Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jeżdzik dla roczniaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jeżdzik dla roczniaka

    macie? możecie mi powiedzieć jaki kupić? et plastikowe są ok?
  •    
       

    #2
    Odp: jeżdzik dla roczniaka

    Plastikowy jeździk będzie odpowiedni, o ile upewnimy się, że nie ma on żadnych ostrych krawędzi, ani drobnych elementów grożących odłamaniem.

    Zachęcam do przeczytania krótkiego poradnika jak wybrać dobry jeździk dla naszego malucha - http://www.abcfitness.pl/artykul/jez...-przy-wyborze/
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: jeżdzik dla roczniaka

      Zgadza się,plastikowe będą dobre po wcześniejszym dokładnym obejrzeniu,wiek 2 lat jest odpowiedni do tego aby kupić już jeździk.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jeżdzik dla roczniaka

        A ja bym polecała drewniany... http://www.************************************/bujaki...1011,2856.html zawsze trwalszy, ekologiczny no i przeuroczy... Fajny bo ma skrętną kierowniczkę...

        Skomentuj


          #5
          Odp: jeżdzik dla roczniaka

          Ajć... coś mi nie wszedł link... o taki jeździk mi chodziło... http://www.************************************/bujaki...1011,2856.html

          [IMG]http://www.************************************/images/big/4216_laufrad_fredo_a.jpg[/IMG]

          Skomentuj


            #6
            Odp: jeżdzik dla roczniaka

            Drewniany jest także droższy niż plastikowy,ale też nieznacznie z pewnością warto zwrócić na niego uwagę z racji trwałości i solidności wykonania,więc moim zdaniem to bardzo dobra opcja.

            Skomentuj


              #7
              Odp: jeżdzik dla roczniaka

              Mogę polecić Fisher Price , wesoły lew, mała takiego ma i obecnie ma niespełna 3 lata i spokojnie może na nim jeździć, funkcja pchacza pomaga dziecku trzymać się i prowadzić masywny jeździć bez obawy o wywrotność sprzętu

              Przestrzegam jednak przed wynoszeniem jeździków na spacery nierówne płytki mogą spowodować niezły upadek, a co za czym idzie liczną grupę siniaków w najlepszym wypadku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jeżdzik dla roczniaka

                a ja polecam http://babyonline.pl/chicco-chodzik-...18,60,r19.html

                Ogólnie był i jest to bardzo dobry zakup! Chodzik bardzo dobry jakościowo z śliczną kolorystyką, która przyciąga maluszka. Wykonany z trwałego plastik. Duża ilość "dodatków" jest jak najbardziej na miejscu bo można używać go do zabawy - i u nas takie było jego przeznaczenie - córcia nauczyła się chodzić bez jego pomocy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jeżdzik dla roczniaka

                  Moim zdaniem to świetny pomysł. My mamy jeździk z Fisher Price- taki żółty lew ze świecącym czerwonym noskiem. Jesteśmy zadowoleni chociaż może byłby lepszy z większą ilością przycisków i światełek

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jeżdzik dla roczniaka

                    Również mamy zółtego Lwa Fisher Price, masywny nie wywrotny i stabilny.
                    Jedna uwaga zwracać uwagę na logo firmowe kupujac na allegro są też identyczne podróbki.
                    Warto poszukać używanych czasami w dobrym stanie można kupić w okazyjnej cenie jeśli będziesz zainteresowana my mamy po córce w idealnym stanie możesz pisać na prv jak co

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jeżdzik dla roczniaka

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Również mamy zółtego Lwa Fisher Price, masywny nie wywrotny i stabilny.
                      Jedna uwaga zwracać uwagę na logo firmowe kupujac na allegro są też identyczne podróbki.
                      Warto poszukać używanych czasami w dobrym stanie można kupić w okazyjnej cenie jeśli będziesz zainteresowana my mamy po córce w idealnym stanie możesz pisać na prv jak co
                      jesli chcesz go sprzedac to dodaj sobie w wątku sprzedam/kupie wiem ze dziewczyny tam zagladaja - zreszta ja tez i moze ktos sie skusi na Twoj jezdzik

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jeżdzik dla roczniaka

                        tak stoi już tyle czasu w pokoju nie używany ale z sentymentu go trzymamy służy jako siedzisko dla misia olbrzyma, ale chyba trzeba się tematem zająć

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jeżdzik dla roczniaka

                          ja mam plastikowy jeździk dla roczniaka i super się sprawuje, playschool samochodzik, bardzo polecam, co prawda dziecko na razie jeździ tylko do tyłu nie wiem czemu nie potrafi do przodu, ale na pewno jeszcze się nauczy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jeżdzik dla roczniaka

                            Jeździk - super sprawa. Najpierw syn dostał żółtego tygrysa: jeździk pchacz. I jak był jeszcze za mały, aby jeździć lubił chodzić popychając tygrysa przed sobą. Potem szalał jeżdżąc po mieszkaniu.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jeżdzik dla roczniaka

                              U nas roczniak jeszcze nie bardzo jeżdzikował, ale jak miał z 18 miesięcy, to owszem. Plastikowy się sprawdzi. Trzeba tylko zerknąć , czy lekko kółka chodzą. Po co ma się dziecko męczyc.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X