
                                Nie wiem jak inne użytkowniczki ale ja np nie mam czasu siedzieć pół dnia przed laptopem i czekać...Mam dzieci,mam inne obowiązki.A nie koczować.
                                A chętnie też bym coś przetestowała,coś co mnie interesuje.
                                A jak zauważyłam ciagle te same osoby załapują się do testów...no przeważnie.
                                Najlepsze byłoby losowanie...

                                Tak samo raz się zgłosiłam,jak wątek był otwary (tak mi się trafiło),bo kilka sekund wcześniej był zamknięty.A za chwile patrzę osoby już godzinę wcześniej się juz pozgłaszały.No to jak to jest?Każdy widzi otwarcie wątku o róznych godzinach??
                                losowanie z tego co pamiętam Redakcja wyjaśniała dlaczego nie może być na początku wątku więc takie rozwiązanie odpada

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X